Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο σκηνοθέτης μέσα τους: ερωτικές φαντασιώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος camera_obscura, στις 11 Ιουνίου 2009.

  1. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Πριν από λίγο φαντάστηκα τα εξής...αρχικώς φορούσα μία τζιν βερμούδα και παπούτσια με κάλτσες,πήγα στο σπίτι μίας κοπέλας,συνομήλικης μου,που φορούσε ένα μακρύ σκούρο παντελόνι κι ανοιχτά παπούτσια ''οι παντός είδους αντιθέσεις έχουν μεγάλη σημασία στα βίτσια μου'' ,μου είπε να γδυθώ.Ήμουν με το εσώρουχο και κατόπιν τελείως γυμνός,μου είπε να κάτσω κάπως σκυφτός,σε γονατιστή στάση,στα τέσσερα,με έδεσε,μου έδωσε ένα χαστούκι,με έπιασε από το πιγούνι και με διέταξε να την ακούω,και μου είπε ότι θα με ρεζιλέψει.Μετά πήρε μία ζώνη και με χτύπαγε στα πισινά μου,με κάποιες εναλλάξ κινήσεις,ενώ συγχρόνως με τράβαγε βίντεο με το κινητό της,λέγοντας μου μειωτικά λόγια,έχοντας η γλυκιά μου θύτρια ένα υπέροχο ''σαδιστικό'' χαμόγελο!
    Τότε τελείωσα,αυτή ήταν η φαντασίωση,που εννοείτε θα ταν υπέροχο να συμβεί και στην πραγματικότητα.Κατά τη διάρκεια της όλης διαδικασίας στην πραγματικότητα,καθώς σκεφτόμουν όλο αυτό,είχα μία ζώνη και την κοπάναγα ελαφρώς στα πισινά μου,έτσι για προσομοίωση της αίσθησης,μην φανταστείτε πολλά πράγματα,ελαφρώς,αυτό που με νοιάζει είναι η ψυχολογία της ταπείνωσης και όχι ο πόνος.πόνο δεν μπορώ να αντέξω πολύ κι ούτε μου αρέσει,μπορώ να υπομείνω όμως αρκετό εξευτελισμό ευχάριστα,ανάλογα και πώς το εννοεί κανείς βέβαια!
    Α ναι και κατά πως φαίνεται η μεριά της ζώνης,που έχει αυτό το σιρματάκι ή σίδερο τι είναι αυτό,που μπαίνει στην τρύπα,τσούζει και περισσότερο!
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

  3. aethereal

    aethereal Guest

  4. aethereal

    aethereal Guest



    -Που είναι ο Μεντοράς σου??

    -Να μη σ ενδιαφέρει!

    .....

    -Μελέτησες το μυστικό εγχειρίδιο,

    αλλα δεν το έχεις κατανοήσει...

    -Χρειάζεσαι Αυθεντικό Δάσκαλο

    .....

    -Θεωρείς τον Εαυτό σου Αυθεντικό Δάσκαλο??

    Αυτός είναι τίτλος ανευ σημασίας!

    .....

    -Έχεις δίκιο...

    Όπως όλα,είναι άνευ σημασίας...

    Οι διδασκαλίες είναι ανευ σημασίας...

    Το μυστικό εγχειρίδιο είναι ανευ σημασίας...

    .....

    Δεν υπάρχει πρόοδος χωρίς φροντίδα

    Δράση,χωρίς αντίδραση

    Επιθυμία χωρις περιορισμό

    Γι αυτό παραδόσου

    για να βρεις τον εαυτό σου!

    Ένα μάθημα για σένα

    Προχώρα....

    -Γιατί?

    -Χρειάζεσαι εκπαίδευση..

     
  5. aethereal

    aethereal Guest

       

     

     

     
    messie de Valmont.....
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γι' αυτό...
    Και να προσθέσω πως δεν πρέπει να υπάρχει πιο ...τελειωμένος μελετητής/θαυμαστής του Grepax από αυτόν στη Γαλλία τουλάχιστον...
    Η μικρή Ματίλντα έχει έντονες αναγωγές στην Βαλεντίνα, ουσιαστικά είναι η Βαλεντίνα προεφηβικά, ούτε ο ίδιος ο Crepax θα το μαστόρευε τόσο καλά...
    Η Portman τελικά είναι πιο Βαλεντίνα και από την Βαλεντίνα...
    Έτσι κι αλλιώς όλες του οι ηρωίδες μοιάζουν να είναι, και είναι, παραλλαγές/εκδοχές της Βαλεντίνας, που είναι ο βασικός καμβάς του Crepax στην μανιέρα του...
    Τι μού θύμισες...!
    Θενξ!
     
  9. CplGalore

    CplGalore Real Pic 1

    Μιας και αυτό το νήμα ασχολείται με φαντασιώσεις ας παραθέσω μια αυστηρώς προσωπική (Cuckold Bull Hotwife ).

    Ο Bull περιμενε υπομονετικα στο σπιτι παρεα με την Hotwife αγκαλια και τον Cuckold απεναντι,τον τριτο Γαμία της παρέας που ερχόταν σε ειδική αποστολή .

    Μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι σοβαρός είχε ένα διακριτικό χαμόγελο, τπτ παραπάνω. Λακωνικος και λιγομιλητος

    ....μόλις τους είδε...τους κάνει κοπλιμεντα για το πόσο ταιριαστο ζευγάρι είναι αυτοί.

    Γύρισε το βλέμα του με προβληματισμο στον Cuckold και τους λεει...χμμμμ...ναι...καταλαβαίνω το πρόβλημα σας.

    -Φίλε μου μην ανησυχείς(είπε αναφερόμενος στον Bull)...θα στον κάνω να γουστάρει αποκλειστικά πουτσες οπότε θα έχετε όλο το χρόνο μπροστά σας να ζείτε αγαπημένοι χωρίς....(γυρνά και κοιτά τον Cuckold)...πρόβλημα.
    -Φρέσκο και όμορφο ζευγάρι...παντε μέσα στο κρεβάτι να ξεκινήσετε εσείς...εγώ πρέπει να εξηγήσω μερικά πράγματα στο...πρόβλημα σας.

    Ενώ φεύγουν...και πριν απομακρυθουν πολύ....ώστε να προλάβουν να κρυφακουσουν του λεει
    -...καλά γιατί δεν αφήνεις τα παιδιά μόνα τους να κάνουν έρωτα; Δεν τους βλέπεις ότι αγαπιουνται....ότι ταιριάζουν. Γιατί θέλεις να είσαι πρόβλημα...

    Ιδεες:
    1)
    BetaBull: Καταλαβαινω οτι θελετε πολυ ενα πανεμορφο κοριτσακι...σαν την Hotwife και ο αλλος στεκεται προβλημα. Εχω φερει λοιπον...χημικους αναστολεις οι οποιοι προκαλουν προσωρινη στείρωση...κατι σαν αντισυλλιπτικο για τον αντρα ( μπορεί να χρησιμοποιηθεί κάποιο βιταμινουχο σκευασμα ως placebo για την πλοκή της υπόθεσης ). Ετσι θα εισαι σιγουρος οτι και να στην γαμησει...δεν προκειται να σου κανει ζημεια...και το κοριτσακι που θελετε θα ειναι σιγουρα δικο σας. Πρεπει λοιπον να συμφωνησουμε και οι 3...να του το καρφωσουμε στο λαιμο...για να τελειωνουμε μια και καλη με το θεμα αυτο...και να συνεχισετε τις προσπαθειες χωρις αγχος. Ετσι θα ειναι και καλυτερα για τον Alpha...αφου οι πιθανοτητες σας θα ειναι περισσοτερες.

    Ο Alpha ενθουσιαζεται με την ιδεα...το ιδιο και η HW.

    Αρπαζουν και οι δυο αντρες τον Cuck....ανεβαινει η HF επανω του και του κραταει ανοιχτο το στομα με ενα επιβλητικο χαμογελο.

    HF: Ελα τωρα ασε τα χαζα...σαν μωρο κανεις.
    Ξερεις οτι ειναι η καλυτερη λυση για ολους μας.
    Ξερεις ποσο πολυ θελω ενα κοριτσακι...γλυκο σαν εμενα...Ο Alpha θελει να κανει γιατι δεν εχει...αλλα χωρις να κουβαλαει τα βάρος που εχεις εσυ...Ειμαι ομορφη με θελει...και πολυ το συζητησαμε στην τελικη...ΑΝΟΙΓΕ!!!!

    Με μια κινηση το ριχνει μεσα και τον φιλαει...προσπαθωντας με την γλωσσα της να πιεσει το χαπι κατω

    Οταν το καταφερνει...και οι τρεις μαζι αρχιζουν να χειροκροτουν ειρωνικα σαν να εχουν να κανουν με μικρο παιδι που κατι σημαντικο καταφερε. Μπραβο και ζητω ακουγονται και απο τους 3 και μετα ξεσπανε σε γελια...


    2)
    Ο Alpha ρωταει για την οικογενεια του Cuck....την HF. Ενημερωνεται οτι οι γονεις του χωρισμενοι...και οτι η μανα του ειχε παραλληλα γκομενους.

    Alpha: Αναρωτιεμαι...αν μαθαινε οτι ο γιος της ειναι πλεον επισημος Κερατας? Θα ηθελε να γνωρισει τον πραγματικο Αντρα του σπιτιου?Εχει προσωπικη εμπειρια απο γκομενικες καταστασεις...και κατανοηση...θα καταλαβαινε!

    HW: Κερατωνε παλια τον πατερα του με διαφορους κατα καιρους...οπως φαινεται...το μηλο επεσε κατω απο την μηλια. Μας ειχε ζαλισει εδω και καιρο να κανουμε ενα κοριτσακι. Νομιζω οτι μπορω να το χρησιμοποιησω υπερ μας....

    Alpha: Δηλαδη...?

    HW: Δηλαδη θα της δειξω συγκριτικα φωτογραφιες με τον γιο της που τον γαμαει ο Beta Bull και δικες σου που γαμας εμενα.Λογω του χαπιου που του δωσαμε ουτως η αλλως δεν μπορει να κανει αλλο παιδι...οποτε θα της πουμε οτι ειναι ο μοναδικος τροπος για να της κανω κι ενα κοριτσακι που τοσο πολυ θελει. Ετσι σε περιπτωση που μοιαζει περισσοτερο σε σενα και λιγοτερο εμενα θα μας κανει πλατες στον πατερα του. Ειναι ψαγμενη με αυτα....Ξερω πραγματα γι αυτην...και το ξερει...Κατα βαθος θα γουσταρει θα δεις...


    Alpha: Παρτην τηλεφωνο...




    Παρακαλώ τα σχόλια περί πηγαίου οικογενειακού δράματος ας περιττεύσουν.
     
  10. étude

    étude Guest

     


     


     


     

    Αγάπη

    Κι ήμουν στο σκοτάδι. Κι ήμουν το σκοτάδι.
    Και με είδε μια αχτίδα.

    Δροσούλα το ιλαρό το πρόσωπό της
    κι εγώ ήμουν το κατάξερο ασφοδίλι.
    Πώς μ’ έσεισε το ξύπνημα μιας νιότης,
    πώς εγελάσαν τα πικρά μου χείλη!

    Σάμπως τα μάτια της να μου είπαν ότι
    δεν είμαι πλέον ο ναυαγός κι ο μόνος,
    κι ελύγισα σαν από τρυφερότη,
    εγώ που μ’ είχε πέτρα κάνει ο πόνος.

    Κώστας Καρυωτάκης