Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο χαζοχαρούμενος σκλάβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 17 Ιανουαρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Αύγουστος 2007

    -Πότε ήρθες από την Ιεράπετρα;
    -Ποια Ιεράπετρα;
    -Δεν ήταν να πας εκεί χθες;
    -Όχι..
    -Καλά ..μλκία έκανα..έλα κάτσε μαζί μας να μην είσαι μόνος..

    Και έτσι γνωριστήκαμε..Στη διαδρομή έπειτα με το αμάξι του από την παραλία στο Ηράκλειο άρχισε να μου λέει μια πικραμένη ιστορία με έναν πρώην.Στην αρχή έλεγε πως του έφαγε έμμεσα χρήματα(καλό μοσχάρι είσαι..),μετά άρχισε να λέει πως εκμεταλεύτηκε την καλή του διάθεση και τον έβαζε να κάνει τις δουλειές του σπιτιού..

    -Αυτός καθόταν στον υπολογιστή και μου έδινε μέχρι και οδηγίες για το τρίψιμο των γωνιών στα ντουλάπια..
    -Εσένα σου άρεσε;
    -Κοίτα..στην αρχή ναι..αλλά μετά ψιλοξενέρωνα..
    -Γιατί;
    -μπλα μπλα μπλα
    -Γενικά σου αρέσει να φροντίζεις τον άλλο μπλα μπλα;
    -Ναι .Μ αρέσει ..Γιατί άραγε;
    -Γιατί είσαι ο άνθρωπος μου..θα περάσουμε καλά τα δύο μας ,και του έκλεισα το μάτι..

    Αυτό ήταν..
    Απόστολος(το όνομα είναι μη πραγματικό,αλλά παρεμφερές)..25,συμπαθητικός(για άλλους ωραίος),με αρκετή δόση χαριτωμενιάς,κουτοπόνηρος,με την αφέλεια να πανηγυρίζει στο πρόσωπο που και με ένα στόμα που έριχνε τα μαργαριτάρια κατα ρυπάς(γιατί να μιλάμε για μικρασιατικό αφού είναι στην Τουρκία;α..ζούσαν έλληνες εκεί;που να ξέρω ποια είναι η πρωτεύουσα του βυζαντίου..για την ελλάδα ρώτα με!Την ξέρω την κέρκυρα!δίπλα στη Μύκονο είναι! κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ)..Επίσης ήταν ιδανικός στις δημόσιες σχέσεις..στο gay bar τον μάζευα από τραπέζια συνέχεια.Είχε μια φανταστική ικανότητα να εντοπίζει και να πηγαίνει να μιλάει σε όσους αντιπαθούσα..Τέλος πολύ κακή συνήθεια ήταν να σπρώχνει σαν τη Μενεγάκη κάθε φορά που γελούσε-σα συνοδηγός δεν έπρεπε να τον κάνεις να γελάει..

    Στο θέμα.Το πρώτο βράδυ δεν έγινε τπτ ιδιαίτερο..Λίγες στον κώλο,μερικά χαστούκια και ένα χύσιμο πανοραμικό..Δε μου έβγαινε τελικά να τον εκπαιδεύσω..Όμως είχα έναν άριστο υπηρέτη.Σε χρόνο ντε-τε μου καθάριζε το σπίτι.Δε μ ΄άφηνε ούτε ποτήρι να πλύνω..Άμα κλαψούριζα(είμαι και εγώ ναζιάρης) πως το πουκάμισο είχε τσάκιση,το σιδέρωνε επι τόπου.Οι επόμενες συνεδρίες κατέληγαν σε τραγωδία.Μια φορά ήθελα να τον δέσω και έκανε σαν τη μιςς Πελοπόνησσος που πήρε το στέμα.Μια φορά τον κατούρησα και όλη την ώρα χαζογελούσε λες και του έδινα kinder.Οπότε του έκοψα το σέσιον και έγινε ο καλός οικιακός φίλος.Καμιά φορά εκεί που έκανε καμιά δουλίτσα του άστραφτα ξαφνικά κανα χαστούκι και τότε με στυλ μεταξύ Μηλιάδη(στους gay ρόλους) και Μαρίας Ιωαννίδου (νιάτα νιάτα) έκανε γουρλώνοντας τα μάτια και χαζογελώντας "α..αυτό μ άρεσε..!".Άντε να τον εκπαιδεύσεις αυτόν τον άνθρωπο..
    Άλλο;Με είχε κάνει ρεζίλι παντού;Τρώγαμε με παρέα έξω και τελείωνε το τόνικ;"Να σου φέρω άλλο;".Τελείωναν τα χαρτάκια"Να πάω να σου πάρω;;;".Μας είχαν πάρει χαμπάρι όλοι στην παρέα.."Μωρέ καλά περνάς εσύ-μου λέγανε"Ήθελε να μου κάνει δώρο ένα παντελόνι και βγήκαμε στα μάγαζια,και όλοι το μάθανε πως ήταν δώρο εκεί μέσα..χώρια τα πίτσι πίτσι με τις πωλήτριες..

    Αυτά και άλλα πολλά..

    Πείτε μου..Τηρουμένων των κάθε αναλογιών τι θα κάνατε στη θέση μου;
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    χαχα μου άρεσε η περιγραφή της ιστορίας σου... εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κάτσεις να τον απολαύσεις και άσε τα παράπονα  
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    τιποτα.απο μακρυα και αγαπημενοι..
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Μπρρρ, αντικούκου τελείως!!!  
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γιατί δε σου ταιριάζει; Σαδιστή δαίμονα εσύ  
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Όσα "καλά" στοιχεία και να είχε στα "μάτια άλλων", απ' την στιγμή που εσένα σου φαινόταν τόσο ενοχλητικός (και απ' την περιγραφή σου και σε μένα το ίδιο φαίνεται), δεν θα είχε νόημα η οποιαδήποτε προσπάθεια. Ή ταιριάζεις με κάποιον ή όχι. Δεν αλλάζει με την... προσπάθεια.
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    αν σε ξενερώνει συμφωνώ με την Demoness... αλλα αν σου αρέσει και λίγο είναι κρίμα να διώξεις έναν τόσο χαρούμενο σκλάβο  
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Απο την μια μπορει να ηταν ο χαρακτηρας του ετσι.
    Απο την αλλη σιγουρα για σκλαβος ΔΕΝ κανει.
    Στην θεση σου θα τον κρατουσα απλα σαν φιλο, γιατι μου αρεσουν οι εξω καρδια ανθρωποι!
    Σιγουρα παντως για συνεδριες θα προτιμουσα κατι σε πιο σοβαρο.
    Καποτε ενας φιλος μου Μαστερ εκανε μπροστα μου συνεδρια με εναν gay.
    Ο τυπος να ξεσκιζεται στο γελιο και ο αλλος δωστου να τον βαραει!
    Στο τελος του περασε το κεφαλι μεσα απο το κρυσταλλο της μεσοπορτας σπαζοντας το και μαλιστα με κινδυνο να εχουμε και θυματα!!!!
    Ε, σε πληροφορω οτι ο αλλος ο gay δηλαδη, συνεχισε να ξεκαρδιζεται στα γελια ακομη πιο πολυ!!!!!!!!!!!
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Εκπαίδευσέ τον στις μιμήσεις και βάλτον έναντι αντίτιμου να κάνει τη Βουγιουκλάκη σε δημόσια θέα. Ο Ζαχαράτος γερνάει, μη τεθεί τελευταία στιγμή θέμα διαδοχής....
    'Αμα έναν άντρα δε τον αγαπάς, καντον Ζαχαράτο να τα κονομάς... Θέλει και επιχειρηματικό πνεύμα η δουλειά!!!
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    xaxa φοβερή περιγραφή καλέ μου!!

    Να σου πω κάτι ? (άποψή μου) όλα γίνονται! Ακόμα και να του κόψεις τα γελάκια και τις χαζομαρούλες... Ολα γινονται και συ το ξέρεις καλά αυτό! Το θέμα είναι : ΘΕΛΕΙΣ? τον θέλεις για σκλάβο σου? Θέλεις να αφιερώσεις χρόνο, κόπο και ενέργεια για τον συγκεκριμμένο? Για δες ...

      
     
  11. Eri

    Eri

    Οχι πια σεσιονς...μονο φιλοι.....
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν υπαρχουν φιλοι.Πραγματικα δεν υπαρχουν.Τελος.