Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο χαζοχαρούμενος σκλάβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 17 Ιανουαρίου 2008.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ο χαζοχαρούμενος σκλάβος

    Το ερώτημα καλε μου ινκο ειναι Εσυ, τι θέλεις απο αυτόν καταρχήν τώρα. Τι σε ελκυει σ αυτον όπως ειναι.. το τι δεν θα ηθελες να εχει.. επεται..
    Η αποψη μου ειναι οτι η διαπαιδαγωγηση πετυχαίνει αλλαγές στην συμπεριφορα κ όχι στην δομη της προσωπικοτητα του άλλου, η οποια εξαρταται απο την παιδεια, την δουλεια που κανει ο ιδιος με τον εαυτο του(καλλιεργεια), τις εως τωρα εμπειρίες του..
    Πιστευω ότι αν μπεις στην διαδικασια, θα σου πάρει ποοολυ χρονο, θα σου σπάσει τα νευρα κ ολα αυτα για πετυχεις μια αλλαγη, η οποια επιφυλάσομαι κ για το αν θα εχει πλησιασει εστω κ στα μισα αυτού που αρχικα ηθελες να πετυχεις.
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Ο χαζοχαρούμενος σκλάβος

    @Mikra_Psemata: <καταφάσκει> δεν είναι απόλυτο πως δεν θα υπαρξουν αλλαγες και στην δομή της προσωπικότητας του (αυτό δεν σημαίνει πως θα επιτευχθουν χωρίς να το θέλει ο ίδιος) σίγουρα όμως θα χρειαστει παρα πολύς χρόνος και φοβερή εστίαση και συνέπεια.

    @Incomplete: αν σε ελκύει κάτι τέτοιο είτε σαν διαδικασία είτε σαν αποτέλεσμα κράτησέ τον αλλοιώς καλύτερα να το τελειώσεις σύντομα, διαφορετικά θα ειναι σπατάλη χρόνου και ενέργειας και για τους δύο. Τα παραπανω αν η σχέση που σε ενδιαφ΄ρει ειναι 1 - 1.
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Φύγε τρέχοντας.... 
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    εμένα μου φαίνετα μια χαρά παιδί ο χαζοχαρούμενος σκλάβος... τυχερέ! έχεις μια καλή καρδούλα στα πόδια σου. βοήθησέ τον να γίνει καλύτερος!!!
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    εφόσον δεν ικανοποιήσε σαδιστικά χώρισε ! πολύ απλό  
    απότι κατάλαβα δεν θα δυσκολευτεί να βρεί άλλον
    και ναι φίλοι υπάρχουν ... δεν είναι δύσκολο
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λενε....... πως τους πραγματικους φιλους τους κανεις οταν μεγαλωσεις γιατι τους επιλεγεις συνηδειτα!!!!!!!
    Υπαρχουν γλυκε μου, αρκει να ψαξεις στο σωστο σημειο! 
     
  7. kindator

    kindator New Member

    Εμένα μου 'αρεσε ο τυπάκος. Αλλα τον λυπάμαι κιολας γιατι με αυτα που διαβασα μπορει πολυ ευκολα καποιος να τον εξαπατησει.
     
  8. johnx

    johnx New Member

    Απάντηση: Ο χαζοχαρούμενος σκλάβος

    Εμένα με εξιτάρει το γεγονός να εκπαιδεύσεις ενα άτομο το οποίο φαινομενικά δεν επιδέχεται βελτίωση και να το φέρεις στα δικάσου μέτρα . Εκεί βρίσκεται νομίζω και όλη η μαγεία του BDSM και η ικανότητα του κυρίαρχου . Πρακτικές υπάρχουν πολλές , αλλά χρειάζεται υπομονή .
     
  9. gaysubmissive

    gaysubmissive New Member

    Χμμ μεχρι και εμενα με ξενερωσε ο τυπος !!