Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάσα σε φίλες για οικιακές δουλειές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Mike 66666, στις 3 Οκτωβρίου 2017.

  1. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Χαχαχαχαχα...respect!!!!
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  3. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Ακριβώς! Και είναι κρίμα. Υπάρχει ένας άνθρωπος, έτοιμος για μια τέτοια πράξη, και δεν αποφασίζει κάνεις))) ) Θέλεις να είσαι η πρώτη?. ..
     
  4. kathreuths

    kathreuths New Member

    Ευχαριστώ για την προσφορά καλέ μου αλλά κρίμα να μείνει η γυναίκα που φέρνω χωρίς μεροκάματο, είμαστε και σε εποχή κρίσης !!
     
  5. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

           
     
  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αυτο ακριβώς ! 
     
  7. PosoAkoma

    PosoAkoma New Member

    Όπα αδέρφια να οργανωθούμε λίγο. Έχω κι εγώ δουλειές που πρέπει να γίνουν στο σπίτι!
     
  8. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Έχω σκούπισμα, σφουγγαρισμα, μαγείρεμα, πλύσιμο βεράντες, τζάμια, τακτοποίηση, καθάρισμα άμμου του γάτου, εξωτερικές δουλειές και κάτι μερεμέτια.
    Δέχομαι προσφορές. Θα επιλέξω την καλύτερη.
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να τον βάλετε να κάνει κουραμπιέδες και μελομακάρονα μέρες που είναι! Και να προσέξει να μην τα κάψει!
     
  10. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Και αυτό!