Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάσα σε φίλες για οικιακές δουλειές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Mike 66666, στις 3 Οκτωβρίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ξύλο!    
     
  2. n0mad

    n0mad Dirty Forty

  3. Στις γωνίες δεν έχουν πρόβλημα μόνο οι ηλεκτρικές σκούπες βρίσκει και το κεφάλι σου οταν προσπαθείς να καθαρίσεις με τη γλώσσα.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αυτό θα το διαπιστωσω κατόπιν δοκιμής από άλλο άτομο  
     
  5. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    τεμπελα  
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εσύ ειδικά δεν θα έπρεπε να το λες αυτό mein Liebe.
    Ich bin viel laborin.
     
  7. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εγώ, πάντως, θα πήγαινα. Και θα το ευχαριστιομουν κιόλας. Γιατί εδώ έχουμε ένα βαθμό εξευτελισμου, και αυτό ακριβώς μ'αρεσει. Να πας να καθαρίζεις το σπίτι της φίλης της αφεντικό σου.... να βλέπεις πως σε κοιτάει η κοπέλα, να ακούς της εντολές και τα μπινελίκια της - τι καλύτερο; Για μένα είναι η μεγαλύτερη χαρά.
     
  8. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Της Αφεντρας, ήθελα να γράψω))))))
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αν εχετε καποιον που καθαριζει καλα στειλτε τον κ σε μενα. Και θα γινουμε επειτα φιλες!
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Γιατί εμένα αυτό το "Αν εχετε κάποιον..." στην αρχή που στο τέλος γίνεται "...θα γίνουμε...φίλες" μου βγάζει στερεότυπα και σεξισμό;
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Γιατι;
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Είναι πρωί ακόμα ε; Αντε να βοηθησω...η αλλαγή του φύλου