Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πέη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 5 Μαρτίου 2015.

?

Πόσα εκατοστά είναι το πέος σου;

  1. 9-

    4,8%
  2. 10

    0,7%
  3. 11

    0,7%
  4. 12

    4,1%
  5. 13

    6,2%
  6. 14

    7,5%
  7. 15

    5,5%
  8. 16

    16,4%
  9. 17

    25,3%
  10. 18+

    28,8%
  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Μετρήστε το σωστά και απαντήστε ειλικρινά  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

      
     
  3. Ειλικρινά τώρα πιστεύεις πως θα υπάρξουν πολλοί άνω των 23 (και μιλάω για χρόνια) που θα κάτσουν να το μετρήσουν? Αν και οι άντρες συνεχώς με εκπλήσουν..
    Πάντως είναι ενδιαφέρον πως μετά το διάβασμα έρευνας που λέει πως ο μέσος όρος είναι τα 13,(12 αν θυμάμαι καλά) εσύ επέλεξες να βάλεις περισσοτερες επιλογές προς τα πάνω απ' ότι προς τα κάτω...
     
  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    9 εως 16 θεωρειται το συνηθες μεγεθος. Εβαλα κ λιγο παραπανω για να αναδειξω τους μεγαλοτσουτσουνους. Δεν με ενδιαφερουν οι ανω των 23. Μου αρκει να απαντησει ενας..
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φιρί φιρί το πάτε να ρθουν να σας πουν ότι κάνετε συζήτηση για τον ''πούτσο'' .
    Μόνο οι πίπες μετράνε. 
     
  6. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    χαχαχα....οχι αλλα παραπονα Τιτι....!!!ασ βαλει οσες θελει...εγω απαντησα...!!
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ αμα ειναι και μισο?η μοναδα παει υπερ του μαθητη? 
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πες μου αληθεια το μετρησες και βγαζει και μισο μαλιστα????? 
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ναι και εχω αυτο το διλλημα πανω η κατω??ιατι ενας ποντος μπορει να κρινει τα παντα χεχεχεχε
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Βρε κούκλα μου έρευνα αγοράς ή ορθότερα έρευνα κοινού κάνεις;;;
    Να ανοίξουν δηλαδή poll και για τα ...βυζγιά (για να μη παραπονιέστε ότι δε το γράφω σωστά  ) να δούμε ποια τα έχει πιο μεγάλα;;;
    Τι να πω.. το δαμε κι αυτο.
     
    Last edited: 5 Μαρτίου 2015
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Προς τα πανω.. Παντα! :Ρ
     
  12. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Ρε κορίτσια έλεος , εδώ και 2 ώρες ψάχνω στα μαγαζιά για χάρακα, μέτρο , μεζούρα κτλ και
    δε βρίσκω. Έχουν ξεπουλήσει. Φαντάζομαι όλα τα αρσενικά της χώρας να τις έχουν βγάλει έξω
    και να τις μετράνε.