Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πέη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 5 Μαρτίου 2015.

?

Πόσα εκατοστά είναι το πέος σου;

  1. 9-

    4,8%
  2. 10

    0,7%
  3. 11

    0,7%
  4. 12

    4,1%
  5. 13

    6,2%
  6. 14

    7,5%
  7. 15

    5,5%
  8. 16

    16,4%
  9. 17

    25,3%
  10. 18+

    28,8%
  1. Το ανέκδοτο πάει και με αλλαγή των δύο ουσιαστικών!!! Ανάλογα τι θα απαντήσει ο άλλος...   
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η γυναίκα στο 0.34 λέει κάτι αρκετά σημαντικό που στο Ελλαδιστάν χωλαίνουμε τόσο άντρες, όσο και γυναίκες. ''Μπορείς να χρησιμοποιείς κι άλλα πράγματα''.

    Τι σημαίνει αυτό;

    Το στόμα σου. Τα δάχτυλα σου. Το χέρι σου. Το χέρι και τον πήχη σου. Και κάτι ακόμη που είναι το μεγαλύτερο ταμπού που έχω συναντήσει και που φυσικά ομοίως υπέφερα απ' αυτό μέχρι κάποια στιγμή: Το δονητή, ή τους δονητές. Αλλά σημασία έχει ποιός είναι ο στόχος.

    Προσωπικά, προτιμώ να τη φτάνω πάντα και να την ικανοποιώ φτάσει δε φτάσει ( φίλοι μου παραδεχτείτε το! δε φτάνουν πάντα, αλλά ακόμη κι όταν δε φτάσουν, ορισμένες φορές τους αρέσει πολύ και για κάποιες γυναίκες αυτό πρέπει να μας αρκεί, ώσπου να βρούμε μια άλλη διέξοδο   ) και αυτό που είναι λόγος για να φύγω, χωρίς συζήτηση και να μη δώσω καμιά άλλη ευκαιρία είναι αν προσποιηθεί. Τελειώσαμε.
     
  3. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Μην βαζεις ιδεες αγαπητε...
     
  4. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Oσο κ να τον εχετε αμα δεν ξερετε να τον δουλευετε...τζαμπα διαφημιση  
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ωραία όλα τα σχολια υπάρχουν χίλιοι τρόποι να κανεις ότι κάνουν και οι άλλοι .. Να γλειφουν όλοι μπορούν να βάζουν δάχτυλο όλοι μπορούν να εφευρουν νέους μεθόδους όλοι μπορούν η σωλήνα πως να μεγαλώσει δεν γίνεται .. Και είναι λογικό μια γυναικα παρόλο που μπορεί να ικανοποιηθεί με τοσους άλλους τροπους να ευχαριστηθεί στην θέα μεγάλης σωλήνας κ9.. Είναι οπως εμεις όταν βλέπουμε κάποια με τέλεια προσοντα ζιζια κωλια χείλια βάδισμα καλαματιανης πεταλούδας.
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Απ' αυτά που γράφεις εγώ θα σταθώ μόνο στο βάδισμα, είναι κάτι που μπορεί να με συνεπάρει. Τα υπόλοιπα λίγο πολύ αν δεν ταιριάζουν με την αύρα ΔΕΕΕΝ!
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εσύ χαραμιζεσαι άνθρωπε μου και ααα όλα κι όλα, την αδικία δεν τη μπορώ!!
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Δεν τον βλέπω εγώ χαραμισμένο πάντως, να ξέρεις, μια χαρά, το λέει και το χαίρεται. Και πολύ καλά κάνει, βεβαίως-βεβαίως... 
     
  9. gazza

    gazza Regular Member

    Για τον π@@τσο κουβεντα....  
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Ελα αφού ψοφας για κάτι τέτοια!!!  
     
  11. gazza

    gazza Regular Member

    Χαχαχα you know me....  
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χωρίς φωτογραφία δε πείθεις!