Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. Aποψε θα κοιμηθουμε Θρυαλλις; Ελπιζω οχι.... Δωσε λεμεεεε!
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    -------------------------ΕΚΤΑΚΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ-------------------------------------------------------------------

    Σύντροφοι και συντρόφισσες,
    βρίσκομαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι μόλις μας ανακοινώθηκε ότι το βδσμ απόθανε.
    Ενα δάκρυ κύλησε... στα μάτια μου διαβάζοντας αυτά τα θλιβερά μαντάτα  
    Το Βδσμ έφυγε, το βδσμ πάει.
    Έφυγε νωρίς και τόσο άδικα.

    Δυστυχώς όμως, μόνο το τέλος ανακοινώθηκε. Το τι έρχεται μετά, δε μας το λέει κανένας.
    Στα αρχίδια τους όλα.

    Ερωτήσεις :
    Και τώρα, τι κάνουμε ;
    Σταματάμε όλοι να ασχολούμαστε ή μπα ;
    Υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να μας ενημερώσει ;

    Υγ : Οι σούμπες του φόρουμ ας γράψουν ένα μοιρολόι εις ενδειξειν υψηλής τιμής  

    Αντε μπρατόνια όλα  

                                   

     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έβαλα τα καλά μου, πότε αρχίζει η τελετή;

     
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα λατρευτεί 3 μερες το βδσμ σε δημόσιο προσκύνημα κατά τας γραφάς  

    Τον επικήδειο θα εκφωνήσει σήμερα ο αγαπητός @Tenebra_Silente, μιας που κάνει και αφόρητο καύσωνα  
    Τα νερά για το κοινό, θα ξεχάσει να τα φέρει και να τα μοιράσει ο αγαπητός @thief
    Τα κόλλυβα και τα εγκεφαλικά θα τα μοιράσει η αγαπημένη @Θρυαλλίς
    Η λατρεμένη @dina28 θα φτιάξει τους καφέδες της παρηγοριάς και θα τους σερβίρει αυτά η παλιο- @sokolata μόλις γυρίσει από θάλασσα.

    Στο ρόλο των περίλυπων χηρών όλες οι σούμπες του φόρουμ   που θα πουν το μοιρολόι :


     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ''Οι πεθαμένοι με τους πεθαμένους κι οι ζωντανοί με τους ζωντανούς''.  

     
     
  6. Εγώ πάντως δεν το νεκροφιλάω να ξέρεις.
    Σιχαίνομαι.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μη βάλεις τη @sokolata στο σερβίρισμα,είναι ικανή να τραγουδάει το "Η πιο καλή γκαρσονα είμαι εγωωωω..."
    και στα καπάκια να μπινελικωνει όποιον παραπονεθεί πως ήθελε μέτριο καφέ και του πήγε σκέτο.
     
  8. Πως Με ξέρει το μωρό μου!!!!!!!!!!!!
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εχεις δικιο. Αφου είδαμε τα ντοκουμέντα στο νήμα με τις πραγματικές φωτό, η @sokolata δεν κάνει για σερβιτόρα.
    Καλύτερα η @Siren_Peisinoe και η @Brigitte μη τυχει κανας θαμώνας να θέλει... γάλα στον καφέ.

    Εχουμε μπόλικο  
     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2016
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @bumblebee
    Σουρλελέ, επαέ θέλω να κεντήσεις σήμερο. Είσαι ο καταλληλότερος κάφρος για να ξεπήξει η κεφαλή μου που ΄ναι χωμένη στη δουλειά  
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Λυπάμαι ο τσάμπας πέθανε.

    Αν θες καφριλίκια γραμμένα ονλάιν, θα χρειαστεί να μου στείλεις ενα υ κατά τις 20.00 σπίτι μου να παίξουμε το ..... ρολ πλει του Αγ. Βαλεντίνου, όπως όλα τα ζευγάρια σήμερα..  

    Θα θεωρηθoύν πολύ καλές θυσίες : @folha, @Θρυαλλίς , @sorriso solare , @elfcat, @clarisse,@de7
    Θα θεωρηθoύν ικανοποιητικές θυσίες : @dina, @open_mind , @SIMONA, @daniela100 και @Tess
    Θα θεωρηθεί ότι με κοροιδεύεις : @halkidikiotis , @thief , @vussinada και κάθε αντρικό όνομα.
    Θα θεωρηθεί ότι με μισείς : @sokolata

    Τωρα αν υπάρχει όνομα στο τραπέζι που δεν το γνωρίζω και είναι -Ευχάριστη έκπληξη, Ατέλειωτη Ευχαρίστηση- , εσύ ξερεις .... 

    Θυσίασε μια από 20.00 έως 23.59, σήμερα, και μετά θα το παλέψω να σε διασκεδάσω  

    Σου αξίζει  
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θα έρθω εγώ με τα καλά μου να σου σάξω κουνέλι στιφάδο που ΄ναι η σπεσιαλιτέ μου. Τυχερέ.
    Άντε αρχίνα εδά