Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Έχει Παρί Σεν Ζερμέν - Μπαρτσελονα σήμερα, αδύνατον  , το έχω παίξει Χ.
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ευχαριστώ πολύ για την προτίμηση Μπουμπλε μου,αλλά απόψε δε μπορώ.
    Έχω να κρατάω το φανάρι στην @t.n.b.t.
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    δε θα κρατάς μόνο το φανάρι μωρό μου...  
     
  4. Σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω γιατί έβαλες εκεί την βυσσινάδα....
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

    sorry αλλα θα ερθει ασσος 
     
  6. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    αγαπητή μου μελισσούλα
    δυστυχώς χθες ήμουν πολύ απασχολημένη για να θυσιαστώ .....
    ωστόσο χαρά μου όποτε θες να παίξουμε προς τέρψην της αγαπητής @Dark_Explorer
    λόγω τριωδίου σκέφτομαι εσύ να παριστάνεις τον κύριο και εγώ την Κινέζα.  
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    @Always_yours για έλα εδώ μικρό μας παρασάνταλο  

    Πεσμας σε παρακαλώ πάρα πολύ :

    -> Που ήσουν σήμερα;

    Στις 07.05;
    Στις 14.13;
    Στις 1.22;
    και στις 23.00;

    -> Πόσους καφέδες ήπιες σήμερα ;
    -> Πόσους γαμωσταύρισες άνευ σοβαρού (για τους άλλους) λόγου και αιτίας ;

    Και επίσης :

    -> Πόσα ψέμματα είπες σήμερα ;
    -> Έχεις σκεφτεί ποτέ τον εαυτό σου να βρίσκεται με μια άλλη γυναίκα για γουτσου γουτσου καταστάσεις ;  

    Συγνώμη που σε ρωτάω, με εβαλαν να σε ρωτησω.
    Εχεις κοινό  

    Ευχαριστώ  
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Η μετοχή της @Always_yours έχει κάνει ράλι στο βδσμικό χρηματιστήριο. Υπάρχει κοινό που επιθυμεί να ενημερώνεται (και να παρεμβαίνει) για την δραστηριότητα της.
    Ειχα συντροφική υποχρέωση να θέσω τα ερωτήματα μιας και μου ζητήθηκε.

    Αλήθεια τι πιστεύει το φόρουμ ότι θα απαντούσε η @Always_yours στα ερωτήματα αυτά ;
    Ας ακούσουμε απόψεις  , από όποιον θέλει να παίξει  
     
    Last edited: 17 Φεβρουαρίου 2017
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    δεν βλεπω καμία συμμετοχή στο κουιζ σου μελισσούλα  
    τι έγινε το κοινό σου?  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    To κοινό είναι και θα είναι για τον επόμενο μήνα απασχολημένο με τις βυζούμπες (πλατς πλουτς) της Λάουρας του Σαρβαιβορ   Θα χρειαστεί χρόνος για την επαναφορά του κοινού στην ομαλότητα.
    Σαρκοβόρο κτήνος το κοινό, προτιμά την σάρκα.. από το πνεύμα.
    Στα διαλα  
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Συντροφοι και συντρ(όφισσες)  

    Ελαβα προ ολίγου στο β πορνοκινητό μου, αυτό που έχετε όλοι, μην κάνετε ότι δεν ξέρετε  , το εξής μήνυμα από άγνωστο αριθμό, τον οποίο δεν θα ήθελα να δημοσιεύσω, λόγω του προσωπικού των δεδομένων  

    -Μπουμπλε αγορι μου, γειά σου. Δεν με ξερεις, δεν με έχεις δει ποτέ και δεν θα ήθελα να μάθεις ποτέ το πραγματικό μου όνομα. Είμαι στό φόρουμ αλλά δεν σου λέω ποιο νικ χρησιμοποιώ. Μπορείς όμως να με λες -Βίρνα-   Διαβαζω συχνα στο φορουμ τα γραφόμενα σου καθώς και τα γραφόμενα του @Elune και δεν ξέρω τι με έπιασε,αλλα βρήκα το θαρρος να σου στειλω. Βλέπεις, βρεθηκα στην ανάγκη σου :Μένω κάπου στο κέντρο Αθήνας. Μετά από πολλά στραβά και ανάποδα που ήρθανε, το Bανίλα αγόρι μου έπιασε δουλειά ως γκρούμ σε κρουαζερόπλοιο Αραβα μεγιστάνα και θα κάνει το ταξίδι Πειραιάς - Ιαπωνία. Τον επέλεξαν με την αξία του, μην νομίζεις... δεν μπήκε μέσο, ειναι γερός στο κουβάλημα, δυο δυο τις φορτώνει βαλίτσες , δεν σπινιάρει στην ανηφόρα και δεν αντιμιλάει. Μόνο χαζογελάει   Γαιδαρος έτοιμος απο καιρό, του ταιριάζει γάντι η θεσούλα   Είχαμε ανάγκη τα χρήματα γεμίσαμε φέσια και ο μισθός στο καράβι ήταν πολλαπλάσιος του βασικού.

    Μετά τα πρώτα πανηγύρια για αυτήν την εξέλιξη, (βρέθηκε ενα φώς στο τούνελ), με έπιασε ενας πανικός Μπούμπλε για την επόμενη μέρα. Χωρίς εγώ καθόλου να το προκαλέσω με τα χαιλίκια μου, το επόμενο εξάμηνο θα είμαι μόνη στο σπίτι. Και αυτό το σενάριο Μπούμπλε, θα σου πώ την αλήθεια, φοβάμαι ότι θα είναι καταστροφικό. Τρέμω και μόνο στην σκέψη. Κατήντησε φοβία  


    Δεν θα κρύψω τίποτα. Δαιμόνιες σκέψεις έχουν κατακλύσει το μυαλό μου από τότε που γράφτηκα στο φόρουμ. Κάτι κουνήθηκε δεξιά ή αριστερά στο κεφάλι μου, δεν είμαι σίγουρη, το οποίο μετακύλησε στα στήθια μου Μπούμπλε και χώθηκε βαθιά μέσα. Δεν στάματησε εκεί όμως συνέχισε, γαμώτο  , κατέβηκε πιο χαμηλά και προκάλεσε ηλεκτροπληξία στα γεννητικά μου όργανα. Και έπαθα την εξής μεταρρύθμιση : Ερεθίζομαι με τρομακτικές καταστάσεις, με παρανοικά σενάρια με ανήθικες σκέψεις. Αποτέλεσμα αυτών των σκέψεων είναι να μην μπορώ να ελέγξω τις ερωτικές ορμές μου. Πάω στο μπάνιο τα κατεβάζω και δεν ξέρω αν κατουράω ή αν χύνω  

    Ζω μια απίθανη κατάσταση  

    Με την ευκαιρία της αποχώρησης του καλού μου, σου γράφω για να με βοηθήσεις. Δεν έχω άλλη επιλογή, κινδυνεύω ψυχολογικά και ηρθε η ώρα να το ζήσω.

    Θέλω να ζήσω έρμαιο στα χέρια πολλών Αφεντάδων μαζί. Στην φαντασίωση μου υπάρχουν 6 Αφέντες, που συνυπάρχουν μέσα στο σπίτι. Εγω φορώντας μόνο τα εσώρουχα μου και την ποδιά μου θα είμαι μόνιμα στην διάθεση τους για να ικανοποιήσω κάθε, μα κάθε τους, αίτημα και κάθε επιθυμία. Είμαι έτοιμη να προσφέρω πολυδιάστατα. Το μόνο που ζητώ είναι οι 6 Αφέντες να έχουν όλοι διαφορετικό χαρακτήρα. Να συνεργάζονται για την ικανοποίηση τους άλλα να έχουν τελείως διαφορετική σωματοδομή, ζητούμενα, μόρφωση και πνευματικότητα ά και προσόντα ... Ξέρεις τι προσόντα εννοώ   Να υπάρχει μια σοβαρή ανομοιογένεια, σε αντιλήψεις και πρακτικές. Το μυαλό μου να μην προλαβαίνει να προσαρμόζεται.

    Πρόσεξε τωρα μια σημαντική λεπτομέρεια Μούμπλε. Μην πίνεις μπύρα τωρα   Δεν θέλω να το ζήσω αυτό κυκλοφορώντας ελεύθερη και ωραία. Θέλω να ζήσω αυτό που νιώθει και ένας όμηρος. Να μην μπορώ να φύγω. Θέλω ενα εξάμηνο να το περάσω εκεί, φυλασσόμενη, σε βάρδιες, αιχμάλωτη, έρμαιο.

    Θέλω να κλειστώ, να με κλείσετε όπως θέλετε πείτε το, δεν ζητάω πολλά.

    Από σενα ζητάω αλληλεγγύη. Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μεσολαβήσεις για να βρεθούν οι 6 αυτοί Αφέντες. Η δική μου προτίμηση είναι στους :

    @Elune, @bumblebee, @Platonistis, @conner, @tithon, και @fisterman. Οχι ότι αν επιλέξεις κάποιους άλλους, θα ξινίσω, αλλά αυτούς ξέρω, αυτούς εμπιστεύομαι
    Αναμένω απάντηση. Σε φιλώ. -


    Ερωτήσεις :

    -> Ποια το κόβετε ότι το έστειλε το μήνυμα. Εκτιμήσεις ;  
    -> Ποια διαφορετική -εξάδα- Αφεντάδων θα προτείνατε για την εκπλήρωση της φαντασίωσης της κορασίδας, με τις προυποθέσεις που έβαλε ;  
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2017