Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. conner

    conner Contributor

    Δεν είμαι αφεντης... είμαι switch  
     
  2. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Φίλε μπούμπλε ... Για καλό και για κακό Βάλε τα αθλητικά σου, Έχει και ένα μαντήλι στην τσέπη Γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται . Λέμε τώρα , Ανοίγει η πόρτα και αντί για το μωρό που δεν ξέρει αν κατουράει η χύνει , Σου σκάνε έξι μαυροι δίμετροι αφρικανοί ...
     
  3. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    fail. Τα sms εχουν μέχρι 160 γράμματα.
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μαγκες και μορτισσες  Το κορασιο εχει μια φαντασιωση και μια παρακληση.

    Ψαχνουμε να πρωσοποιησουμε την φαντασιωση της, δηλαδη να επιλεξουμε την ιδανικη εξαδα, με τα στανταρ που εθεσε, για να κατεβει να παιξει στο εκτος εδρας αυτο ματς  

    Με ποια συνθεση θα κατεβει η ομαδα , για να μεγαλουργησει, αυτο ειναι το ζητουμενο. Την εθνικη ψαχνουμε   για να ζησουμε ολοι, μεγαλες στιγμες
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2017
  5. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Έχω μερικές απορίες όμως, γιατί το μήνυμα δε μας λέει, δε μας εξηγεί...

    1) Οι 6 θα είναι 6 επειδή 6 θα είναι και οι μήνες ? Δηλαδή θέλει έναν κάθε μήνα ? Ή 6 όλους μαζί.
    2) Όταν λέει ότι θα αλλάζουμε βάρδιες για να τη φυλάμε μη φύγει... Σα δουλειά ακούγεται αυτό. Τι άλλο απαιτείται απ' τους 6 ? Λίγες πληροφορίες ντε, μια διευκρίνιση.
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εχεις δικιο. Την ατιμη δεν τα γραφει καλα και δεν καταλαβαινει ο κοσμος. Θα επρεπε να τιμωρηθει για αυτο  

    -> 1) Οι 6 θα είναι 6 επειδή 6 θα είναι και οι μήνες ? Δηλαδή θέλει έναν κάθε μήνα ? Ή 6 όλους μαζί.
    Οχι πρόκειται για σύμπτωση   Οι 6 υπερτυχεροί θα συνυπάρχουν μαζί, άλλες φορές όλοι, αλλες φορές δυο, δυο, ας μην τους περιορίσουμε ας το αφήσουμε στην δημιουργία τους το πως και τι  

    ->2) Όταν λέει ότι θα αλλάζουμε βάρδιες για να τη φυλάμε μη φύγει... Σα δουλειά ακούγεται αυτό. Τι άλλο απαιτείται απ' τους 6 ? Λίγες πληροφορίες ντε, μια διευκρίνιση
    Οπωσδηποτε εναλλάξ ένας θα κρατάει τα μπόσικα   Πρέπει να σεβαστούμε αυτή την κόκκινη γραμμή που έθεσε το αγαπητό κοράσιο  

    Ποιοι θα ήταν οι εκλεκτοί σου @Platonistis ;
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Λοιπόν @bumblebee θα σε δώσω .....
    Δεν ήταν μία κορασίδα αλλα δύο
    Εγώ και η @Μαντλίν
    Αυτούς τους έξι θέλουμε....
    Να δούμε πόσο γρήγορα τρέχετε....!!!!!!!
     
  8. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

       
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Να σου πω. Μας βρήκες άτριχους και μας κοροιδεύεις. Ουτε εσύ είσαι ο αποστολέας, ούτε η @Μαντλίν .

    Πρώτον, γιατί το μήνυμα δεν είχε μπινελίκια μεσα   . 1-0
    Δεύτερον, γιατί η @Μαντλίν με αποκαλεί συνήθως -Ρε μαλάκα-, όταν θέλει να μου μιλήσει. 2-0
    Τρίτον, εσύ δεν ξέρω αν γνωρίζεις τον @conner προσωπικά αλλά τον @fisterman σίγουρα όχι. Πως τον ξέρεις και πως τον εμπιστεύεσαι λοιπόν; 3-0

    Εστησες μια πλεκτάνη @subwhat. Καλύπτεις την πραγματική ταυτότητα της γενναίας -Βίρνας-

    Θα γίνουν ανακρίσεις  
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εντάξει Γιάγκο!!!!
    Ήξερα ότι θα γίνουν ανακρίσεις για αυτό το έκανα βρε !!!!!!!
     
  11. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Και να τιμωρηθούν οι ένοχοι  
     
  12. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Εγώ πάντως δε τρέχω και πολύ γρήγορα, γιατί καπνίζω σαν φουγάρο.
    Και δε με λες, άμα είσαι εσύ, γιατί δεν έστελνες απλά πμ ?

    Ίσως να μην έστειλε το μήνυμα αλλά διαβάζοντας εδώ να της έδωσε έμπνευση και να θέλησε κάτι παρόμοιο.
    Ανταγωνισμό βλέπω.


    -----------------------------

    Πολύ μπερδεμένο το όλο πράγμα. Μου μυρίζεται τρολιά!