Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

     
     
  2. Elune

    Elune Priceless

    Εγώ και ο @bumblebee είμαστε βασιλιάδες στον 18ο αιώνα και τον έχω καλέσει στο κάστρο μου στο Έσσεξ για ένα τσιμπούσι. Μολις μπαινει μέσα τον υποδέχεται η Λάουρα, η οποία φοράει μόνο την ποδιά της. Του δείχνει τον δρόμο προς τον θώκο και μου τον φέρνει. Τον χαιρετάω συντροφικά, έχοντας στο πλευρό μου 7 γυναίκες, οι οποίες παίζουν γαλήνια μουσικη. Τρώνε σταφύλια και τραγουδάνε μελωδικά. Ολες φοράνε μακρια φουστάνια, διάφανα. Παιρνω τον σύντροφο και του λέω, κάλως ήρθες. Είναι ώρα για ψυχαγωγία. Πάμε προς τον κήπο να δεις τα άλογά μου. Ολα τα αλογα ειναι γυναίκες, που εκπαιδευονται για να ειναι πόνυ.Το βλέπεις αυτό στα αριστερά; Ειναι η Σάρα. Νεα στο στάβλο. Δύσκολη στην εκπαιδευση, αλλα θα γίνει από τις καλύτερες. Στα δεξια είναι η @Θρυαλλίς . Η πιο ατίθαση, αλλα είναι η καλύτερη για τους έμπειρους αναβάτες. Πάμε πιο κάτω να σου δείξω το μυστικό δωμάτιο, όπου βρίσκονται όσες δεν ακολουθούν τις διαταγες μου. Ειναι μπουντρούμια. Μια σε καθε ενα. Να μην βλεπει η μια την αλλην. Με ελαχιστο φωτισμο.Τις επιβλεπει ο Σπαλιαρας, ο οποιος με την μεγαλη πειρα του τις φερνει στον ισιο δρομο. 4000 εχουν περασει από το μπουντρούμι του και η παρέλαση συνεχίζεται.

    Βλεπεις τα μαστιγια σύντροφε; Οταν δεν καταλαβαίνουν με λόγια καταλαβαίνουν με πράξεις. Οσες έρχονται εδω αποκτάνε ενα ειδικό "τατουαζ". Μια πυρακτωμενη λάμα με το σήμα του βασιλείου στο δεξί τους καρπό.Ξεκινα Σπαλ. Δείξτου. Ο Σπαλ παίρνει σχοινιά από δέρμα και δένει μια.

    Συνεχίζεται...
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μπα σε καλό σας πάλι.... !
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

  5. Elune

    Elune Priceless

    Ηθελαν να παίξουμε...

     
     
  6. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Μ αρεσουν τα παιχνιδια κ δη τα ομαδικα. Σκεφτομουν ποσο μου χουν λειψει. Ετσι πηρα την αγαπημενη μελισσουλα μου @bumblebee και του προτεινα τυφλομυγα.
    Αλλο που δεν ηθελε βεβαια ο μικρος...
    Του κλεισα τα ματια με μαντηλι ....τον αφησα ημιγυμνο απ τη μεση κ πανω κ ξυπολητο. Εριξα μπιλιες στο πατωμα...κ τον στριφογυρισα μια δοση....

    Δικο σου ομορφε... 
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σαν να μην έφτανε η ζαλάδα, από τα τρια τσιπουρακια που κέρασε η @daniela100 για να τον δελεάσει, ο Μπούμπλε βρέθηκε γυμνόστηθος, ξυπόλητος και με μαντήλι στα μάτια.
    Οι συμπαίκτριες, μιας και δουλειές να κάνουν δεν έχουν, ούτε σφουγγάρισμα, ουτε πλύσιμο, ούτε μαγείρεμα, αλλά μόνο Φουμπου και μουσική εναλλάξ, δια της ισάτοπου επάγωγης της απασχόλησης, έλαβαν τις θέσεις τους γυμνόστηθες, με εξαίρεση την @kinsha no onna, η οποία δεν έλαβε άδεια από το Αφεντικό της.

    @folha , @Siren_Peisinoe , @dina, @nasty_princess , @open_mind, @Mind'n'Flesh και για ξεκάρφωμα ο @MindFeeder, σχημάτισαν τον κύκλο των -τσιτωμένων θηλέων- για αναγνώριση :

    Η @daniela100, περήφανη, αγέρωχη, σαν Αμαζόνα, στριφογύρισε με χάρη 10 φορές τον Μπούμπλε και με μια μικρή παύση άλλη 1 τελευταία.

    Και τον ρώτησε :

    Τσιμπά απαλά τυφλωμένη μελισσούλα και πέσμου : Στον επομένο γύρο, η ρώγα θα είναι... :

     
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ούτε εμένα μου δίνει άδεια ο Κύριός μου να παίξω μαζι σας.
    Προτιμάει λέει να τις τσιμπάει μόνος του.
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Χαχαχα εγώ είμαι μέσα!!!! Σημάδεψε καλά και ξεκίνα το τσίμπημα!!!!    
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    <---------------------------------------------------------------->

    Δεν το περίμενα ποτέ από εσένα αυτό. Ναι ... σε σενα μιλάω σε σενα που διαβάζεις. Γιατί έτσι ;
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν κατάλαβα πως έγινε  
     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    τι τσίμπησες μελισσούλα??? που πήγε το κεντρί σου??