Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. Αυτό θα πρέπει να το συζητήσουμε .. Δεν ξέρω αν θα προλαβαίνει ..οι ευθύνες είναι πολλές .
     
  2. brenda

    brenda FU very much


    Moυ θύμισες παλιές καλές μέρες της Βουλής. Τιμή μου να με παρουσιάζεις ως άλλη Ζωίτσα, αλλά απέχω, παρασάγγας.
    Το βέβαιο είναι ότι δεν θα φωνάζω την φρουρά, θα φεύγει κατευθείαν μαστίγιο ή καβάντζα παντόφλα που θα εκσφενδονίζεται με ταχύτητα βέλους και ακρίβεια σφαίρας. Με τον @moxito βλέπω να την βγάζω στο κυλικείο, ή να τον βάζω να μου σερβίρει κρυφά cocktails σε κούπες του καφέ, για να αντέξω όλα αυτά που θα γίνονται. Ο δε πληθυντικός επιβάλλεται, όπως καταλαβαίνεις, έχομεν και ένα πρωτοκωλλλλλλλλον να τηρήσωμεν...Τα μάτια χαμηλά είναι επιβεβλημένα δια τα σουμποειδή πάσης φύσεως, από σγουιτς και πάνω θα επιτρέπω να με κοιτούν στα μάτια, έτσι να μην παίρνει κανείς περιττά θάρρητα.
    Τούτων ρηθέντων, αποσύρομαι στα ιδιαίτερα dungeon μου, να εξασκηθώ στα τρίμετρα και στα τετράμετρα μαστίγια.
    Υγειαίνετε... 

    ΥΓ Θέλω τον φίλτατο @underherfeet Α΄αντιπρόεδρο, για να μπορώ να μοιράζομαι την ευθύνη και τον πόνο μου, περιπαρακαλώ. 
    Να'χω έναν ώμο να κλάψω στην τελική, άμα μου ξεφεύγει κανένα εξτρεμιστικό στοιχείο αμαστίγωτο ή απαντόφλωτο. Φιλώ σας. 
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εσύ πώς στο καλό μου ξέφυγες, μου λες; Θα σε έχουμε μόνιμα στο κυλικείο, να στολίζεις τα ράφια και να μας γλυκαίνεις, μια γλύκα θα την έχουμε διαρκώς ανάγκη, νομίζω. @sokolata, λάβε γρήγορα θέση!!!!!!
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ολα τα προλαβαινω πριγκιπισσα σοκολατα
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχαχαχα...

    Προσοχή μην καρφωθουμε φιλτατη @brenda   ..

    Μην κανουμε περισσότερα εξοδα στον δυόσμο σε σχεση με τον καφε,χαχα   !!!


    (Αλλα στην Ελλάδα ζουμε...
    καποιο τρυπακι θα βρουμε στην πισω πορτα, )
     
  6. Με ξεχασες .Δεν με αγαπάς πχια.. Αυτό ήμουν για σένα .Ένα βεγγαλικο που μόλις σταμάτησε να λάμπει έφυγε από την σκέψη σου ..
     
  7. Daiana

    Daiana B R A T........

    Για ξανασκεψου την θεση που μου ορισες.......πολιτισμου;;;;;;;
    Εδω γελανε και οι πετρες @dimfetishman
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Να σε καθαιρέσω δηλαδή;    
     
  9. Daiana

    Daiana B R A T........

    Για να σε δω.......το μυαλουδακι αλλη φορα να το στυβουμε καλυτερα  .....
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Επιμένω στο Πολιτισμού, άλλωστε είμεθα όλοι υποχρεωμένοι να υπηρετούμε (το λαό, για να μην κάνουμε και άλλου είδους σκέψεις).

    Αν ωστόσο θεωρείς ότι δε σε εκφράζει ή ότι αδυνατείς να ανταποκριθείς στα δύσκολα και τα περίεργα της υπόθεσης, υπάρχει λύση  
     
  11. Daiana

    Daiana B R A T........

    Βαλε με εκει να τα κανω ολα μπαχαλο... .....
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αχαχα, σίγουρα κάποιοι θα έκλαιγαν απ' την χαρά τους, γιατί θα γλίτωναν από μένα μια και καλή ( και δεν θα είχαν στο πλάι τους ένα "χασάπη" ).
    Αφού θα παρατούσα το επάγγελμα μου οριστικά.
    Απ' την άλλη - και αν δεν με "έτρωγαν" στη γωνία - αρκετοί θα έκλαιγαν με μαύρο δάκρυ.
    Όμως μετά την παρουσία μου στο θώκο, θα εξαφανιζόμουν σε κάποιο φάρο στη Σκωτία ή στην Ιρλανδία, να ξεσπάσω στις γόβες και στα φορέματα, που για 4 χρόνια θα ήταν κυβερνητικό προνόμιο της @Valleria.
    4 χρόνια τραβεστιλίκι - δηλαδή παντελόνια και flat - είναι υπέρ αρκετά. Είπαμε, διεστραμμένος για διεστραμμένος που τα φοράω ακόμη, αλλά μην το παρακάνουμε χαχα. Τέσπα, είχε την πλάκα της η ιδέα σου φίλτατε @dimfetishman, αλλ' αφήνω ευχαρίστως τις δόξες και τις τιμές, σ' όποιον θα τις ήθελε.  

    Υ.Γ.

    Όρκο στο βουδουσουμικό "σύνταγμα"...  
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2017