Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παράξενα μέρη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Her toy, στις 21 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Έχετε κάποιο παράξενο μέρος στο σώμα σας ή όχι,που όταν
    σας αγγίζουν ερωτικά ή όχι,φτιάχνεστε άσχημα?
     
  2. switch_man

    switch_man Guest

    Όταν μου ψιθυρίζει στο αυτί λέγοντάς μου τι θα μου κάνει. Με φτιάχνει πολύ περισσότερο από ότι αν θα μου το έλεγε φωναχτά.
     
  3. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    πράγματι @switch_man αυτό με το ψυθίρισμα ειναι πολύ ερωτικό... και η εκπνοή του αέρα να μου χαϊδεύει το πλάι του λαιμού... Μμμμ.. τέλειο!

    @sexy para νομιζω οτι σχεδόν όλα τα μέρη μπορούν να γίνουν ερωτικά και ερωτογενή... παίζει ρόλο και η πρόθεση και ποιος σε ακουμπά.

    Προσωπικά έχω φτιαχτεί πολύ με την εσωτερική πλευρά των καρπών μου, να έχει κρατήσει ο άλλος τα χέρια μου μέσα στις χούφτες του και με τον αντίχειρά του να με χαϊδέψει εκεί πέρα...

    Επίσης με φιλιά πάνω στην κλείδα, collarbone και στον δελτοειδή.. αλλά και στη γουβίτσα που σχηματίζεται μεταξύ collarbone και λαιμού.
     
  4. switch_man

    switch_man Guest

    Πράγματι!! η εκπνοή παίζει σημαντικό ρόλο
     
  5. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    θέλει τέχνη νομίζω για να το κάνεις "σωστά"... η εκπνοή να μη γίνεται αντιληπτή ως προσπάθεια αλλά ως μία φυσική απόρροια της ομιλίας  
     
  6. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Προσαγωγοι, γάμπες.
    Καταραμένο μηχάνημα προσαγωγων, τι ζημιά μου κάνεις!
     
  7. switch_man

    switch_man Guest

    Αυτό ακριβώς!!
     
  8. Το αγαπημένο μου μέρος είναι ο λαιμός,αλλά το πιο παράξενο είναι
    δυο ουλές από επεμβάσεις στην πλάτη μου,που όταν τις αγγίζουν μου
    αρέσει πολύ
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όταν με δαγκώνουν στο λαιμό, κοντά στη βαση του αργα, δυνατά και βαθιά με παράλληλη χρήση της γλώσσας.
    Μπορεί να έρθω και σε οργασμό.
    Έχω κι άλλο πιο ευαίσθητο σημειο , στα πόδια.
    Θέλει προσοχή όμως, αν γίνει με λάθος τροπο εκνευριζομαι και μπορεί αντανακλαστικά να ρίξω τρομερή κλωτσιά  
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    @VasilisDraper, ακούς;  
     
  11. Αυτό που λες για το λαιμό το κάνω από τότε που άρχισα να έχω σχέσεις με γυναίκες
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

      δεν αρέσει σε όλες πάντως.
    Εγώ έχω κ ένα vampire /blood fetish οπότε έχει αλλη σημασία για μένα