Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραβολές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Marqui, στις 3 Αυγούστου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μια που έχω τρελή διάθεση για χούμορε.

    Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σ' ένα "φίλο/η", ένα γουνόπανο κι ένα tampon?

    Ο/η " φίλος/η " είναι κείνος/η στον/στην οποίο/α μπορώ να κάνω ότι φουστιά θέλω και να μην βγάλει άχνα.
    Ή να μην προλάβει, να μου παίξει φουστιά πρώτος/η ( σ' αυτές τις δυο περιπτώσεις κάποιος/α είναι " φίλος/η ". )

    Το γουνόπανο, είναι κείνος/η που θα μου παίξει φουστιά και δεν θα μπορώ να βγάλω κιχ ή εκείνος/η στον/στην οποίο/α θα ήθελα να παίξω φουστιά, αλλά μαζί του/της δεν θα μ' έπαιρνε να το κάνω.

    Ενώ το tampon είναι κείνος/η, που όταν του/της παίξω φουστιά, όχι μόνο δεν θα το βουλώσει, αλλά θα με λούσει πατόκορφα.
    Και ίσως με πληρώσει με το ίδιο νόμισμα, έτσι, για την " αλητεία ", για κανέναν άλλο λόγο.

    Υ.Γ.

    Αν μπέρδεψα κάπου τα γουνόπανα με τα tampon ζμπαθάτε με, το " νόημα " είναι πάνω κάτω το ίδιο... 
     
    Last edited: 5 Αυγούστου 2016
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor