Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραλίες γυμνιστών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 16 Απριλίου 2015.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....

     


    Καλημέρα,

    Μιας και ζέστανε ο καιρός και σιγά σιγά θα αρχίσουμε να πηγαίνουμε για μπανάκι στη θάλασσα.
    Ήθελα να ρωτήσω τα αγαπητά μέλη εάν γνωρίζουν παραλίες για γυμνισμό στην Ελλάδα.

    Παρακαλώ όποιος γνωρίζει υπεύθυνα παραλίες και περιοχές να τις αναφέρει να έχουμε μια γνώση,
    όσοι ενδιαφερόμαστε για γυμνισμό.



    Ευχαριστώ.
     
  2. έχε υπόψιν σου πως όσοι είναι πραγματικά γυμνιστές αποφεύγουν τις παραλίες γυμνιστών : ))
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  4. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Δεν έχω ιδέα πρώτη φορά θέλω να κάνω και ψάχνομαι....! Θες να μου πεις αν ξέρεις τι παίζει?
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Στη φολεγανδρο εχει αρκετες.
    Επισης η σαμοθρακη ειναι must για γυμνισμο.
    Βεβαιως ειναι ωραιο γενικα να κυκλοφορεις γυμνη οπου μπορεις. Εγω και στο ποσειδι εχω κανει γυμνη μπανιο.
     
  7. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Αν σου πούμε, θα το μάθει όλος ο κόσμος χάριν του γουγλη και λοιπών
    μηχανών, οπότε θα σταματήσουν να είναι. Ωραίο, θεματάκι ανοίγεις &
    εύλογη απορία θέτεις, ωστόσο θα προτείνω, αποφεύγοντας τις λεπτομέρειες...

    Εντός Αττικής όσο δεν είναι καλοκαίρι ψάξε πέριξ του Μαραθώνα.
    Εκτός Αττικής ήτο κάποτε για με/είναι ίσως ακόμη για άλλους
    ένα νησί κάπου στη Λακωνία, βόρεια της Εύβοιας επίσης....
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2015
  8. Maze_

    Maze_ Maze

    Δέυτερο πόδι χαλκιδικής στον κόλπο που ήταν το πρώην Banana beach bar.Πολύ δύσκολη πρόσβαση με το αμάξι ο δρόμος είναι χάλια (τσιπ καλυτερα),μέτα πόδια όποιος/α θέλει να κάνει αθλητισμό και να κατέβει/ανέβει γύρο στο 1,8χλμ καλό κουράγιο .Προσοχή ο δρόμος μπορεί να είναι μη προσβάσιμος φέτος αν δεν τον φτιάξαν καθόλου!!!(χωρίς ομπρέλες,δεν έχει τπτ πλέον)
     
    Πρωτόυ φτάσεις στις καβουρότρυπες,έχει ένα μικρό παράδρομο (χωματόδρομο) που σε βγάζει σε δύο κόλπους (μικρός/μεγάλος γορίλας).Πρόσβαση έυκολη (αν την βρείτε ),ο χωματόδρομος είναι γύρο στα 50μ και σε βγάζει σε ένα μικρό πάρκιν (δέκα αμάξια).Από εκεί ακολουθάς τα φυσικά δρομάκια που σχηματίζονται μέσα στην θαμνώδη βλάστηση.Ο μικρός κόλπος και πίσω απο τα βράχια είναι ο μεγάλος (3 φορες σε έκταση)
     
    Για Δυτική αττική κάτι?
     
  9. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    κι εγώ για Αττική ενδιαφέρομαι πιο πολύ αλλά το άφησα ανοιχτό γιατί ποτέ δε ξέρεις που θα σε βγάλουν οι καλοκαιρινοί προορισμοί....
     
  10. pistols

    pistols Regular Member

  11. γιατί συνήθως αυτοί που αγαπούν τον γυμνισμό -την επαφή δηλαδή της γύμνιας τους με τη φύση, κι όχι την επιδειξιομανία- αγαπούν καί την διαδικασία αναζήτησης και εύρεσης κάποιας ερημικής παραλίας, ώστε να απολαύσουν ανενόχλητοι την επαφή με το νερό, την άμμο, τα βότσαλα, τον ήλιο, τα πεύκα, το δέρμα τους κτλ.

    βέβαια, ίσως εγώ και η παρέα μου είμαστε αρκετά αντικοινωνικοί :/
     
  12. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Ίσως @Beatrix_ να μην είναι αντικοινωνικότητα, αλλά μικρή σημασία έχει....