Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. sub

    sub Regular Member

    εγω ειλικρινά δεν κατάλαβα το νόημα αυτού του thread. Εχω την αίσθηση οτι η tender lilly που το έγραψε κάτι ειχε στο μυαλό της και κατι την απασχολεί το οποίο όμως - σε μένα τουλάχιστον - δεν είναι σαφές.

    Για ποιές παρθένες μιλάς αληθεια? Τα σημερινά κοριτσόπουλα χάνουν την παρθενιά τους στην εφηβεία. Αλλα τι και αν την χάνουν? Σημασία εχει πόσες απο τις γυναίκες γύρω μας έχουν γνωρίσει το καλό σεξ, πόσες ξέρουν τι σημαίνει οργασμός, πόσοι άντρες ξέρουν να φερθούν και να ικανοποιήσουν μια γυναίκα...???

    Αν παλι μιλάς για δεσποινίδες ετών...άντα και άνω, τότε εκεί ειναι μια άλλη ιστορία.

    Οσο για την "ικανοποίηση" του ανδρικού εγωϊσμού όταν είναι ο ΠΡΩΤΟΣ χμμμ εχω τις επιφυλλάξεις μου και για τον "Ανδρα" αυτον!!!

    Αλήθεια κορίτσια... έχετε γνωρίσει κανέναν αρσενικό που να μη σας ρωτήσει με τον α ή β τρόπο στη διάρκεια της συνουσίας αν είναι ο καλύτερος , ή αν το χετε ξαναζήσει τέτοιο πάθος...κοκ?????
        
     
  2. gaby

    gaby Guest

    sub καλώς ήρθες στην κοινότητα  

    Αν έχεις την καλωσύνη συμπλήρωσε την ηλικία σου στο προφίλ σου.

    Δεν ήθελα να πώ τίποτα. Ήθελα ν ακούσω. Το διευκρινίζω αυτό στην τελευταία πρόταση του πρώτου μου ποστ.

    Τα συμπεράσματά μου από ότι άκουσα βρίσκονται στο υστερόγραφο του ποστ 17.
     
  3. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    RE: RE: Παρθένες

    Ειμαι 22 και εχω 3 συνομιληκες φιλες μου παρθενες..  Και οι 3 ειναι μορφωμενες,εξυπνες κ ομορφες και νομιζω οτι μονο της μιας ηταν επιλογη(απο την αποψη οτι ειναι πολυ σνομπ) να ειναι ακομα παρθενα. Το ειδος δεν εχει εκλειψει ακομα οπως διαβασα σε καποιο ποστ αλλα ειναι στα χερια των αντρων να τους βγαλουν απο τη δυσκολη-οπως μου παραπονιουνται συνεχεια-θεση.
     
  4. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    RE: RE: Παρθένες

    Αγαπητε Oscarwil ισως παρεξηγησατε τις προθεσεις του ποστ μου και η απαντηση σας ηταν καπως πιο ειρωνικη απ οσο θα πρεπε..
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    δι' αυτό πρότεινα την γέννηση και όχι την ενηλικείωση (=?) αγαπητέ  
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χαχα!!! να σαι καλα Οscarwil ! Το χιουμορ σου ειναι εκπληκτικό ωρες -ωρες!

    Αφου σχεδόν πείστικα να υποβάλλω βιογραφικο για την πρόσληψή μου στη "Διάνοιξις Α.Ε"    

    όσο για τους φόβους που εξέφρασε η sub , χμμμ δεν θα διαφωνήσω ποσώς!!!!
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    RE: RE: Παρθένες

    Αν καταλαβαινω καλα λοιπον προτεινεις μια προσεγγιση στο θεμα κατα τα προτυπα παλιας ινδικης θρησκειας, οπου τα κοριτσια με την ενηλικιωση τους (σωματικα) επισκεπτονταν τον ναο και με καταλληλη ιεροτελεστια το αγαλμα της αντιστοιχης θεοτητας, φυσικα ειδικα κατασκευασμενο ωστε να διαθετει τα ....καταλληλα προσοντα, αναλαμβανε το εργο της διανοιξης.

    Αλλα λες να γινει πλεον με συγχρονους θεσμους και μεσα. Eιναι βεβαια μια σκεψη, αλλα νομιζω οτι πρεπει ο αντιστοιχος κρατικος φορεας να συνυπολογισει στο business plan σημαντικους παραγοντες προκειμενου να υοθετηθει η προταση σου...

    1. Γιατι να εγγραφει ενα τετοιο κονδυλι επιδοτησης στον προυπολογισμο, οταν ο ...εθελοντισμος αναλαμβανει αυτο το εργο με επιτυχια (ποσοστο "επεμβασεων" υψηλοτατο). Ποια θα ειναι τα πραγματικα οφελη.

    2. Σε αυτην την περιπτωση τι θα γινει με τους δεικτες της οικονομιας που αφορουν τις εγχωριες επιχειρησεις? Τι στο καλο, ο ...εθελοντης, θα την παει σε εναν κινηματογραφο, θα της παρει ενα δωρακι, ή θα την παει μια εκδρομη με διαμονη σε καταλληλο ξενοδοχειο πριν επιτελεσει το ...εργο του. Θα ψωνισει και η ιδια ενα σετ ομορφα εσωρουχα. Οι εμπλεκομενες επιχειρησεις θα αποδωσουν ΦΠΑ κλπ., ενω με την υοθετηση της προτασης αυτης πανε στραφι αυτα τα εσοδα του κρατικου κουμπαρα.

    3. Τα ιδρυματα αυτα θα ειναι ...ΔΕΚΟ? Και το καταστατικο τους θα περιλαμβανει "εθελουσια εξοδο" ή μετα την "διεισδυση" θα ζητουν ολοι οι "εργαζομενοι" να παραμεινουν? Διοτι πως διασφαλιζεις οτι θα χρησιμοποιειται ο προβλεπομενος εξοπλισμος και μεθοδοι για το αντικειμενο εργασιων του κρατικου Ιδρυματος? Θα ειναι πιστοποιημενα κατα ISO 900X? Θα τηρειται ή καποια στιγμη θα ακουσουμε και για ....παραΔιατρητικο κυκλωμα? Πως το δημοσιο μπορει να εξασφαλισει αυτο λοιπον?

    4. Τι δυνατοτητες εξυπηρετησης θα εχουν? Πες οτι το κοριτσι το αποφασιζει τωρα, θα της κλεισουν ραντεβου μετα απο 2 μηνες κατα τα προτυπα του συστηματος υγειας? Μην ξεχνας την ηλικια, ειναι σιγουρο οτι δεν μπορει να περιμενει. Laser θελω, τωρα το θελω σου λεει...

    5....


    Τον δοκιμασμενο ανα τους αιωνες φυσικο ...Μετροποντικα τον εχω πιο ικανο για αυτο το εργο, ενω μια σειρα απο πλεονεκτηματα   τον κανουν ακρως ανταγωνιστικο σε σχεση με αλλες μεθοδους, υπαρχουσες ή μη.





    Striker
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    ωραία και ευχάριστα τα λέτε ...
    για τη πρθενία στο αρσενικό φύλο τι έχει να ειπωθεί ομως ; εντάξει όλα τα φυσιολογικά αγορακία πάνε σε πόρνες και τελείωσε η δουλεία.. τι γίνετε όμως με τα παιδία που δεν γεννίουντε φυσιολογικά όπως λέει και ο φίλος μας ο Αγγέλακας ..τι γίνετε με τα παθητικά αγορακία ;

    και ας το ρίξουμε στο αστείο εγώ λέω να έρθουμε πίο δυτικά ας μη πάμε Ινδίες αλλα Μεσοποταμεία όπου διοργανώνανε σε ναούς εορτές με τις ένα συγκεκριμένο μήνα το χρόνο ευχές των ιερέων για ομαδικό ξεπαρθένιασμα
    Φ/φαντάζεστε ομαδικά όργια στον Άγιο Παντοκρατόρα μέσα ;; εχεχεεχ
     
  9. gaby

    gaby Guest

    RE: Παρθένες - ένα καθαρά M/s ξεπαρθένεμα

    Μάλιστα... ευχαριστώ όλους, τώρα που το πήρα απόφαση, ας το πάρει το ποτάμι. Είχε δίκηο η sub, όπως μου είπε και η MP slave σε σχετική μας συζήτηση. Κάτι ήθελα να πώ, που δε μου έβγαινε όμως.

    Ας είναι... ας το πάρει το ποτάμι και αμαρτίαν ουκ έχω <grin>

    Σε ένα ελβετικό χωριό από αυτά που ζουν από τον χειμερινό τουρισμό πηγαίνει μία κοπέλλα από την Αυστρία, να πιάσει δουλειά ως μαγείρισσα.

    Είναι 25 χρονών, από ένα χωριό της Καρίνθιας, πανέμορφη και καταπληκτική νοικοκυρά. Δεν εννοώ να σιδερώνει μόνο πουκάμισα εννοώ και να υφαίνει και να ράβει στο άψε σβήσε πουκάμισα.

    Είναι επίσης παρθένα. Βαριά δυσλεξική γαρ, χρειάστηκε ειδικά μαθήματα για να μπορεί να διαβάζει τις 100 βασικές λέξεις, και η έλλειψη αυτοπεποίθησης που της προκαλεί η δυσλεξία της την έχει κάνει να παραμείνει προς το παρόν παρθένα, αν κοι οι υποψήφιοι δεν έλειψαν ποτέ.

    Να μην πολυλογώ βρίσκεται όχι μαγείρισσα αλλά σεφ και M/s σκλάβα του 50χρονου πανδοχέα.

    Ο οποίος για χάρη της έκοψε το σκι. Για να είναι αυτή ασφαλής. Χωρίς σκι σ εκείνα τα μέρη είναι σα να πρέπει να πηγαίνεις καθημερινά από Περιστέρι στην Αγία Παρασκευή χωρίς αυτοκίνητο.

    Ο οποίος πρώτα της τρύπησε τις ρώγες.

    Μετά της "έστρωσε" το λαρύγγι.

    Μετά την άνοιξε για τα καλά από πίσω.

    Για να την ξεπαρθενέψει κανονικά, δεν τον παρακάλεσε απλώς. Σύρθηκε με την κοιλιά και τον παρακάλεσε.

    ... Κάθε πράγμα στον καιρό του, όπως Κάποιος μου Είπε.

    Σκληρό, οριστικό, ρομαντικό M/s του αλπικού τοπίου, μου φάνηκε.
     
  10. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Αν και δεν ειναι και τοσο περιεργο να εισαι παρθενα στα 18, οι περισσοτερες φιλες που εχω ειναι παρθενες!(βεβαια δε ξερω για ποσο ακομα...)  
     
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Βρε hana, πού μου τις κρύβεις;;;;; Πλάκα κάνω φυσικά!!!!
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    RE: RE: Παρθένες

    Μα τις ξερετε Αφεντη μου!!Ειναι δυνατον να τις εκρυβα απο Σας???