Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. female

    female Contributor

    ναι, υπάρχουν πολλών ειδών παρθενιές... Οι άντρες δίνουν μεγάλη σηαμσία σε έναν υμένα, και συχνά θεωρούν εαυτούς μεγάλους κατακτητές όταν σπάσουν έναν... και φυσικά δεν είναι αμελητέο γεγονός για κανέναν, αν και πολλές φορές ως γνωστόν είναι ελαστικότατος και δεν σπάει με τη μία. Μπορεί μια κοπέλλα να σπάσει τον υμένα και μόνη της, χωρίς..ακτίνες και άλλα... Η ψυχική και η εγκεφαλική παρθενιά; Το σπάσιμο της εσωτερικής μοναξιάς; Ποιός έχει την αλήθινή ψυχική δύναμη να την επιζητήσει ή να την σπάσει σε οποιονδήποτε; Ίσως είναι δυσκολότερο όταν υπάρχει ακόμα ο υμένας, ίσως γίνεται ακόμα δυσκολότερο όταν ενώ έχουμε πολλές πολλές εμπειρίες, έχουμε, παρ΄όλ΄αυτά εγείρει τοίχους αδιαπέραστους... Μέσα μας δεν υπάρχει τέρμα στις κορυφές των λόφων ή των βουνών που έχουμε ή θέλουμε να κατακτήσουμε, και είναι ευτυχία η πιο ψηλή κορυφή να μην είναι καν ορατή, να είναι ακόμα απάτητη, παρθένα... να έχουμε, ακόμα, Μέλλον.
     
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    RE: RE: Παρθένες - ένα καθαρά M/s ξεπαρθένεμα

    αγαπητή μου tender ,

    επειδή όντως το συζητήσαμε λίγο το θέμα , αν κατάλαβα σωστά το ερώτημα είναι αν μπορεί μια παρθένα να μπεί στο χώρο του BDSM και μάλιστα μ'αυτό τον τρόπο που περιγράφεις πιο πάνω ?
     
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Θυμαμαι ήμουν κοντα στα 23 όταν είχα επισκεφτεί εναν ψυχιατρο... η συζητηση κλασσικα εφτασε στο σεξουαλικο.. όταν του είπα οτι ήμουν παρθένα γουρλωσε τα μάτια λες και ήμουν κανένα φρικιό της φυσης.. τελικά απο όλα όσα του είπα κολλησε στην παρθενία.. μου έδωσε την συνταγη για το αμαρτημα μου και δεν τον ξαναειδα.
     
  4. Απάντηση: Παρθένες

    Η σκληρή μοίρα των παρθένων.
    Katja Bienert- Lilian The Perverted Virgin - xHamster.com

    (Σχόλιο: Η μαστιγώτρια δεν έχει ξαναπιάσει φλόγκερ στη ζωή της, αλλά η σκηνή είναι και γαμώ σε όλα τα επίπεδα)
     
  5. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Αυτα τα βιντεακια τα "τυπου ερασιτεχνικα" ειναι ιδιαιτερα καυλωτικα..πολυ καλο
     
  6. male_slave

    male_slave Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    εγω ειμαι παρθενος...16-9-1978
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Παρθένες

    Το καλό με μια παρθένα είναι ότι είσαι ο πρώτος της.
    Το κακό είναι ότι δεν θα είσαι ο τελευταίος της.
     
  8. Απάντηση: Παρθένες

    Κανένας δεν πεθαίνει παρθένος, η ζωή τους πηδάει όλους.

    χαιρομαι που καποιος ανεσυρε αυτο το αρχαιο νημα καθως ειναι το πιο καταλληλο για το παρθενικο μου post
     
  9. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    έγω πάντως απο την εμπειρία μου δεν είδα να νιώθει και καμιά μεγάλη τιμή ο ανδρας που μου πήρε την παρθενια..

    πίστευα οτι θα είχε.. αλλα τελικά έμεινα με το παραμυθι
     
  10. Devil Inside

    Devil Inside New Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Σεροτονίνη ή πούτσο σου συνταγογράφησε;


    Υπάρχουν και χειρότερα. Όπως το να είναι αυτή η τελευταία σου.


    Οπότε, αν οι Μάγια έχουν πέσει μέσα, θα πηδήξω φέτος;!;!;


    Φίλη σου η κοπέλα;
     
  11. PhoenixN

    PhoenixN New Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Για την παρθενιά εγώ είχα μεγάλο θέμα για μία κοπέλα που ήμουν ο πρώτος της και την είχα ρωτήσει αρκετές φορές, μια βδομάδα με την πράξη με χώρισε. Το τι βρίσιμο έφαγε για το ότι μου δώθηκε μόνο και μόνο για να χάσει την παρθενιά της με έξαγρίωσε. Αν η τηλεόραση ή και εγώ δεν ξέρω τι κάνει τις κοπέλες να νιώθουν ότι η παρθενιά τους είναι βάρος και όχι καλό τότε πρέπει να γίνει κάτι. Το τι όμως άγνωστο...
     
  12. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Παρακαλώ. Πού να στείλω τον λογαριασμό;