Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρος-Αμστερνταμ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος whisperer, στις 23 Φεβρουαρίου 2015.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    H ιστορια αφορα το πως αρχισε το ταξιδι μου στο Bdsm (μεχρι τοτε καμμα σχεση με το αθλημα,τπτ,αντε καμμια σφαλιαριτσα στο προσωπο σε κανα πηδημα τπτ αλλο)
    Καλοκαιρι δεκαετια 90,νταλα ηλιος,το beach bar στο Μοναστηρι δονειται απο το Ι m so excited και το I want survive.
    Ημιγυμνα μαυρισμενα,ιδρωμενα κορμια γεματα αλμυρα χορευουν.
    Δε μου κανει αισθηση τπτ παρα μονο η corona που εχω στο χερι και οι τεκιλες που κερναει ο μπαρμαν.
    Μεσα μου βριζω το κολλητο που εχει εξαφανιστει με μια Θεσσαλονικια απο το προηγουμενο βραδυ.
    Πιανω κουβεντα με το μπαρμαν,παμε για κατι πιο δυνατο του λεω βαλε ενα cardhu.
    Mαζι με το cardhu μπαινει και το mona lisa (παλιο αγαπημενο μιας προηγουμενης σχεσης),χαμογελαω στη θυμηση,ασυναισθητα κοιταζω γυρω μου (ηταν ο αγαπημενος μας προορισμος η Παρος) και τοτε βλεπω το ομορφοτερο πλασμα που εχω δει ποτε στη ζωη μου .
    Καθεται μονη της ορθια,στην απεναντι μερια του μπαρ,ψηλη,μαυρισμενη,κοκκινο κοντο μαλλι,μπλε ματια,πιρσιγκ στη κοιλια και στα χειλη,διακρητικα τατου σε αρκετα σημεια του κορμιου και των χεριων της.
    Οι ματιες μας συναντιουνται,χανομαι στη θαλασσα των ματιων της,χαμογελαει ουτε τη δυναμη να ανταποδωσω δεν ειχα (σα το ντοναλντ οταν το κοιταει η νταιζη ενα πραγμα),σκαλωμα....κατι ζηταει απο το μπαρμαν,χτυπαει καμπανακι,ξυπναω,δικο μου του λεω δωστο μου.
    Παιρνω το κρασι που ζητησε και της το προσφερω,συστηνομαι,Κatrijn μου λεει,απο Ολλανδια,μιλαμε,στην ιδια κατασταση με μενα,η φιλη της που ηρθαν μαζι εχει εξαφανιστει με καποιον Ελληνα.
    Η κουβεντα συνεχιζεται,τη νοιωθω οτι περναει καλα,χαμογελαει,κι αλλο κρασι,κι αλλο cardhu κι αλλες τεκιλες,εχει παει 7 ,ο χαμος στο beach bar συνεχιζεται αλλα δε μετραει τιποτε αλλο,εγω κι η Katrijn σα να μαστε μονοι μας.
    Παμε μια βολτα στη Ναουσα μου λεει.Φυγαμε...Στα στενα τη πιανω απο το χερι,με αγκαλιαζει,τη φυλαω,δευτερο σοκ,συνειδητοποιω οτι δε χρειαστηκε να σκυψω για να τη φιλησω (ειμαι 1.86)....σε θελω λεει...καταληγουμε στο ξενοδοχειο της.
    Κορμια μπλεγμενα,χανομαι στα ματια της ,εξερευνω ολο της το κορμι,φυλαω τις ρογες της,το χερι μου φτανει στο μουνι της,βογγαει,θελω να τη γευτω,της ανοιγω τα ποδια και βυθιζω το προσωπο μου στο μουνακι της,φωνες,βογγητα make me cum,yes,thank you,σφιγγει τα ποδια,χυνει,συνεχιζω να γλυφω,ξαφνικα αισθανομαι κατι περιεργο,....τρελαινομαι,μα τι γινεται? με κατουραει?για 5-10 δευτερολ. ειμαι wtf is going on here παω να βρισω,συνειδητοποιω ομως οτι καυλωνω κι αλλο.
    Τι γινεται ρε πουστη?Συνεχιζω,ξανατελειωνει...
    Αισθανομαι τοσο περιεργα,δε ξερω τι να πω.
    Δινει τη λυση,πεφτει στα 4 κουναει το κωλαρακο της δεξια κι αριστερα και γυρνωντας το κεφαλι της με κοιταει και λεει:
    I ve been really naughty girl i need some punishment.
    Τι λεει ρε γμτ σκεφτομαι...τι να κανω?(Γκιωνακης σε ελληνικη κωμωδια και χειροτερα)
    Παλι δινει τη λυση,παει στα 4 εως τα πραγματα της παιρνει μια ζωνη της,τη φερνει κρατωντας στη στομα και μου τη δινει.Ξαναγυρναει στα 4 και λεει strike,hit my but,pain me.
    Mενω καγκελο...
    Do it....
    Ξεκολλαω,της δινω 1-2-3,harder make my ass red,punish me.
    Συνεχιζω,ειμαι αγαρμπος,ποναει,το καταλαβαινω,οι φωνες της με καυλωνουν πιο πολυ,κανα δυο ξεφευγουν στη πλατη,φωναζει πιο δυνατα,η φαση με εχει τρελλανει κι αλλες στη πλατη.
    Εχω ξεφυγει...πρεπει να μετρησε καμμια 30ρια...ειμαι ιδρωμενος απο την ενταση,γυρναει,με κοιταει,ξανα αυτο το χαμογελο.
    Your first time?I ll show you a world.
    Με παιρνει στο στομα της,με κοιταει και λεει slap me,spit me....ρε τσοντα γυριζουμε σκεφτομαι,
    Ανταποκρινομαι,τη μπουκωνω,δε κραταω πολυ,το καταλαβαινει,βγαζει γλωσσα,τελειωνω σε ολο της το προσωπο,γλωσσα,χειλη,τα γλυφει....
    I need something to clean this mess...
    Tι θελει παλι σκεφτομαι....μου κοβει,με επιβεβαιωνει you have to return the favor...
    Eλα ομως που δεν....τελικα γινεται μετα απο κανα τεταρτο (καθοταν με τα χυσια στο προσωπο μεχρι να μου ρθει να κατουρησω),το κανω και καυλωνω πιο πολυ,οι εκφρασεις του προσωπου της ειναι η καυλα που δεν ειχα ξανανοιωσει στη ζωη μου ποτε.
    Δε πιστευω αυτο που συμβαινει...κανουμε μπανιο,μας παιρνει ο υπνος.
    Το πρωι αναμεσα σε κατι ολλανδικα με τη φιλη της που εχει εμφανιστει και κατι χαμογελα μεταξυ τους μου λεει i want to be your mentor in this world.
    Aκομα δεν εχω συνειδητοποιησει για ποιο πραγμα ακριβως μιλαει.
    Κανουμε μια κουβεντα,μου εξηγει κατι λιγα πραγματα....περναει μια βδομαδα με αφθονους πειραματισμους (βοηθουσε κι ολος ο εξοπλισμος που ειχε κουβαλησει μαζι της)
    Φευγει,συνεχιζουμε και μιλαμε,καποια στιγμη λεει θελω να ερθεις Αμστερνταμ.
    Δε το σκεφτομαι πολυ,το πρωτο αεροπλανο και προσγειωνομαι στο Schiphol.
    Με περιμενει,τη βλεπω,παλι αυτα τα ματια,αγκαλιες φιλια,πισω της εχει μια με κατεβασμενο κεφαλι,Good morning Sir λεει η αλλη my name is Sarah χωρις να με βλεπει στα ματια.
    Γιατι εχει κατεβασμενο κεφαλι αυτη αναρωτιεμαι,γιατι με λεει Sir?
    Στο μυαλλο μου ερχονται μερικες κουβεντες της Katrijn στη Παρο,ρε λες λεω?
    Ειδωμεν....
    Παμε σπιτι,καθομαι με τη Katrijn σε ενα καναπε,η Sarah μονιμως κατεβασμενο κεφαλι ορθια σε μια γωνια.
    Τι γινεται ρε σκεφτομαι.
    Μου λεει διαφορα,τωρα θα γνωρισει και το Κ μας λεει η Katrijn.
    Ποιον?
    Θα δεις...
    Σε λιγο σκαει μυτη ενας τυπος 40αρης γυμνος,που σερνει με κολλαρο και λουρι μια αλλη με ενα tailplug στο κωλο (μετα εμαθα οτι λεγεται ετσι) και αυτακια στο κεφαλι.
    Στο θεαμα αισθανομαι σα το Χατζηχρηστο στο Θυμιος απ'τα Τρικαλα μολις ηρθε στην Αθηνα.
    Καθεται αυτος διπλα μου.Κι η Κatrijn κατεβασμενο κεφαλι τωρα.
    Η αλλη που κανε το σκυλι εκει στα 4 κι η Sarah γονατισμενη διπλα στη Κatrijn.
    Λεει ειμαι ο Robert μου ειπε η Κatrijn για σενα και οτι περασατε καλα στη Παρο.
    Welcome to our House (μου εξηγει οτι η Κatrijn ειναι η αλφα του που την αφηνει να παιζει με αλλους γιατι της εχει αμεριστη εμπιστοσυνη),οι δυο ειναι οι σκλαβες κλπ διαφορα.
    Οσο εισαι εδω ειναι στην υπηρεσια σου.
    Κι αρχισε η μυηση,ειδα κι εκανα πολλα.Ακολουθησαν κι αλλα ταξιδια στην Ολλανδια κι αλλες εμπειριες.
    Μεγαλη εξερευνηση με δασκαλους δυο ανθρωπους που αποδειχτηκαν πραγματικοι φιλοι.
    Ακομα μιλαμε με το Robert και τη Κatrijn.
    Τους ευχαριστω για το οτι ασχοληθηκαν και μου εδειξαν.
     
  2. brenda

    brenda FU very much


    Ουάου, hell of a story! Lucky boy! 
     
  3. Αυτα ειναι γουστα!
     
  4. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Ωραιο ξεκινημα whisperer...Πας ακομα Ολλανδια???
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    τωρα πια μονο για επαγγελματικους λογους.
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Τελεια εμπειρια....και για αρχη τα σπαει!!

    Αν και γελασα με τα σχολια σου στο τι σου συνεβαινε φαινεται να το καρα απολαυσες!!  
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Eγώ πάλι, ψάχνω τόση ώρα στο youtube για το i want survive...  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    σωστος....τωρα το πηρα χαμπαρι will...... 
     
  9. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Τυχερούλη...!!!
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Φίλε πολύ τυχερος. άλλος κοσμος...
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μια χαρά παιδίς ο Ρόμπερτ...