Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παστίτσιο ,σύνταξη και αυγά απ το χωριό . .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 3 Ιουλίου 2018.

  1. Σίγουρα θα μπορούσαμε να γράψουμε και τραγούδι για τον ήρωα μας .Του αξίζει .
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Παλι καλα το δεχομαι  
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor


    Σκέφτομαι τον Μπάμπη Κ να τραγουδά με πόνο το τραγούδι της Βίσση "Δεν έχω τάσεις αυτοκτονίας
    όμως η έλλειψη κυριαρχίας
    πάνω σου μ’ έχει τρελάνει
    μου `χει κάνει κακό.
    Δεν έχω τάσεις αυτοκτονίας
    όμως η έλλειψη κυριαρχίας
    δεν μου αφήνει περιθώρια
    λογικά να σκεφτώ.
    Και θέλω να πεθάνω, θέλω να πεθάνω..."
     
  4. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Προσοχή στην μπεσαμέλ Μπαμπινο μην σου κόψει ...
     
  5. skia

    skia Contributor

    Θα ήθελα τη συνταγή του φανταστικού παστίτσιου της πεθεράς.
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αγαπημένη κυρία Ευτέρπη,
    η διπλανή σας η Φρόσω είμαι.
    Αναγκάζομαι να σας στελνω το παρόν για να σας ανοίξω τα μάτια.

    Να ξέρετε πρώτα απ' όλα ότι όταν σας δίνουν τα παιδιά να τα πάτε στην παιδική χαρά, στο σπίτι γίνονται μαύρες, μαύρες αμαρτίες που δεν περιγράφονται. Η κόρη σας να κλαίει και να μετράει δυνατά κάτω από ήχους σαν μαστιγίου, βογγητά, πηδιούνται ώρα με φωνές. Και τα ίδια όταν παίρνετε τα εγγόνια να τα πάτε στην λειτουργία τις Κυριακές, που είναι και μέρα του Κυρίου!

    Μετά βγαίνουν στο μπαλκόνι, ξέρετε, αυτό που συνορεύει με το σπίτι μου, να πιούν καφέ και όλα καλά μεταξύ τους, και εκεί να τους ακούγατε τι λένε... Μια μέρα πήρα τη φτέρα να καμουφλαριστώ και ακούμπησα το αυτί στο τζάμι που χωρίζει τα μπαλκόνια - ξέρετε ότι δεν είμαι καθόλου κουτσομπόλα, για σας το κάνω μόνο - και άκουσα τον Μπάμπη να διηγείται όλες τις παραξενιές σας, έτσι τις λέει αυτός, όχι εγώ θεός φυλάξοι, για τις επισκέψεις στην φίλη σας τη Μέλπω και το αμάξι, ενώ χάιδευε την κόρη σας στο κεφάλι, στο τσιμέντο κάτω που καθόταν αυτή, και η ξετσίπωτη να τραντάζεται στα γέλια, και όλο αφέντη να τον ανεβάζει αφέντη να τον κατεβάζει.
    Προχθές, που πήρα τα γεράνια γιατί φέτος είναι φουντωτά και με καλύπτουν καλύτερα, η κόρη σας είχε δεμένους καρπούς και αστραγάλους, και έτρωγε κουλουράκι στα τέσσερα από το πάτωμα, ενώ ο Μπάμπης είχε απλώσει τα πόδια στην πλάτη της και κάπνιζε, μνήσθητί μου Κύριε! Παραλίγο να πέσω από το μπαλκόνι! Έλεγε λοιπόν ο Μπάμπης στην κόρη σας να μην δυσαρεστείται με την συμπεριφορά της μάνας της (εσάς) γιατί είστε μεγάλη σε ηλικία, χήρα πολλά χρόνια και πικραμένη και δεν τον ενδιαφέρουν όλα αυτά τα τερτίπια, αντίθετα και διασκεδάζει και κάνει μια καλή πράξη... Επίσης της είπε ότι είναι πολύ ικανοποιημένος από τις γυμνές φωτογραφίες που αυτή του στέλνει κατόπιν εντολής του, όσο αυτός περιμένει τη γριά (εσάς!) να ξεράσει όλο το δηλητήριό της (σας!) στην Μέλπω. Έτσι είπε, σας ορκίζομαι, να μου ξεραθούν τα γεράνια όλα! Στο εξής να πηγαίνετε στη Μέλπω το απόγευμα, όταν είναι σπίτι τα παιδιά και όχι στο σχολείο.

    Να ξέρετε επίσης ότι ο κυρ Παντελής έχει προσλάβει εδώ και μέρες τον γαμπρό σας με καλό μισθό και ήδη λέει στην γειτονιά ότι θα του αφήσει το μαγαζί του με τα σιδηρικά, μια και είναι γέρος και χωρίς συγγενείς και λέει ότι δεν έχει ξαναβρεί τίμιο άνθρωπο σαν τον Μπάμπη. Άκουσα την κόρη σας - αυτή τη φορά κρύφτηκα με το μεγάλο κάκτο, μια εβδομάδα έβγαζα αγκάθια από πάνω μου - να λέει ότι έχει αρχίσει επιτέλους να ψάχνει σπίτι, ότι έχει ήδη δει δυο τρία καλά, και ότι έχει μιλήσει με τη Μιριέτα την αλβανίδα για να σας αναλάβει, αλλά αυτή δεν πολυθέλει γιατί είστε λέει στριμμένο άντερο - να δείτε πόσο ξεκαρδίστηκαν με αυτό! Ο Μπάμπης βέβαια της έδωσε ένα ξεγυριστό χαστούκι (όχι, δυο τρία) σίγουρα πιστεύω ως τιμωρία γι' αυτά που έλεγε για σας, μετά της είπε "είπα στη μάνα σου να φτιάξει πάλι αυτό το λαδωμένο έκτρωμα που αποκαλεί παστίτσιο, ώστε να κάτσει τρεις ώρες στην κουζίνα ως συνήθως. Θα έρθεις στην αποθήκη, θα βάλεις στον κώλο σου την - εδώ δεν κατάλαβα, είπε σπλήνα; σφήνα; - και να με περιμένεις όρθια στη συνηθισμένη γωνία, γυμνή. Φέρε και την βέργα για τα χαλιά." - και η κόρη σας απάντησε "Μάλιστα αφέντη! Ευχαριστώ αφέντη!".

    Τα ύστερα του κόσμου, κυρά Ευτέρπη μου!

    -------------------

    Εμπνευσμένο από το "Γράμματα στην γειτονιά" της Ευφροσύνης Αγρυπνομάτη, εκδόσεις Ψύλλος στ' αυτί, Ερυνυούπολη 2018, και από το θεατρικό "Così è (se vi pare)" [μτφρ. "Έτσι είναι (αν έτσι νομίζετε)"] του Λουίτζι Πιραντέλλο.
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2018
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ψεματαααααααααα αυτο ειανι μεγαλο ψεμα .... Ενας μαστερ που σεβεται τον εαυτο του δεν πηδαει με τις ωρεςςςςςςςςς ..
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2018
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Φτου σου που τολμησες και επιασες στο στομα σου αυτο το ιερο πραγμα που λεγετε παστιτσιο .. φτου σου και παλι
    ΝΑ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΗΘΕΙΣ μονο και μονο για την εικονα που σχηματισαμε για το παστιτσιο διαβαζοντες τα λεγομενα σου

    Αυτο που εκανες με το παστιτσιο ηταν ανηθικο    
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Για διάρκεια και ωράρια μίλα στην Φρόσω, μπορεί να μπει στην ντουλάπα της κρεβατοκάμαρας των παιδιών μεταμφιεσμένη σε πάπλωμα και να σου πει. Νίντζα σκέτη η Φ.    

    Παραμένει το παστίτσιο ιερό πράγμα αν είναι ένας λαδοπιωμένος ή στεγνός ή κακοψημένος εφιάλτης; Ιδού η απορία  
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    αυτές οι δημόσιες συζητήσεις για το παστίτσιο, ανοιχτά και χωρίς υπονοούμενα, με ιντριγκάρουν.
    δεν είναι πιά απαγορευμένο το παστίτσιο στο φόρουμ; ας μας πει κάποιος υπεύθυνα.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το παστιτσιο ειναι το ιδιο το βδσμ αγαπητε @tithon εχει αναφερθει σε Ολα τα νηματα απο bdsm discussion .. μεχρι Hummor
    η ηδονη ή η απολαυση που μπορει να προσφερει καποιες φορες ειναι μεγαλυτερη και απο το ιδιο το βδσμ



    ΥΓ. οταν εγω τα ελεγα εσεις με κοροιδευατε ...αλλα δεν κραταω κακιες δεν ξερατε    

    ΥΓ1. Γυναικες της Ελλαδος γυναικες του Βδσμ ... μαθετε να κανετε παστιτσιο .. ενα καλο παστιτσιο μπορει να σκλαβωσει τον υπο σας και να ηδονισει τον Κ σας ..thief  
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2018
  12. tithon

    tithon Contributor

    είναι αλήθεια οτι έζησα χρόνια εγκλωβισμένος στους κεφτέδες.
    άνοιξαν τα μάτια μου, όμως. άνοιξε το μυαλό μου, και το στομάχι μου.
    συμμερίζομαι τη μεγάλη χαρά σας που μπορούμε πιά να μιλάμε για βδσμ χωρίς να φοβόμαστε μην μας περάσουν τα παιδιά για τίποτε παστιτσιστές.