Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παχουλα 100 κιλα μαναρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mazinga, στις 30 Ιουλίου 2010.

  1. Mazinga

    Mazinga Guest

    Ειλικρινά εγώ όπως και λίγοι άντρες έχουμε μανία με τις χοντρούλες.Όμως παρόλο που μόνο λίγοι τισ κοιτούν και γενικά ασχολουνται μαζί τους,αυτές το παίζουν και κάλα δύσκολες ή οτι έχουν 100 ψυχολογικά προβλήματα.Στη τελική όμως άμα πέσουν κάνουν τέλειο σεξ και ευχαριστιέσαι να ζουλάς καμπίλη.Εν και πάλι στο στοματικό σε γρατσουνούν με τα δόντια
    Πάνω σε αυτό το θέμα διατυπόστε γνώμες για να φτάσουσε σε ένα επιστιμονικό συμπέρασμα   
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Απορία, ή μάλλον απορίες, ηλιθίου:

    1. Είναι αποδεδειγμένο πως οι παχουλές γρατσουνούν με τα δόντια;

    2. Γιατί χρειάζεσαι το επιστημονικό συμπέρασμα; Θα δημοσιευθεί σε κάποιο επιστημονικό περιοδικό σεξολογίας;
     
  3. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Μπράβο σου! Πάρε εσύ τις χοντρούλες κι άσε τις αδύνατες σ' εμάς τους υπόλοιπους! Κανένα πρόβλημα!
     
  4. Mazinga

    Mazinga Guest

    Απάντηση: Re: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    τι να σου πώ τώρα πες μου!Τα περιοδικά γενικώς γράφουν χαζαμάρες και είδικα τα ερωτικά,και πιστεύω όσοι τα διαβάζουν είναι αυτοί που στο μέλον ούτε κατσίκα δε θα τους κάθεται.Και γράφω όπως είδες:και παλι γρατσουνούν δηλαδή σε σύγγρηση με τις λεπτές.
    ΟΣ αναφορά τον 2ο κύριο: Ναι όλες τισ χοντρές τις θέλω αλλα πόσες με γουστάρουν και πόσες ικανοποιούν τα βίτσια μου???ενα 10% να πω αισιόδοξα???
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Γιατι,λιγο το'χεις το 10% ;
    Η Παπαρηγα ουτε στον ύπνο της δέ το πιάνει
     
  6. Απάντηση: Re: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Τί εύρος είχε το δείγμα της έρευνάς σου;  
     
  7. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Παχουλα 100 κιλα μαναρια



    extra large!
     
  8. Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Μπορείς να διευκρινήσεις αν το θέμα είναι πόσο απρόσιτες είναι οι χοντρούλες ή τα δόντια τους στη διάρκεια του στοματικού;
     
    Last edited by a moderator: 13 Μαϊου 2014
  9. Mazinga

    Mazinga Guest

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    βασικά ολες γρατσουνάτε και χοντρές και λεπτές.Αλλά αστείο δε είναι? 1-2 έχουμε γούστο σε αυτές και το παίζουν και δύσκολες έλεος.Στο κάτω κάτω κανείς σήμερα δε κοιτά την ομορφία.Όλοι κοιτάμε
    1)την Ψυχή
    2)το σεξ
    κάνω λάθος?
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    σορρυ...εγω κοιτω την ομορφια πρωτα...
    ειναι το πρωτο δειγμα που μου δινεται οταν πρωτογνωριζω καποιον,αν με ικανοποιει η ομορφια του τοτε παω στο χαρακτηρα κτλ...
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Εγω κοιταω τα ποδια. Αμα εχει κοτσια στριβω.
     
  12. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Κάνεις!
    Και η ομορφιά, όπως κι αν την εννοεί ο καθένας, παίζει το ρόλο της