Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παχουλα 100 κιλα μαναρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mazinga, στις 30 Ιουλίου 2010.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    σε βιτσιόζικο φόρουμ δεν είμαι? τι περίμενα ν' ακούσω?
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Καλά, κάτσε να σου στείλει και θα χρειάζεσαι μετά αυτό:

     

    Από την υγρασία, όχι από τα γέλια, έτσι;
     
  3. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια


           


    δε νομιζω ότι κινδυνεύω
    ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΗ!
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Ε, μπορείς να ζητήσεις ειδική παραγγελία, αντί για σεντόνι, καραβόπανο, θα σου κάνουν και καλύτερη τιμή.   

    Πέρα από την πλάκα, μπορεί να σου στείλει και μόνο για την εκδίκηση να σε δει να βουλιάζεις στην ακολασία για πάρτη του.  
     
  5. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    είσαι κακός κι άδικος!
    του προσάπτεις διάφορα, ενώ ο ίδιος δεν έχει εκδηλώσει τέτοιο ενδιαφέρον.
     
  6. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    είναι αλήθεια ότι οι υπέρβαροι άνθρωποι είναι ψυχικά ασθενείς γιατί τους αρέσει το φαγητό όπως και οι καπνιστές γιατί τους αρέσει το τσιγάρο

    στην ίδια κατηγορία ανήκουν οι σαδιστές γιατί τους αρέσει να προκαλούν πόνο αλλά και οι μαζοχιστές γιατί τους αρέσει να λαμβάνουν πόνο

    πρόσβαλα κανέναν; ωωω, λυπάμαι ιδιαιτέρως και ικετεύω ταπεινά να με συγχωρέσετε... αλλά τα προαναφερθέντα πορίσματα προέκυψαν από τις μελέτες μου ως ερασιτέχνης ψυχολόγος*



    *κανένας σοβαρός επαγγελματίας ψυχολόγος δε θα έβγαζε τόσο εύκολα τέτοια συμπεράσματα, ούτε θα έκανε τέτοιους χαρακτηρισμούς
     
  7. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    πιστεύω πως όλα έχουν να κάνουν με το εάν το κάθε άτομο αποδέχεται τον εαυτό του ως έχει. όποιος έχει καταφέρει είτε να αποδεχτεί τα ελλατώματά του είτε να τα χρησιμοποιήσει υπέρ του, βρίσκεται σε μια ισορροπημένη κατάσταση και αυτό βγαίνει στους λοιπούς αποδέκτες. είναι το ίδιο αποκρουστικό, θεωρώ, μια κομπλεξαρισμένη μουνάρα που διαμαρτύρεται για την παρανυχίδα στο μικρό δάχτυλο του δεξιoύ ποδιού της και το πρώτο δείγμα κυτταρίτιδας της τάξεως του 1 τετραγωνικού χιλιοστού, με μια παχύσαρκη που μπορεί να κλαίει όλη την ώρα τη μοίρα της για τα παραπάνω κιλά της. Σε τελική ανάλυση όλα θέμα γούστου είναι βέβαια. Απλώς αν τα κόμπλεξ παραμερίζονται, όλα κυλούν ομαλότερα..
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    BBM

    Namio Harukawa

     

     

     
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    θα μπορούσε να μεταφερθεί και στο νήμα περί αυτό-αποδοχής ..
     
  11. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    χμμμ... έχεις δίκιο.θα ψάξω και αυτό το θεματάκι  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    .. ναι .... εγω στον τρύγο ειμαι περιζητητος ... με 105 κιλα βαρος και 47 νουμερο πατουσα , ξερεις ποσα λιτρα μουστο βγαζω την ωρα πατωντας σταφύλια ? ....

    πραγμα που μου θυμισε ενα μεγαλο μου ονειρο ... να δω μια μερα σε μια βιτρινα , ενα ζευγαρι παπουτσια που θα μου αρεσουν , να μπω μεσα και να τα εχουν σε 47 νουμερο .....
    τα τελευταια 25 χρονια της ζωης μου δεν κοιταζω ποτε την βιτρινα .. μπαινω μεσα και ρωταω τι εχουν σε 47 ..
    αφου σκεφτομαι να κανω αρχαιο ελληνικο γαμο σε κανενα αρχαιολογικο χωρο μονο και μονο για να φορεσω σανδαλια .. που να τα βρω τα λουστρινια ? .....
    καποτε εβλεπα το παραμυθι του παπουτσωμενου γατου στα βιβλιοπωλεια και σαν παιδακι χαιρομουν να την διαβαζω .... μετα ψηλωσα τοσο που ως και οι γατοι στα παραμυθια ειχαν παπουτσια .. αλλα οχι εγω ...
    ακομα και το κοριτσακι με τα σπιρτα , αν θυμαμαι καλα φορουσε παπουτσια ....
    στις σκαλες του πλοιου ανεβαινω σαν μπαλαρινος .. στις μυτες ... αν διανοηθω να πατησω την φτερνα θα φυγω ανασκελος και θα ανοιξω τρυπα και θα με βρουν στο μηχανοστασιο επειδη τα σκαλοπατια στα πλοια ειναι μικρα σε πλατος