Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παχουλα 100 κιλα μαναρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mazinga, στις 30 Ιουλίου 2010.

  1. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    @isnogood, σου έχω καλά νεα

     ​
     
  2. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    χεχεχεχεχεχε...χεχε!

    κοίτα, στα πλοία, όχι μόνο το δικό σου πόδι, αλλά κανενός δε χωράει στα σκαλοπάτια. ακόμα και εγώ με το κλασσικό 38 νούμερο (39 σε μπότα), αντιμετωπίζω προβλήματα. για αυτό η λύση είναι ή να μένεις στο σαλόνι και να κόψεις τα ανεβοκατεβάσματα, ή να συνεχίσεις την προσπάθεια, γιατί όοοοολο και κάποια ιδιαίτερη ύπαρξη μπορεί να πέσει στην αγκαλιά σου στην προσπάθειά της επίσης να ανέβει:mwink:. βασικό σε αυτή την περίπτωση βέβαια είναι να περιμένεις να ανέβεις τελευταίος, έ μην έχουμε το αντίθετο αποτέλεσμα.
    έλα αυτό ήταν εύκολο, θέλω άλλο!
     
  3. Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια


    Υπερβολές...

    Εγώ θέλω, επί τη ευκαιρία, να ξαναδηλώσω ότι είμαι 100 κιλά μανάρι! 
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Namio Harukawa

     
     
  5. Rotting Christ

    Rotting Christ New Member

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

     
    τα γεματα μωρα ειναι ολα τα λεφτα:boobeyes:
     
  6. Mortuus

    Mortuus ‎‎

    Απάντηση: Παχουλα 100 κιλα μαναρια

    Έτσι οι bbw lovers! Κι εμένα μου αρέσουν οι παχουλές. Παχουλές και κοντές. Κι ας είναι όσο χρονών θέλει, αρκεί να είναι πρόθυμη. 
     
  7. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

      αμα ασχολιστε με παχουλα μωρα αφτη εδω ειναι στοπ τοπ 10 και να ξερετε οσο πιο παχουυλη τοσο το καλητερο και εχουμε και χειμωνα δωρεαν θερμανση ¨!!!
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε σκεπάζει, τι εννοείς;
     
  9. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    ειναι πιο θερμες την περνεις αγκαλια και ειναι πιο θερμες !
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ, από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα, ότι οι τσουπωτές ειναι πιο θερμές, δεν έχει να κάνει με το βάρος αυτό.
     
  11. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    μια πιος μιλησε οτι ειναι λογο βαρους? ειναι λογο οτι δεν ειναι ξηνες στην συμπεριφορα που τις κανει πιο θερμες σε ψυχολογικο βαθμο συν οτι εχοντας πιο μεγαλα μπουτια κανει μια γυναικα και πιο θερμη σε βιολογικο βαθμο ελπιζω να σε καλυψα!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, i see.