Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πειραματισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Panas, στις 21 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. Panas

    Panas New Member

    Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω κάτι τις αφέντρες ή αφέντες του group.Υπάρχει κάποιος/α να ρωτήσω κάτι;
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ότι υπάρχουν είναι σίγουρο. Ότι θα απαντήσουν σε τέτοια απροσδιόριστη επίκληση, μου φαίνεται λιγότερο πιθανόν.
    Ποιά απάντηση μπορείς να πάρεις στην ερώτηση που θέτεις; "ναι; παρακαλώ πείτε μου, εδώ είμαι";
    Η συμβουλή μου είναι να διατυπώσεις με σαφήνεια αυτό που θέλεις να ρωτήσεις.
     
  3. Panas

    Panas New Member

    Εβλεπα ενα βιντεο με μια αφεντρα που εβαζε ενα μεταλλικο πραγμα στην ουρηθρα ενος αντρα. Θελω να ρωτησω αν ειναι επικινδυνο και αν προκαλει πονο.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Νομίζω πως μπορεί να σου απαντήσει καλύτερα κάποιος που το έχει δεχτεί, όχι κάποιος που το έχει εφαρμόσει σε άλλον.
     
  5. Panas

    Panas New Member

    Θα ψαξω και την αλλη μερια.
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αυτό που ψάχνεις λέγεται sounding. Από πρόχειρη έρευνα στο σάιτ, θα βρεις πληροφορίες εδώ κι εδώ, πιθανόν έχει και άλλες.
     
  7. Panas

    Panas New Member

    Ευχαριστω πολυ
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Όλα είναι εν δυνάμει επικίνδυνα αν έχεις πλήρη άγνοια και δοκιμάζεις κάτι καινούριο (και ανήκει στον κύκλο των φετίχ). Από κει και πέρα, το sounding θέλει προσοχή, καλή πληροφόρηση, αργά βήματα και σωστά υλικά/εργαλεία.
     
  9. Mistress_Artemis

    Mistress_Artemis New Member

    Το μονο επιφοβο στην ολη διαδικασια ειναι το να μην μπουν μικροβια μεσα στην ουρυθρα και σου δημιουργησουν ζημια. Εχω καποιους σκλαβους οπου παιζουμε αυτο το παιχνιδι και συμφωνω απολυτα με την Lady Nawashi οτι θελει πολυ προσοχη, σχολαστικη καθαριοτητα εργαλειων για να μην σου πω αποστειρωση και να αποφευγεται οπως ο διαολος το λιβανι τα γυαλινα sounds γιατι ειναι πολυ ευκολο να σπασουν και δεν θα ηθελε κανεις να του μεινει το μισο μεσα στην ουρυθρα! Επισης θα πρεπει να γινει με πολυ αργες και προσεχτικες κινησεις και οχι βιαστηκα και αγαρμπα για να μην τραυματιστεις, με μπολικη κρεμα κατα προτιμηση K-Y Jale της JOHNSON.Ενας αρχαριος καλα ειναι να αρχισει με το παχος του ενος ml και σταδιακα με τις φορες οσο ανοιγει η ουρυθρα να προχωραει σε μεγαλυτερα μεγεθοι. Σε αντιθετη περιπτωση μπορει τραυματισεις την ουρυθρα και να αρχισει να τρεχει αιμα.
    Τωρα σχετικα με το θεμα του πονου ναι θα τον αισθανθεις τις δυο-τρεις πρωτες φορες και ειναι λογικο. Και η γυναικα οταν κανει για πρωτη φορα ερωτα τις δυο η και τρις πρωτες φορες ποναει. Αυτο ομως με τον καιρο περναει και ο πονος δινει την θεση του στην απολαυση. Φτανει βεβαια να γνωριζει το εν λογο παιχνιδι και η παρτενερ σου γιατι αν πεσεις σε καμια ασχετη μαλλον θα πονας αρκετες φορες περισσοτερο  
     
  10. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Και ιδιαιτερη προσοχη εαν υπαρχει μεγαλη κλιση, γιατι αυτο θα δυσκολεψει τα πραγματα οταν καποιος ερθει σε πληρη στυση.
     
  11. Panas

    Panas New Member

    Δηλαδη με την κλιση του πεους τι γινεται;