Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πειραματόζωο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 9 Αυγούστου 2011.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πειραματόζωο

    Το να είσαι το πειραματόζωο για μια Κυρία είναι κάτι το πολύ όμορφο.

    Δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια φίλη του χώρου. Ήθελε να μάθει το bdsm σε μια Κυρία που, αν και το «έχει το θέμα», δεν ήξερε πολλά για το bdsm. Εγώ ήμουν, είπε, έμπειρος, θα ήθελε να δείξει πάνω μου τι ακριβώς είναι το bdsm. Συμπλήρωσε ότι είναι πολύ όμορφη.

    Έχω κατά καιρούς εκφράσει ότι δε με ενδιαφέρει η φυσική ομορφιά όσο αν κάποια θέλει να εξασκήσει πάνω ένα πραγματικό bdsm χωρίς ταμπού. Δέχθηκα. Ήμουν λίγο πριν της ώρας μου εκεί. Τηλεφώνησα και ρώτησα ταπεινά αν μπορώ να έρθω πιο νωρίς, αλλά η απάντηση ήταν αρνητική, αφού η Κυρία δεν είχε έρθει ακόμα. Μετά από λίγο μου ξανατηλεφώνησε η φίλη, η οποί θα ήταν η βοηθός της, να πάω να αγοράσω βότκα και φιστίκια. Πολύ γρήγορα έκανα τις αγορές και έφτασα στο διαμέρισμα, πριν να έρθει η Κυρία. Την περίμενα στο σαλόνι. Μου είχαν πει να ήμουν «φυσιολογικός», μετά τις συστάσεις θα με πήγαινε στο μπάνιο η βοηθός και θα με έφερνε με το λουράκι στην Κυρία.

    Πράγματι, η Κυρία ήρθε σε λίγο. Ήταν πολύ όμορφη και ευγενική. Έγιναν οι συστάσεις και οδηγήθηκα στο μπάνιο. Πλύθηκα και μετά μου φόρεσε το λουράκι η βοηθός της. Το κεφάλι μου σκυμμένο όταν έμπαινα στο χώρο, εντελώς γυμνός, εκτεθειμένος στις δύο γυναίκες. Τα πρώτα κύματα ηδονής άρχισαν να ανεβαίνουν.

    Με διέταξαν να περπατήσω στα τέσσερα. Έφτασα στην Κυρία και τις έγλειψα τα παπούτσια, από πάνω και από κάτω. Μετά το πόδι της. Ένα φευγαλέο βλέμμα μου ήταν η αφορμή για την πρώτη τιμωρία. Δέκα χτυπήματα με τη βέργα. Στη συνέχεια διέταξαν να πάω κοντά στο τζάκι, το οποίο ήταν σβηστό. Δεν μπορούσα να τις βλέπω. Αναμονή λίγων λεπτών και με κάλεσαν κοντά τους. Η Κυρία ξεκίνησε να κάνει προπόνηση σε εμένα με ένα ελαφρύ μαστίγιο. Η βοηθός της την παρότρυνε να με χτυπά πιο δυνατά. Αυτή δεν τόλμησε αλλά σιγά-σιγά το έκανε. Τα κύματα ηδονής έγιναν πιο έντονα.

    Ακόμη μεγαλύτερα κύματα ηδονής ανέβηκαν όταν με διέταξε να γλείψω και τα πόδια της βοηθού της. Από παλιά ήθελα να την υπηρετήσω. Με πολύ μεγάλη ευχαρίστηση είδα ότι και αυτή άρχισε να έχει ηδονή, την οποία ήθελε να την κόψει γιατί, όπως είπε, «θα την πλήρωνα εγώ ακριβά», άλλο που δεν ήθελα εγώ.

    Ένα τασάκι σκύλου με περίμενα για να πιω νερό. Τρεις φορές την πρώτη δόση, άλλες τρεις αργότερα. Δίπλα ένα σκαμπό, εκεί θα ανέβαινα για να μαστιγωθώ στην πλάτη και στα οπίσθια. Στην αρχή με ένα μαστίγιο απλό, μετά με ένα ταύρου και μετά με μια παλάμη ξύλινη. Αρκετές φορές στην πλάτη, στα οπίσθια και στα πόδια. Αισθανόμουν την ηδονή της Κυρίας που σταμάταγε κατά καιρούς για να με γδάρει ελαφρά.

    Ξαφνικά η βοηθός της πήρε την άδεια για να με μαστιγώσει με κάτι πιο σπέσιαλ. Δέκα φορές μόνο. Ήταν, από ότι μου είπε, ένα καλώδιο ηλεκτρικό, διπλωμένο, μερικές φορές. Πόναγε πολύ, αλλά η καύλα ήταν πολύ μεγάλη.

    Είχαμε δείξει τα βασικά. Πίσω για πλύσιμο. Ένας μαύρος γάτος με κοίταζε, το ζώο ήταν επιβλητικό όσο και η κυρία του, η βοηθός, αυτή τη φορά. Αισθάνθηκα τη διαστροφή όταν η βοηθός της Κυρίας μου έβαλε μια τάπα στον κώλο και με ανάγκασε να καθίσω πάνω της. Με πόνεσε στην αρχή, αλλά μου άρεσε που ερχόταν από αυτήν.

    Είπαμε να κάνουμε μερικές φορές ακόμα, μερικές μέρες αργότερα.

    Αυτό που εξέφρασα, σαν επιθυμία, είναι να υπηρετήσω τη βοηθό, κάτι που ο γούσταρα εδώ και πολλά χρόνια. Το ζήτημα, όπως μου είπε, είναι προς εξέταση.

    Σας ευχαριστώ πολύ Κυρίες.
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πειραματόζωο

    Πολυ ομορφη περιγραφη και αρκετα ερεθιστικη.....τι μας κανετε καλοκαιριατικα.....
     
  3. cd_tsoulaki

    cd_tsoulaki New Member

    Απάντηση: Πειραματόζωο

    να εισε παντα τυχερος ......ακομα και σαν πειραματοζωο
     
  4. dp77

    dp77 male 77

    ομορφη ιστορια!!1
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Τελικά τι έγινε εκείνη την χρονιά υπηρέτησες την βοηθό ?
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    last seen 1/3/2012 ...
     
  7. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Μάλλον δεν θα μάθουμε σύντομα..
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Παντως ειναι ενεργος χρηστης τον εχω δει αρκετες φορες.
     
  9. Που τον είδες καλέ.? Σου λέει από το δώδεκα και μετά δεν έχει μπει ξανά ο άνθρωπος
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Στο ποστ body φωτο lengs ανεβασε φωτο πριν μερρες
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ζέστη σήμερα ε?
     
  12. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus