Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 5 Μαρτίου 2012.

  1. Emiris

    Emiris Regular Member

    Αγαπημένο ενδυματολογικό στοιχείο στη γυναίκα. Ίσως πολύ πιο ενδιαφέρον από όλα όσα φοράει απ’ έξω της.
    Δεν είχα ποτέ κοπέλα που να μην της έκανα δώρο εσώρουχα. Τα λατρεύω και είναι πάντα η πρώτη μου επιλογή για δώρο. Όσα και να ‘χει δεν τα βαριέμαι.

    Βασικότατο στοιχείο στην επιλογή είναι το για ποια κοπέλα τα αγοράζεις. Κάθε κορμί και κάθε ύφος κοπέλας ταιριάζει με διαφορετικά εσώρουχα.

    Εμένα βασικά μου αρέσουν πολλά μοντέλα, αλλά περισσότερο τα κλασσικά, τα δουλεμένα, με την πολύ δαντέλα.

    Σε μερικές περιπτώσεις μου αρέσουν και απλά αθώα εσώρουχα που παραπέμπουν σε αθώα μπέμπα. Αν η κοπέλα έχει τον τρόπο να τα υποστηρίξει βγαίνει πολύ ωραίο το αποτέλεσμα.
    Σίγουρα πρόστυχο δε σημαίνει και ωραίο. Συνήθως το αντίθετο για εμένα.

    Δε μου αρέσουν καθόλου εσώρουχα που παραπέμπουν σε bdsm, αλλά ο καθένας έχει τα γούστα του. Επίσης δε μου αρέσουν καθόλου δερμάτινα ή τιγρέ εσώρουχα, αλλά και πάλι, περί ορέξεως ...
    Επίσης δεν μου αρέσουν τα string, tanga ή παρεμφερή. Ο κώλος πρέπει να στολίζεται, όταν έρθει η ώρα να απογυμνωθεί θα το αναλάβω εγώ.


    Έχω την εντύπωση ότι περισσότερο ενδιαφέρει εμένα το θέμα των εσωρούχων της παρά την ίδια πολλές φορές. Μου κάνει εντύπωση.

    Θα μου άρεσε να ακούσω τι εσώρουχα προτιμάνε οι κυρίες για το κόσμημά τους, αλλά και τι εσώρουχα αρέσουν στους άνδρες για τα κορίτσια τους.

    Ευχαριστώ.
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Εγώ για την γιορτή του αγίου βαλεντίνου έχω αγοράσει για δώρο σε κοπέλα μου...... ομπρέλα. Εκείνη την περίοδο γκρίνιαζε επειδή ,όσες είχε, είχαν χαλάσει.

    Anyway, sorry που ξεκινάω off topic.
     
  3. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!




    Δε μας είπες όμως κύριε Πέρη, πως σου αρέσουν τα εσώρουχα;
    Ποιό είναι το σημαντικότερο για εσένα; Σουτιέν; Κιλοτάκι; Κάλτσες;
    Τις κάλτσες πως τις θέλεις; Αυτοκόλλητες στο μπούτι, σιλικόνης δηλαδή, ή ζαρτιέρα;
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Αν και έκανα εντίτ πρωτού δω το ποστ σου και κάτι σου έγραψα για τα εσώρουχα των κοριτσιών στο προηγούμενο ποστ μου, σ΄ αυτό το ποστ θα στα αναλύσω πιο καλά.

    Λοιπόν κύριε... Εμίρη, συνήθως σουτιέν δεν γουστάρω να φοράνε, (φυσικά ούτε να έχουν μεγάλο στήθος) κιλοτάκι σατέν string, απαραίτητα κάλτες με ζαρτιέρες όταν φοράνε ένα μακρύ φόρεμα με σκίσιμο και με σιλικόνη οταν φοράνε μίνι φορέματα και φούστες ή και να μην φοράνε κάλτες μόνο όταν φοράνε μίνι φορέματα δεν έχω πρόβλημα, φυσικά απαγορεύονται τα καλτσόν και τα κολάν δια ροπάλου... διότι τις θέλω ανα πάσα στιγμή εύκολα προσβάσιμες... 
    Άντε σου έκανα σεφτέ νομίζω...
     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2012
  5. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Ναι, μου έκανες, ευχαριστώ.


    Για εμένα το σουτιέν είναι το πιο σημαντικό από όλα. Περίεργο που δε σου αρέσει. Πίστευα ότι σε όλους θα άρεσε.


    Σε αυτό συμφωνούμε. Δεν μου αρέσουν καθόλου τα καλτσόν, και σιχαίνομαι τα κολάν παντελόνια.
    Αν και γενικά δεν μου αρέσει οι κοπέλες να φοράνε παντελόνια. Φούστα ή ακόμα καλύτερα φουστάνι τις αποθεώνει πιστεύω.
     
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Λοιπόν αυτό το θεματάκι που άνοιξες, επειδή μιλάς για φορεμένα γυναικεία εσώρουχα, παραπέμπει και στο φετιχ των fetish sniffers.

    [ame="http://[/ame]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Re: Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Οχι , το "φορεμένα" ακολουθειται απο το "από γυναίκες, αποκλείστηκα!"
    Ειναι μια διευκρίνηση για να μην νομιζουμε οτι του αρέσει να τα φοράει ο ίδιος.
     
  8. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Ωραίο το βιντεάκι σου Alexkat. Τώρα ο τίτλος είναι κάπως δυσνόητος, αλλά τέλος πάντων ήθελα να εστιάσω το νήμα σε γυναικείο εσώρουχα πάνω στη γυναίκα, ώστε να αποφθεχθούνε συζητήσεις για τρασβεστισμό και παρεμφερή που δεν με ενδιαφέρουν.


    Σε σχέση με το βίντεό σου, δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά είχα ακούσει ότι ο Μεγάλος Ναπολέοντας είχε αυτό το βίτσιο. Ειδοποιούσε με γράμμα τη γυναίκα του όταν ήταν να επιστρέψει από κάποια εκστρατεία, της έλεγε «έρχομαι, περίμενέ με και μην κάνεις μπάνιο». Δεν ξέρω αν αληθεύει όμως.

    Εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω πάντως. Οι όμορφες οσμές και η καθαριότητα είναι εκ των ουκ άνευ για οποιαδήποτε ερωτική ευχαρίστηση για εμένα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!


    Οι όμορφες οσμές και η καθαριότητα είναι σίγουρα εκ των ουκ άνευ και για μένα, αλλά υπάρχουν κάποιοι
    όπως αυτή η γκόμενα στο βίντεο που γουστάρει να την σνιφάρουνε άπλυτη.Εξ ου και ο τίτλος του βίντεο τον οποίο εγώ πάντως δεν βλέπω δυσνόητο.
    Τώρα από εδώ μέσα μόνο την Dora Salonica έχω δεί σε κάποιο post να ομολογεί μετά παρρησίας ότι γουστάρει να την μυρίζουν με άπλυτο το μουνάκι της.
     
  10. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Δυσνόητο εννοούσα τον τίτλο που έβαλα στο νήμα, όχι το τίτλο που έχει το βίντεό σου.
     
  11. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Σαν τη δαντέλα τίποτα... Κατά προτίμηση μπλε παστέλ ή λιλά...  
     
  12. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Ο συντροφος μου αδιαφορει παντελως για το τι εσωρουχα φοραω και στην αρχη με πειραζε πολυ αλλα πλεον το πηρα αποφαση κι απλως καταλαβα οτι υπαρχουν και αντρες που δεν δινουν βαση στο "περιτυλιγμα"  ..απλα δεν μπορουσα να δεχθω οτι δεν τον ενδιεφεραν τα εσωρουχα μου..μου φαινοταν παραξενο!