Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πες τον πόνο σου, βγάλε τον νταλκά σου...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 27 Μαϊου 2016.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Πως θα συγκεντρωθώ να κάτσω να κάνω έρευνα για την εργασία μου?
    Βρείτε μου τρόπους να ξεκολλήσω από το φόρουμ.
    Έχουμε και δουλειές γαμώτο και ο Ιούλιος δεν βοηθάει... 
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σε μικρή λεκάνη κάθε μικρό κύμα μοιάζει με τσουνάμι. Όσο περισσότερο κολυμπάς σε αυτή τόσο πιο μικρός νιώθεις. Και τα πάντα σου φαίνονται μεγάλα. Αν δεν μπορείς να ξεκολλήσεις έστω και για λίγο χρόνο μήπως ήδη τα τοιχώματα της λεκάνης σου φαίνονται θεόρατα;
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Κοίτα, έδωσα στον εαυτό μου δυό-τρεις μέρες να χαλαρώσω μετά από κάτι εξετάσεις, αλλά το φόρουμ καταντά εθιστικό, αυτό το ξέρουμε όλοι, τώρα συνειδητοποιώ ότι πρέπει να ξεκολλήσω, αλλά παίζω κι όλας λίγο με τον χρόνο, το κωλοβαράω σα να λέμε.
    Και, μεταξύ μας, σιγά το τσουνάμι. Θεωρώ out of proportion την παρομοίωση. Ευχαριστώ πάντως 
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @brenda m ακου .... πιασε ενα νημα βρισε με < ξερεις δεν παρεξηγουμε > θα σε κανω ρεπορτ θα φας ενα μηνα μπαν και ολα καλα  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Γαμάτη ιδέα, δεν χρειάζεται να σε βρίσω καν, θα το ζητήσω ευγενικά από τον @Ηλίας .  
    Mε τον πρότερο, ανέντιμο βίο μου, φαντάζομαι δεν θα΄ναι και τόσο δύσκολο. 
    Είμαι μαύρο πρόβατο, αφού... 
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κι εμείς σε ποιον θα λέμε τον πόνο μας μετά???  
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μπορείς να ζητήσεις να κλειδωθεί ο λογαριασμός σου για κάποιο χρονικό διάστημα.
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Χαχαχαχαχαχαχα, όχι εντάξει, θα αυτοσυγκρατηθώ. Άλλωστε άμα φύγω τελείως, ποιον θα έχετε να θίγει ένα σωρό ενοχλητικά θέματα;
    Οέο? 
     
  9. skia

    skia Contributor

    xoxoxoxo τουλάχιστον πέντε άτομα μου έρχονται στο μυαλό  
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Μού λες να φύγω δηλαδή? 
     
  11. skia

    skia Contributor

    xaxaxaxax δεν είπες ότι θες να ξεκολλήσεις από το φόρουμ για να τελειώσεις τις εργασίες σου;      
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Κάνω διαλείμματα. Αλλά άμα σάς κουράζω, να μου το πείτε καθαρά...