Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος probiotic, στις 15 Απριλίου 2006.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    αν κάτι δεν το θέλεις απλά λες όχι .
    το αν ταιρίαζουν αυτό είναι στο προσωπικό σου γούστο δεν θα στο πούμε εμείς ,όση βρωμία έχει μία πατούσα άλλη τόση έχουν και τα ούρα πάντως...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν ενας σκλαβος μου γλυφει τα ποδια και το κανει καλα, ναι θελω πολυ να τον κατουρησω!
    Ομως οχι, ενας ποδολαγνος σκλαβος δεν ειναι απαραιτητα και ουρολαγνος!
    Ειναι δυο εντελως διαφορετικα πραγματα.
    Εχω γνωρισει αρκετους ποδολαγνους που δεν ηταν ουρολαγνοι, και πολλους ουρολαγνους που δεν τους αρεσε η ποδολαγνεια.
    Γουστα ειναι αυτα!
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Η δικη μου απαντηση ως ποδολαγνος ειναι πως προκειται για ανεξαρτητα φετιχ.
    Το αν συνυπαρχουν ή οχι δεν αποκλειεται αλλα δεν σχετιζονται μεταξυ τους.
    Αν λεγατε για την λατρεια υποδηματων και ποδιων ναι, τοτε αυτα τα δυο σχετιζονται.
    Για τα αλλα που λετε, δεν συμφωνω.

    Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι μπορει να συνυπάρξουν περισσοτερες απο 1 παραφιλίες
    (διαστροφες) στο ιδιο άτομο... Πχ Μαζοχισμος-Φετιχισμος.

    Και πολυ σωστα λεει η SM Art Lady δεν ειναι δυνατον αλλα να πληρωνει ο πελατης και αλλα νταλων να κανει του
    κεφαλιου της η Αφεντρα. . Σε τετοια περιπτωση πρεπει να ζητατε τα λεφτα σας πίσω.

    H πληρωμενη Αφεντρα δεν πρεπει να παραστρατει ούτε χιλιοστο απο οτι της εχετε πει ΕΣΕΙΣ να κανει.
    Σε αντιθετη περιπτωση να σας πληρώσει εκεινη (+ Tην αποζημίωση για ψυχική οδύνη)
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Διαστροφες????????????Γιατι τις λες διαστροφες??????????Επιθυμιες ειναι!!!!!
    Διαστροφη ειναι ο εξαναγκασμος καποιου σε κατι που δεν του αρεσει!
    Ο βιασμος λογου χαρην ειναι διαστροφη!
    Οπως και η παιδεραστεια που ναι μεν αποτελει βαρυτατη διαστροφη αλλα που εγω προσωπικα ευχαριστως και με πληρη συνειδηση, θα εσπαγα τον λαιμο ενος απο αυτα τα ανθρωπομορφα τερατα που βιαζουν αθωα παιδικα κορμακια!
     
  5. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Bασικα εχει τυχει να παρω τηλεφωνο γραμμη (ελευθερη και δωρεαν για ολο το κοινο στο 210-6777070) το Κεντρο Μελετης Ανθρωπινης Σεξουαλικης Συμπεριφοράς γιατι ημουν προβληματισμενος με την περιπτωση μου
    και μου εξηγησαν ειδικοι σεξολογοι ακριβως τις διαφορες μεταξυ φαντασιώσεων
    και διαστροφων.

    ετσι λοιπον, καθε φαντασιωση ειναι απολυτα φυσιολογική οποια και αν ειναι αυτη
    ΑΝ και μονο ΑΝ οδηγεί στην γεννετήσια πράξη (Σεξ με δυσειδηση δηλαδη).
    Οταν καποιος εχει αποστροφή (σιχαινεται ή αδιαφορει για την πραξη αυτή) και
    την αποφευγει σαν τον διαόλο, ενω ταυτόχρονα την αντικαθιστά με κάτι αλλο
    (πχ στην περιπτωση των φετιχιστων, μπορει να την αντικαταστήσουν με
    καποιο ποδι, παπουτσι και αυνανισμο) τοτε αυτο ειναι ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ.

    Τωρα υπαρχουν "καλες" (νομιμες) διαστροφές οπως η δική μου και η δική σου
    και υπάρχουν διαστροφες που τις ονομάζουν ΚΟΛΑΣΙΜΕΣ (μαλλον γιατι είναι παρανομες)

    Τελος παντων .... Στο τελος των τηλεφωνηματων ολοι σε παραπεμπτουν σε δωρεαν κρατικό σεξολογο/ψυχιάτρο για διευρεύνηση του προβλήματος απο κοντά.

    Τωρα οταν αυτες οι πολυ δυσκολες σεξουαλικες προτιμήσεις της μειοψήφιας των
    ατομων που εχουν τετοιες ιδιαιτερότητες, τους κάνει την ζωή δύσκολη και μειώνει
    πολύ την ευκολία και εύρεση επιλογής συντρόφου, τους περιορίζει σε μια
    αποτραβηγμένη ζωή και κοινωνική αποχή, και τους κλείνει σε μια προσωπική
    αόρατη εξορία, θα ελεγα οτι μονο υγειηνό δεν ειναι και σίγουρα το λιγοτέρο
    που μπορει να χαρακτηριστεί είναι ως πρόβλημα ψυχικής υγείας (ή διαστροφή).


    Τελος, όσο για τον Βιαστή που ανεφερες, αυτος απλα ειχε την ατυχια να πεσει σε κολάσιμη διαστροφή. Θα μπορουσε να συμβει στον καθενα. Δεν μπαινω στην
    διαδικασία να κρινω αυτο που κανει. Ναι μεν ειναι αποτρόπαιο γιατι βιάζει τα
    δικαιώματα του αλλου, αλλα φαντάζομαι οταν κανει αυτα που κανει νιωθει πως
    δεν εχει αλλη επιλογή οπως δεν είχες εσυ οταν εγινες Transexual.

    Αν ηταν στο χέρι μου θα προστατευα το μικρο παιδι απο το να πεσει θυμα του
    αλλα σε καμμια περίπτωση δεν θα του εσπαγα το σβέρκο γιατι βλεποντας και
    απο τον εαυτο μου (δηλαδη το οτι και εγω υποφερω απο αλλη διαστροφή)
    δεν μπορω να μην αναλογιστώ τι μπορει να περναει εκεινος.

    Με αλλα λόγια
    Ουδεις αναμάρτητος και ο καθενας εχει ενα σταυρό που κουβαλάει στην πλάτη
    του.

    Εγω θα πω μονο το εξης : ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΙ VANILLA !!! Παντα τους ζήλευα.
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Σε καμία περίπτωση ένας ποδολάγνος δεν ειναι απαραίτητα και ουρολάγνος η και αντίθετα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να γλύφω μπότες κατά κύριο λόγο και κατά δεύτερο λόγο γυμνά πόδια. Πάντως, δεν μου αρέσει η ΑΦΕΝΤΡΑ ναφορά καλσόν και φυσικά να κατουράει επάνω μου. Ολα με ένα μέτρο...
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Βρε παιδια!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!
    Και δεν μιλω μονο για εσενα συμπαθεστατε κατα τα αλλα frendy!
    ΔΕΝ μου αρεσει να με κατουραει η Αφεντρα, ΔΕΝ μου αρεσει να φορα γοβες η Αφεντρα, ΔΕΝ μπορω αν δεν φορα latex γιατι αυτο με φτιαχνει, ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ!
    Η Αφεντρα επιλεγει τι θα κανει!!!
    Δηλαδη για να καταλαβω, στεκεται ο σκλαβος με τα αιτηματα του ανα χειρας και πριν την session της λεει:"δεν δεχομαι αυτο, δεν κανω εκεινο, δεν θα υπακουσω στο ταδε αιτημα, κλπ"
    Και απο ποτε ο σκλαβος θα υποδειξει στην Κυρια του τι θα κανει και τι οχι?
    Με τους δικους του κανονες γινεται μια session?
    Το τι θα κανει, το τι την ευχαριστει, το τι θα φορεσει, αφορα την ιδιαν και κανεναν αλλον!
    Διαφορετικα, χαστουκι, και να τον πεταξει εξω περνωντας τον μεσα απο την πορτα μαζι με την πορτα χωρις καν να την ανοιξει!!
    Στην session γινονται πραγματα που ευχαριστουν την Αφεντρα, και το ζητουμενο δεν ειναι να την "βρει" ο σκλαβος και αν θα του αρεσουν αυτα που του κανει!
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Αυτή είναι η αποψή σου και είναι σεβαστή 
     
  9. fetixistis

    fetixistis New Member

    Θεωρω πως δεν πανε μαζι παντα. Ανηκω στην περιπτωση που πανε μαζί με πιο κυριαρχο όμως την ποδολαγνεια.
     
  10. lykos7

    lykos7 New Member

    Σε ορισμενες περιπτωσεις πανε μαζι. Αν σε διαταξει η Αφεντρα η ο Κυριος σου δεν μπορεις παρα να το δεχτεις και να το απολαυσεις μαλιστα αλλα δεν σημαινει οτι ολοι οι ποδολαγνοι ειναι και ουρολαγνοι. Εγω θα το εκανα ειτε για την Αφεντρα μου ειτε Για τον Κυριο μου κι ας ειμαι footslave ...
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ενδιαφέρον. Ίσως να σχετίζονται. Αλλά μπορεί και ένα gang bang με εργάτες οικοδομής κατ' εντολή του να σχετίζεται. Δείτε κι αυτό:

    Κάνω πίπα το ένα πόδι. Ξέρετε τι σημαίνει αυτό; Όλο μέσα στο στόμα, δεν είναι πιο δύσκολο από το να βάλεις την πούτσα του στο στόμα σου ιδίως αν είναι μεγάλη. Και μάλιστα το πόδι έχει σχήμα που βοηθάει στο πίπωμα. Παίρνω με το χέρι το άλλο πόδι και το βάζω πάνω στο κεφάλι μου. ΄Ετσι με πατάει γερά με το ένα πόδι και πιπώνω το άλλο. Χύνει σε δευτερόλεπτα. This is the way we lick the feet, lick the feet...Καθαρίζω το χέρι του από τα χύσια επιμελώς.

    Και μετά:

    Είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι και αυτός στέκεται από πάνω μου. Μου λέει να κλείσω τα μάτια μου. Μου τα κλείνει ο ίδιος με μία απαλή χειρονομία, σαν να έχω πεθάνει. Ακουμπάει το χέρι του στο κεφάλι μου και το κρατάει εκεί. Ο πούτσος του απέχει λίγα εκατοστά από το πρόσωπό μου.

    Περιμένω. Περνάει μισό λεπτό. Ξέρω τι περιμένω. Δεν αντέχω την αναμονή και απλώνω το χέρι μου στο μπούτι του. Το χαϊδεύω πολύ απαλά. Τότε έρχεται. Ένας ζεστός πίδακας με περιλούει. Πηγαίνει παντού, στο πρόσωπό μου, στα μαλλιά μου, σε όλο μου το γυμνό σώμα. Ανοίγω λαίμαργα το στόμα μου και καταπίνω δυο γενναίες γουλιές. Δεν είναι διόλου άσχημο. Μου αρέσει υπερβολικά για πρώτη μου φορά.

    Όταν τελειώνει μου σκουπίζει το πρόσωπο με την πετσέτα και μου λέει να ανοίξω τα μάτια μου. Αισθάνομαι ότι με φροντίζει με ένα είδος στοργής. Με σκεπάζει με το σεντόνι και μου λέει να πάω για ύπνο. Έτσι βρεγμένη. Να μην τολμήσω να πλυθώ. Έχω γυρίσει για τα καλά στα παιδικά μου χρόνια και αυτό δεν είναι βασανιστήριο αλλά ένα γλυκό ταξίδι στο χρόνο. Ας ήταν όλες οι νύχτες τόσο τρυφερές...

    ΥΓ. Δεν είχα ακριβώς αυτό στο νου μου όταν τραγουδούσα ανέμελη πριν λίγες μέρες, μαζί με τον Frankie, “I will drink the wine.” Θα έλεγα επίσης πως μερικές φορές και το πίνουμε και το λουζόμαστε. «Με άβρεχτα πόδια δεν …» κλπ, κλπ.

    Και θέλω να ξέρω πού είναι η ζωγραφιά μου. Α ναι. Εδώ. Αυτή είναι.
     
  12. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Aναλόγως το άτομο. Μπορεί κάποιος να είναι μόνο ποδολάγνος, μόνο ουρολάγνος ή και τα 2 ή και τίποτα απ' τα 2. Αναλόγως... Δεν υπάρχει περιορισμός ή απαγόρευση αυτό εξαρτάται μεταξύ των ατόμων. Είται επροκετο για άτομα του bdsm είτε για vanilla ποδολάγνους.