Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος probiotic, στις 15 Απριλίου 2006.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Το ξέρω ότι είσαι μόνο 19 ετών αλλά φαίνεσαι σαν άτομο που έχει γνώσεις. Πες μου λοιπόν, μπορεί κάποιος να γουστάρει τα πάντα; Και αν ναι, αυτό τον κάνει μη εκλεκτικό όσον αφορά την ηδονή του; Πανηδονιστή; Βλαμμένο; Τι;

    Και πού πηγαίνει όταν παύει να υφίσταται η αβάστακτη βεβαιότητα των επιθυμιών; Στα όνειρα των βανίλα;
     
  2. slave7

    slave7 New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Αγαπιτη μου Κυρια, εμενα μου ετυχε ο συνδιασμος και των δυο με μια Κυρια 52 ετων
    και ειναι φανταστικο!!!
    Δεν ξερω αν πανε μαζι... αλλα ειναι φοβερο!!!
    Απο τοτε ψαχνω κατι αναλογο αλλα...τιποτα.
    Με σεβασμο δημητρης.
     
  3. kink_thess

    kink_thess New Member

    ανηκω κι εγω στην κατηγορια αυτων που τους αρεσουν και τα δυο και μαλιστα εξισου θα ελεγα. αλλα δεν πιστευω οτι πανε απαραιτητα μαζι. τωρα ως αναφορα στο θεμα βρωμιας η ανθυγειονοτητας επιτρεψτε μου να αναφερω οτι τα ουρα απο αρχαιοτατων χρονων θεωρουνταν γιατρικο και ακομα και σημερα στην συγχρονη ιατρικη η καταποση αλλα και η επαλειψη του σωματος με ουρα 8εωρηται λυση για διαφορα προβληματα υγειας.
     
  4. sslave

    sslave New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    δεν ξερω αν πηγαινουν μαζι,σιγουρα ομως ειναι μια προσφορα λατρειας προς τον Αφεντη μου.
     
  5. priamos

    priamos New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Θεωρώ ότι και τα δύο έχουν στοιχεία υποταγής αλλά το κάθε ένα πρέπει να έχει το δικό του χρόνο και τη δικιά του ευχαρίστηση.
    Πιο εύκολα γίνεται το πρώτο βήμα στην ποδολαγνεία.
     
  6. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Γενικότερα ολα εκεί καταλήγουν... Στα όνειρα των βανίλα... 
     
  7. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    δεν θα απαντησω για το αν πανε μαζι διοτι ειμαι της αποψης οτι τα φετιχ του καθενος μας ειναι οπως τα δαχτυλικα αποτυπωματα μας οπου ο καθενας εχει τα δικα του που ειναι και μοναδικα.ετσι λοιπον τα φετιχ του καθενος μας στην ουσια ειναι ενα αορατο αποτυπωμα το οποιο συνηθως το παρουσιαζουμε πριβε αλλα ειναι μοναδικο.συμπερασμα για να μην κουραζω ειναι οτι το τι ταιριαζει και τι συνυπαχει ειναι προσωπικο γουστο του καθενος!
     
  8. slave907

    slave907 New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεία και ουρολαγνεία - Πάνε μαζί;

    Πάνε δεν πάνε, εγώ τρελλαίνομαι και για τα 2 και γενικά για ό,τι έχει σχέση με ένα γυναικείο σώμα (εκτός από σκατά - μην το... παραχέσουμε κιόλας!). Για κάτι τέτοια μας λένε οι γυναίκες "γουρούνια" άλλωστε, έτσι δεν είναι μάγκες;