Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολαγνεια στις γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Λιγο δυσκολο να καταλαβω πως ειναι δυνατον να ερεθιζεται καποιος με κατι που βλεπει αλλα να μην ερεθιζεται να το πραττει ο ιδιος.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι τραγικά απλό. Δεν έχω βρει ακόμη μια σκλάβα για να την βασανίζω.
     
  3. Kits

    Kits Contributor



    εχεις δει ποτε σου scat play???



    ....εκανες?
     
  4. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Ουτε με ερεθιζει βλεποντας το ουτε θελω να το κανω
     
  5. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ.
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    Χαχαχαχα αγαπητή μου dora η απάντησή σου κρύβει μια απίστευτη... αφέλεια!
    Σε μια φάση όπως την περιγράφεις, είναι τόσο εύκολο να είσαι καλά δεμένη σε τέτοια στάση ώστε και τα αρχίδια να είναι προστατευμένα από τα ποδαράκια σου, αλλά και το στόμα σου να είναι μακρυά από τα μούτρα του! 
     
  7. VicTor

    VicTor Regular Member

    Τοτε δωρα μηπως εισαι mistress και οχι slave?:O
     
  8. yiannis_slv

    yiannis_slv New Member

    Σε ηλικία μόλις 10 ετών (ίσως και πιο μικρός), ανακάλυψα ότι μου αρέσουν τα Γυναικεία πόδια. Είχαμε πάει στη θάλασσα. Με ακολουθεί από τότε στην ερωτική μου ζωή ανεξάρτητα με το πότε μπήκα στον χώρο του bdsm (που ουσιαστικά δεν έχω κάνει ακόμα αφού δεν έχω νιώσει την Απόλυτη Υποταγή σε μία Κυρία). Με ακολουθεί ως κομμάτι στα προκαταρκτικά πολλών σεξουαλικών μου εμπειριών.

    Τώρα ξέρω ότι η λατρεία στα Γυναικεία πόδια ήταν μόνο μία μικρή ένδειξη της ψυχοσύνθεσης μου...

    Λατρεύω να περιποιούμε την Αφέντρα μου (την οποία αναζητώ), φιλώντας της τα πόδια και δείχνοντας με άλλον ένα τρόπο την υπακοή μου!
     
  9. Masterless

    Masterless New Member

    einai wraia pantws na sou glyfoun ta podia  
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Καλά, αλλά γιατί μας το λες σε greeklish; Θες να μας βγουν τα μάτια έξω μέχρι να το διαβάσουμε;
     
  11. Masterless

    Masterless New Member

    ε καλα μια προταση εγραψα ετσι relax! 
     
  12. Mazinga

    Mazinga Guest

    Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    μη τα λέτε έτσι,έχω ακούσει και άντρες που θέλουν χαίδεμα και γλύψιμο στα πόδια.Εγώ σαν ποδολάγνος μου γυρίζει τα άντερα .Αλλα κοίτα που θα ναι μάλλον αλήθεια για να έχει γυριστεί και τσόντα με αυτό το θέμα