Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. τα ωραια ,καθαρα και περιποιημενα γυναικεια ποδαρακια ειναι φετιχ ειδικα αν τα νυχακια ειναι ομορφα βαμενα... ποιημα...
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Μα αυτό είναι λαγνεία, φετίχ. Δεν είναι συνυφασμένο με έναν και μόνο ρόλο...κι έτσι δίνεται η χαρά και στους/στις υποτακτικής ψυχοσύνθεσης να το απολαύσουν...   
     
  3. Σταματήστε να γκρεμίζεται τα στερεότυπα των φετίχ που οι απανταχού προντόμες κατασκεύασαν με τόσο κόπο χάρην κονόμας.
    Δεν καταλαβαίνετε πως "χτυπάτε" έναν ολόκληρο κλάδο εργατιάς που σε λίγα χρόνια (έτσι όπως πάμε) θα έχει και υπουργικές απολήξεις?
    Ντροπή σας  

    Α, ρε Αντρίκο, έδωσες το καλό παράδειγμα μοντελισμού "κωλόσπιτο" και κάποιοι άλλοι τώρα το εκμαυλίζουν με χιπστεριές.
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2015
  4. Συχνότατο, νομίζω, ξέρω ουκ ολίγους Κ κάργα ποδολαγνατρόνικς.

    ναι.... στη φάλαγγα
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Στεναχωριέμαι λίγο για τους Κ. Δύσκολος ρόλος. Ούτε ένα πόδι δεν μπορούν να γλείψουν, άμα γουστάρουν, χωρίς την σύμφωνη γνώμη των μελών του φόρουμ και χωρίς να στιγματιστούν.
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Σιγα ! εγω το κανω συνεχεια και δεν εχει μεινει καμια υποτακτικη παραπονουμενη.

    Και σιγα μην ζητησω και την αδεια της καθε τρολλιερας που κυκλοφορει στον ελληνοφωνο γαλαξια !

     
     
  7. Ένα τυπικό δείγμα προσωπικών ποδολαγνικών "επιστολών" (τα ονόματα, νικς κλπ έχουν κρυφτεί) σε γνωστές μου - φαντάζομαι τι θα έχουν τα Inbox κάθε γυναίκας στο fb ή εδώ μέσα (προσωπικά έχω λιώσει στο γέλιο με το ναίφ του πράγματος - τα 2 είναι από διαφορετικό αποστολέα αλλά πρέπει να είναι το ίδιο πρόσωπο).

     

     

     
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aυτόν τον θέλω για shopping Therapy!..
     
  9. Μόνο αυτό μην παρεξηγηθείς  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    και μόλις μου έστειλε μνμ στο fb, δεν κάνω πλάκα ακριβώς το 2ο σημείωμα που ανέρτησες,χαχαχαχ
     
  11. Tι λες ρε τι λες χαχαχαχα
     
  12. Καταπληκτικό