Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    jim28 κάτι ξέρεις κάτι ξέριες πονηρούλη   Εγώ μπορεί να μην πάω να βάψω τα μαλλιά μου αλλά το πεντικιουρ δεν το αφήνω άφτιαχτο   Πρώτα το θαυμάζω εγώ και μετά οι footlovers  
     
  2. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Ως νεο μελλος στο forum, επιτρεψτε μου να συστηθώ και να καταθέσω ποιο είναι
    το δικό μου φετίχ ή αυτο που τελος πάντων με εξιτάρει.

    Πραγματικά εχω φτάσει να ειμαι 31 ετων και ακόμα δεν εχω καταλάβει τί ειναι
    αυτό που με κάνει να ελκομαι σε καλλίγραμμα γυναικεία πόδια.

    Αυτο που με τραβάει ειναι ομορφα μεσσαίου μεγεθους (36-38 νουμερο) γυναικεία
    πόδια με μακριά δάχτυλα (ποτε ομως το τριτο δαχτυλο να μην ειναι μεγαλύτερο
    από το δευτερο, αλλα να ειναι ολα σε φθίνουσα διάταξη μεγέθους). Ομως δεν
    είναι αρκετο. Θα πρέπει τα πόδια αυτά να συνοδεύονται από επιβλητικό ,απόμακρο ή
    ψυχρό αν θες, αλλα εντυπωσιάκο γυναικείο πρόσωπο συνήθως μελαχρινών χρωμάτων.

    H ποδολατρεία για μένα δεν ήταν ποτέ κατι το "γλυκό" σαν ιδέα, αλλα κάτι το οποίο
    το εβλεπα σαν πραξη κυριαρχίας/υποταγής.
    Δεν ξερω πως ξεκίνησε αλλα θα ρισκάρω να υποθέσω πως ευθύνεται μια 18 χρονη
    "baby-sitter" που είχα οταν ειμουν 11 περίπου ετών.
    Θυμαμαι οτι ηταν λεπτή, με μακρύ μαυρο ίσιο μαλλί. Θυμάμαι οτι την πείραζα διαρκώς
    και της εκανα την ζωή δύσκολη και μια μέρα οταν ειχε φτάσει η κοπέλα στο αμήν
    με πάτησε με το υπέροχο κομψό καμπυλόγραμμο πόδι της κόντρα στην πολυθρόνα
    πάνω στην οποία "παλευαμε" με είχε ακινητοποιημένο κατω από τα πόδια της περιπου
    5 λεπτά ζητώντας στο διάστημα αυτό να της υποσχεθώ οτι δεν θα την ξαναενοχλήσω
    αν με άφηνε ελεύθερο.

    Ενα δευτερο περιστατικό ηταν σε μια παιδική κατασκήνωση οταν πείραζα παλι μια όμορφη
    ξανθιά κοπέλα η οποία για να με ξεφορτωθεί με εδεσε (ηταν 5 χρονια μεγαλύτερή μου)
    και με ειχε αφήσει δεμένο σε 1 δέντρο επί 1 ωρα που εμοιαζε να ηταν 1 χρονος για
    τιμωρία. Αν και ειχα πανικοβληθεί γιατι νόμιζα οτι δεν θα γυρνούσε πίσω και θα με
    ξεχνούσε εκεί, δεν μπορούσα παρα να φέρνω φωτογραφίες στο μυαλό μου διαρκώς
    από το εκνευρισμένο της γατίσιο πρόσωπο που τόσο με εφτιαγνε να βλέπω.
    Δεν ξερω μετα τι πήγε λάθος στην ολη εξέλιξη της σεξουαλικότητας μου αλλα αυτή
    τη στιγμή μπορώ να πώ πως δεν μου αρέσει καθόλου η ολοκληρωση του σεξ.
    Το μόνο που μου αρεσει είναι σενάρια υποταγής που με βάζουν κάτω από τα ποδιά
    μιας όμορφης και αυστηρής γυναίκας και με αναγκάζει να τα γλυφω και να τα μυρίζω.
    το ίδιο και τις σολες των παπουτσιών της κτλ.. Σε όλο αυτό το διάστημα αυνανίζομαι.
    Δεν σκέφτομαι κάτι συγκεκριμένο, απλά νιώθω ηδονή. Δεν ξερω πως να αναγνωρίσω
    και να ερμηνεύσω τα συναισθηματα μου, όμως νιωθω μεγάλη ηδονή.
    Ενα αλλο περίεργο ειναι, οτι οσο πιο πολυ stress νιώθω σε μια μέρα τόσο μεγαλύτερη
    η ανάγκη για συχνότερο αυνανισμό με ποδολατρικά σενάρια υποταγής και προφορικού
    εξευτελισμού.

    Ειχα μερικές αληθινες τέτοιες σχέσεις με 3 Ελληνιδες, αλλα δεν κράτησαν στην
    καλύτερη πανω από 2 χρονια γιατι οι γυναίκες αυτές εκαναν οτι εκαναν για να
    ευχαριστήσουν εμένα χωρίς να ανήκουν στο χώρο του BDSM και σύντομα βαρεθηκαν
    οταν κατάλαβαν οτι δεν βρισκόμουν σε μια "φαση" που θα περνούσε αργότερα.

    Κλείνοντας θα πώ οτι ακόμμα "ψαγνομαι" να δώ τι ειναι τελικά αυτό που θέλω από μια γυναικεία
    εντονη ύπαρξη ή τί ανασφάλειες πιθανόν μπορεί να εκφράζει αυτό το είδος εκτόνωσης
    της σεξουαλικής μου ενέργειας. Το κακό της υπόθεσης είναι οτι μπορεί να ψάχνομαι
    μεχρι το τέλος της ζωης μου και ακόμα να μην βρώ γιατι λειτουργώ όπως λειτουργώ.


    Καλώς σας βρήκα λοιπόν,
    Γιάννης.
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    λοιπόν
    για όλους τους ομοιοπαθείς ποδόλαγνους που δεν εχουν καταφέρει ακόμα να
    θεραπευτούν

    προτείνω αυτό το site στο οποιο γραφτηκα συνδρομητής.

    http://www.balkanbratdom.com

    Δεν υπαρχει ποιο ερεθιστικό σιτε στα 15 χρόνια που γυρίζω τέτοια sites. Αξίζει μεχρι
    και την τελευταια δραχμή (ή λεπτο του ευρω).

    Μιλαμε χρόνια ειχα να αυνανιστώ 14 φορές μέσα σε ένα 24ωρό... Ουτε 18 χρονών
    να ήμουν ακομα...

    Η μόνη παρενέργεια είναι οτι τώρα εχω ελαφρύ προς μέτριο πόνο στους όρχεις
    απο την υπερλειτουργια ... Ελπίζω να μην το εκαψα το σύστημα. Θα κανω καμια
    εβδομάδα ολοκληρη διάλειμα να αναρρώσω πριν τολμήσω να ξαναμπώ στο site
    της Gothic τύπισας.

    Οσοι πιστοί το δούν ας προσέξουν λιγο μην παθουν τα ίδια.
     
  4. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    σαν παιδι θυμαμαι ακομα τη μητερα μου να περπαταει στους σκονισμενους τοτε δρομους της αθηνας, με τα υπεροχα ποδια της μεσα σε απολυτα θηλυκες γοβες , θυμαμαι ακομα και τον ηχο των λεπτων τακουνιων πανω στο χωμα η την ασφαλτο και το θροϊσμα απ τις ψιλες, nylon (τοτε) καλτσες...

    αυτα λοιπον τα υπεροχα ποδια τα κληρονομησα κι εγω! ( αντιρρησεις φυσικα και γινονται δεκτες!)

    μ αρεσει να τα 8αυμαζουν, τα γυμνωνω οποτε μπορω, μ αρεσει να τα φιλανε με ποθο,να τα προσκυνουν ,να τα λατρευουν και για να μην μακρηγορω, οι πατουσες μου ειναι μια απ τις ερωτογονες ζωνες μου ( το λεει και το shia tsu!!!)


    Lil
     
  5. xbbbb

    xbbbb New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Απο μικρος μου αρεσανε τα γυναικεια ποδια...
     
  6. xbbbb

    xbbbb New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Μια σωστη γυναικα ,ξερει να χρησιμοποιει τα ποδια της σωστα!
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Τα πόδια είναι το πιο ωραίο και το πιο αισθησιακό σημείο της γυναίκας. Ας είναι καλλονή και η ομορφότερη στον κόσμο, άν τα πόδια δεν είναι περιποιημένα τότε αυτό δείχνει ότι η συγκεκριμένη ενδιαφέρεται μόνο για την "βιτρίνα" και όχι για την "βάση".
    Τι ποιο ωραίο από το να βλέπεις το πόδι να καταλήγει με την μεγάλη ροζ φτέρνα ανάμεσα στους αστραγάλους και να απλώνεται επιβλητικά ίσιο μέχρι την απόληξη των δαχτύλων της.
    Τι πιο αισθησιακό από ένα σταυροπόδι που βλέπεις την εξαίσια καμάρα και το τέντωμα των δαχτύλων...είναι σαν να σου λέει "έλα να με γλύψεις τώρα...γονάτισε μπροστά μου και λιώσε με..πάρε την γεύση μου στο στόμα σου και νοιώσε με...."
    Τι ποιο ωραίο από το να περνάει η γλώσσα ανάμεσα απο τα δάχτυλα ένα-ένα...και να καταλήγουν τα χείλη στην βάση των δαχτύλων...στο πιο μαλακό σημείο....
    Τι πιο ωραίο να έχεις δύο πατούσες στο προσωπό σου να σε χαιδεύουν και να σου λένε "είσαι υποταγμένος σε εμάς".
    Οτι και να είσαι...στα πόδια υποτάσσεσαι....σε κυριεύουν γιατί έτσι πρέπει! Και άμα είσαι υποταγμένος στα πόδια τότε ξέρεις και πως να τα χειριστείς.... και άμα ξέρεις να τα χειριστείς
    προσφέρεις στην κάτοχο τους μέχρι και οργασμό. Το πως άρχισα να τα λατρεύω δεν θυμάμαι. Τό μόνο σίγουρο είναι πως πάντα μα πάντα σε συνευρέσεις πάντα θα ασχολιόμουν μαζί τους.
    Παρόλο που λατρεύω να μου γλύφουν και τα δικά μου πόδια, είτε το έκανε η γυναίκα είτε όχι εγώ πάντα το προσέφερα. Μιλάμε ότι σε bar έβαζα το χέρι και έβγαζα τα παπούτσια τους και χάιδευα το πόδι. Παρότι είμαι 37 δεν ξεχνώ τα στα 22 μια φορά σε μια disco πριν χρόοοονια έχω πέσει μέσα στο σκοτάδι κάτω από το τραπέζι και έκανατο ποδογλύψιμο της ζωής μου.
    Η κοπέλα έπαθε σοκ και μου ζήτησε επιτόπου να πάμε κάπου οι δυό μας για τα περαιτέρω....μακάρι να υπήρχαν τέτοιες γυναίκες τριγύρω!!!!!
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2006
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Το καλοκαιρι ειναι η ωραιοτερη εποχη του χρονου...Οι δρομοι,οι παραλιες,ο χωρος της δουλειας,τα μεσα συγκοινωνιας,ειναι ενα απεραντο παρατηρητηριο γυναικειων ποδιων που με κανουν να ονειροπολω και να φαντασιωνομαι...Η καμαρα του πελματος,τα καλοσχηματισμενα,περιποιημενα δαχτυλα,η μαλακη φτερνα ,οι ρυτιδες τησ πατουσας,το βερνικι στα νυχια ειναι τα επι μερους στοιχεια του συνολου που μου γεννουν την ακατανικητη επιθυμια να συρθω ,ταπεινος προσκυνητης ,στα ποδια μιας Κυριας ευελπιστωντας οτι θα ειναι αρκετα μεγαλοψυχη ωστε να μου επιτρεψει να λατρεψω το αντικειμενο του ποθου...αφου προηγουμενως με ισοπεδωσει τσαλαπατωντας ανελεητα καθε σημειο του κορμιου μου!
    Κι'ενω ο πονος γενικα δεν μου αρεσει,οταν αυτος προερχεται απο τα ομορφα,γυμνα ποδια μιας Κυριας,που με κλωτσαει και με ποδοπαταει,γινεται το ισχυροτερο αφροδισιακο ερεθισμα,σε συνδυασμο με την ταπεινωση και τον εξευτελισμο που αισθανομαι!
    Ειναι σοβαρο αυτο γιατρε μου;
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    underherfeet είναι πολύ σοβαρό και σου προτείνω να το κοιτάξεις το συντομότερο δυνατόν      
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....


    Χμμμ....εχετε να μου προτενετε καποιον ειδικο;
     
  11. slavesakis

    slavesakis Guest

    Κάθε φορά που έβλεπα μια γυναίκα με μπότες ένιωθα ένα σφίξιμο στην καρδία και το στομάχι .Αν μάλιστα φορούσε και μαύρο καλσόν ξετρελενόμουν. Τήν πρώτη φορά που φίλησα τις μπότες μια Κυρίας νόμιζα ότι θα παραλύσω , δεν θα ξεχάσω ποτέ τηνστιγμή που αφού λάτρεψα τίς μπότες της , τίς έβγαλε και έβαλε στο προσωπό μου τα υπεροχά της πόδια που ήταν τυληγμένα σε μαύρες κάλτσες η μύρωδια των καλτσών της σε συνδιασμό με τον ιδρώτα των ποδίων της , με έκανε να νομίζω πως είχε εκραγεί μέσα στο κεφάλι μου μια χειροβομβίδα , ποτέ πια δεν ήμουν ίδιος .
    Πόσες φορές στο metro βλέπω τα υπεροχα πόδια των γυναικών και αισθάνομαι μια γλυκεία αναστάτωση , μετά όλα ήταν πιο εύκολα η αγάπη για τα γυναικεία πόδια με όδήγησε να εξερευνήσω τον εαυτό μου πιο πολύ.
    Είδα ότι λάτρευα την γυναικεία σεξουαλικότητα και ότι μπορούσα να αισθανθώ ακόμη περισσότερα πράγματα όταν υπηρετούσα τα γυναικεία πόδια ντυμένος γυναικεία, είτε με εσώρουχα είτε με πλήρη γυναικεία αμφίεση
    Θυμάμαι σε μια απο τις εμπειρίες μου που έζησα όταν μια Κυρία μέ είχε ντύσει απόλυτα γυναικεία με περούκα και μακιγιάζ και επι 2 ώρες λάτρευα τα πόδια της ήταν κάτι αξέχαστο.
    Τα γυναικεία πόδια έγινε η εικόνα που με καταδιώκε και με καταδιώκει.
    Είναι όμως μια τόσο υπέροχη εικόνα.
     
  12. cheat4

    cheat4 Guest

    Και εγω γραφτηκα στο φορουμ επειδη εχω αυτο το φετιχ.Το καταλαβα σε ηλικια 14 ετων οταν ειδα μια ταινια με μια διασημη(της οποιας το ονομα αυτη τη στιγμη μου διαφευγει) να υποδυεται τη χορευτρια και να δεινει το ποδι της για γλυψιμο σε εναν απο κατω.
    Ομως δεν το θεωρω ως πραξη κατωτεροτητας στο γυναικειο φυλο