Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. footstool

    footstool New Member

    Πραγματικα νομιζω οι πιο πολλοι απο την ποδολαγνεια ξεκινανε και ισως στην πορεια ανακαλυπτουν και αλλα ωραια παιχνιδια υποταγης.
    Ετσι συνεβη και σε μενα.
    Στο σχολειο ξεκινησε το κολλημα μου με τα ποδια, οταν μια καθηγητρια που ειχαμε εβγαζε τα γυμνα της ποδια απο τις γοβες της ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Μιλαμε για τρελο βασανιστηριο.
    Απο οτι φαινοταν ηταν ιδιαιτερα αυταρχικη και δυναμικη γυναικα.
    Ε πολυ καλος συνδυασμος...
     
  2. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Έπειτα από συζητήσεις που έχω κάνει και με άλλους Masters, έχω καταλήξει ότι η ηδονή και γενικότερα το εγκεφαλικό παιχνίδι διπλασιάζεται και κορυφώνεται πολύ πιο ισχυρά εάν η slave έχει όντως θεϊκά πόδια. Δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση ο Master κορυφώνεται ακόμη περισσότερο από ποδολαγνεικά ερεθίσματα. Δεν ξέρω...απλά πιστεύω ότι όφειλα να μοιραστώ αυτές μου τις σκέψεις μου μαζί σας.

    Vampire in a Cathedral
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Μαλλον λες για το FROM DUSK TO DAWN (Apo το χάραμα ως την αυγή) με τους
    βρυκόλακες ? ...ναι και εγω ως παιδί τοτε ειχα καυλώσει πολυ με εκεινη την σκηνή.
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showpost.php?p=85350&postcount=15

     
     
  5. Vampire in Cathedral wrote:
    "Έπειτα από συζητήσεις που έχω κάνει και με άλλους Masters, έχω καταλήξει ότι η ηδονή και γενικότερα το εγκεφαλικό παιχνίδι διπλασιάζεται και κορυφώνεται πολύ πιο ισχυρά εάν η slave έχει όντως θεϊκά πόδια. Δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση ο Master κορυφώνεται ακόμη περισσότερο από ποδολαγνεικά ερεθίσματα. Δεν ξέρω...απλά πιστεύω ότι όφειλα να μοιραστώ αυτές μου τις σκέψεις μου μαζί σας."

    Δεν ξέρω αν ισχύει το παραπάνω φίλε μου, αλλά όπως έχουμε ξαναναφερθεί τα φετίχ δεν έχουνε στάτους. Έχουμε και τις σχετικές επιστημονικές στατιστικές με το μέρος μας (θεική έυνοια) όλοι εμείς οι άντρες φετιχιστές του ωραίου γυναικείου ποδιού (συνοδευόμενου από έναν εξίσου ωραίο πισινό). Στον άντρα ώς γνωστό τα πάντα ξεκινούνε από το μάτι (αυτό το ακόρεστο) και τελειώνουνε εκεί ακόμα και μετά την εκτόνωση.

    Lost Boy ο Tarantinos μαζί με τον Rodriguez (σκηνοθέτης του From Dusk till Dawn) ξαναχτυπούνε με το Grindhouse το οποίο βρίθει ποδολαγνικών αναφορών (όπως όλες οι ταινίες του ταραντίνο)

    και εδώ ένα ζευγάρι γάμπες μέσα από το φακό μου :

     
     
  6. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Sweet_Distress

    και μόνο για αυτήν σου τη φωτογραφία αξίζει να σε βάλω στο buddy list μου. 
    Το σχόλιο που μπορεί κανείς να κάνει για αυτά τα πόδια?
    Απλά ΘΕ-Ϊ-ΚΑ...

    Vampire in a Cathedral

    P.S.: Τα μάτια φίλε μου έτσι και αλλιώς θεωρούνται και είναι προέκταση του εγκεφάλου. Οπότε ισχύει αυτό που αναφέρεις...
     
  7. pelmatolatris

    pelmatolatris New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    καλησπέρα σας η ποδολατρεία-πελματολατρεία είναι ωραίο φετίχ.Απο το δημοτικό με τα πόδια της δασκάλας μου.Μετα με τα πόδια μιας θείας μου....
     
  8. blue_sofia

    blue_sofia New Member

    Συμφωνώ για το συγκεκριμένο φετίχ...έχω κάνει πολλές φορές πεντικιούρ σε φίλες μου μόνο και μόνο για να τους αγγίξω τα πέλματα... 
     
  9. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Sweet_Distress

    Έγραψες!!!
     
  10. feetaras

    feetaras New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    εγω δεν θα πω τιποτα με καλθψατε απολυτα.
     
  11. masada

    masada New Member

    κι εγω οφειλω να ομολογησω οτι ειμαι δεσμιος των γυναικειων ποδιων παπουτσιων κλπ..
     
  12. lalakis48

    lalakis48 New Member

    Μου φαίνεται ότι υπάρχουν πολλοί οπαδοί αλλά και πολλά εραθίσματα στην εποχή μας ....