Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια ειναι η μεγαλύτερή σου φοβία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος vanillaki, στις 14 Οκτωβρίου 2018.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Χαχα κόβουν την διασκέδαση;
     
  2. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Οι κροκόδειλοι! (Σοβαρολογώ).
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Σκορπιοί, βιασμός, μεγάλα ύψη, μεγάλα βάθη, να πεθάνει κάποιος δικός μου και η ανικανότητα να ανταπεξέλθω στις προσδοκίες μου.
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Το ότι μόλις έκοψα το κάπνισμα. Για αυτό πο
    Εκτός από αυτό .. Ότι κόβω το κάπνισμα.
     
  5. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Ο θάνατος.
     
  6. Erevosrho

    Erevosrho New Member

    Να έλθει η μερα που για συνεχίσω να υπαρχω θα χρειάζομαι βοήθεια.
     
  7. Erevosrho

    Erevosrho New Member

    Δεν είναι πάντα κακο.
     
  8. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Πώς το εξηγείς;
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    There is no sush thing as death, life is only a dream.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ο θάνατος καθαυτός ή ο τρόπος που θα προέλθει;
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Για όσους έχουν παιδιά ακόμη και η φευγαλέα σκέψη ότι μπορεί κάτι να τα συμβεί είναι ο χειρότερος εφιάλτης.

    Για όσους δεν έχουν ίσως η μοναξιά και το άδοξο κατά το δοκούν του καθενός τέλος.
     
  12. angel42

    angel42 Regular Member

    'Εζησα πέρισυ το δάγκωμα του σκορπιού... 72 ώρες να νιώθω το χέρι Μου να καίγεται σα να είναι μέσα σε φούρνο στην υψηλότερη δυνατή θερμοκρασία χωρίς ανάπαυλα, χωρίς ανακούφιση ούτε δευτερολέπτου. Ούτε παυσίπονα να πιάνουν, ούτε οροί, ούτε κορτιζόνες, ούτε τίποτε... Εκτός και αν αυτό ήταν το low του σκορπιού με όλα αυτά και δεν μπορώ καν να φανταστώ ποιό θα ήταν το high του χωρίς όλα αυτά... Η Αδρεναλίνη στο φουλ. Να ουρλιάζω, να χοροπηδάω, να ψέλνω. Η μάχη με τον πανικό ώστε να μην κάνει κατάληψη... Ο εγκέφαλος να δουλεύει σε εξωφρενικούς ρυθμούς πεγάγωντας μου διαρκώς εικόνες και φλασάκια και κάνοντας 356 διαφορετικές σκέψεις παράλληλα και ταυτόχρονα και σε πλήρη διαύγεια... Κανένα έλεος, κανένα διάλειμμα, καμμία ανάπαυλα... Ύπνος αδύνατος... Όταν τελείωσε όλο αυτό η ανακούφιση ήταν απερίγραπτη. Και μετά για δέκα ημέρες, αν έχεις το θεό σου, στερητικό σύνδρομο τρελό... Να μου λείπει ο σκορπιός... Αυτό κι αν είναι δηλητήριο, όχι παίζουμε... Καθόλα μεταμορφωτική εμπειρία... Α.