Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια πρωτη διαδικτυακη προσεγγιση σας αρεσει τρελα ;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Λύσανδρος, στις 25 Αυγούστου 2016.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Άλλαξα ΜΟΝΟ μία λέξη από το αντίστοιχο νήμα της αγαπητής @Afsana :

    https://www.greekbdsmcommunity.com/...ικτυακη-προσεγγιση-σας-ξενερωνει-τρελα.61541/

    Μία λεξούλα όμως που αντιστρέφει τελείως το νόημα. Το πηγαίνει στο αντίθετο άκρο.  


    Επειδή προσωπικά μου αρέσουν τα θετικά,
    ενώ τα αρνητικά ή τα προσπερνώ παγερά ή αν είναι επίμονα τα κυνηγώ άγρια και τα τσακίζω ανελέητα,

    έκρινα ότι θα έχει πολύ ενδιαφέρον να μοιραστούμε, όσοι θέλουμε, εμπειρίες αλλά και επιθυμίες πάνω σε αυτό που λέει ο τίτλος του παρόντος νήματος.

    Θα μας δώσει, κρίνω, χαρά, καλοπροαίρετο γέλιο, θα μας "ζεστάνει" (Σ.Σ.: κι ας είναι ακόμα καλοκαίρι...   ), θα μας ξαναδώσει ελπίδα για την ποιότητα των υπολοίπων ανθρώπων, θα μας...κάνει πολλά καλά και όμορφα!  

    Θα είναι πιστεύω...τι να πω...πολύ όμορφο!  

    Shall we?  
     
  2. Αυτή που δεν δείχνει ξελιγωμαρα,αυτή που δεν την αισθάνεσαι γλοιώδης και εμετική, αυτή που δεν ξεπερνά τα όρια, αυτή που έχει χιούμορ, αυτή που δεν είναι τυπική αλλά ουσιαστική.
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μου αρεσουν οι αντρες γεματοι ευγενια αλλα και αυστηροτητα , που δεν αφηνουν με τον τροπο τους να ξεπερασεις τα ορια.
    Μου αρεσει να υπαρχει επιπεδο στη συζητηση, να δειχνει ενδιαφερον για να με μαθει. Επισης μου αρεσει να με αφηνει να πηγαινω εγω σιγα σιγα σε αυτον... χωρις πιεση για το οτιδηποτε !
    Καπως ετσι θα γινοταν μια πρωτη επιτυχημενη πρωτη προσεγγιση για εμενα  
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    -Η "εγκεφαλική":
    Δεν προσεγγίζεις κάποιο άτομο επειδή έχει ωραίο avatar ή πιασάρικο nick ..
    .. αλλά επειδή συμφωνείς με αυτά που γράφει και το πώς κινείται γενικότερα ..

    -Η "τυχαία":
    Έχεις μπερδέψει nick, real names, πόλεις, κοινούς γνωστούς, κλπ και τελικά επικοινωνείς με λάθος άτομο ..

    -Σε οποιαδήποτε επικοινωνία, υπάρχουν τα αυτονόητα:

    1. Ευγένεια
    2. Όχι προσέγγιση σε άτομα που βρίσκονται σε σχέση (για αποφυγή παρεξηγήσεων)
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. αυστηρότητα από έναν τελείως άγνωστο ? ? ? 
     
  6. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μια αισθηση αυστηροτητας. Αυτοι που το εχουν τους βγαινει και σε μια απλη συζητηση..
    Δεν ξερω τι μπορει να σκεφτηκες  
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. θυμήθηκα κάποιες στιχομυθίες που έχω διαβάσει σε άλλα νήματα .. όπου κάποιοι βρισκόμενοι στο υπερμετέπειτα, δίνουν από εντολές μέχρι κατάρες σε κάποιους άλλους αγνώστους ..
    Ίσως δεν μπορώ να το πιάσω γιατί δεν ανήκω στην κατηγορία αυτών που "το έχουν" .. δλδ να δίνω την αίσθηση της αυστηρότητας πίσω από μια οθόνη .. προτιμούσα πάντα το face to face ..
    Οπότε: Never mind .. την καλημέρα μου  
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    - Μπουμπλε κερνάω μπύρες  
     
  9. folha

    folha deja vu

    Μετά τις πρώτες κουβέντες, πρόταση για άμεσο καφέ. Βαριέμαι το τσατάρισμα και αν υπάρχει χρόνος για διαδικτυακή κουβεντούλα, προφανώς υπάρχει χρόνος και για καφέ.  
     
  10. Πολύ σωστή!
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όταν μου κάνει ερωτήσεις μου αρέσουν πολύ οι ερωτήσεις να μάθει τα πάντα για εμένα ίσως κ είναι κ ένα δείγμα ενδιαφέροντος, έχω πέσει κ σε τρελουλίνια γυναίκες π τα περίμεναν όλα από εμένα,αλλά έχω πέσει και σε καραμελουλίνια που ρωτούσαν τα πάντα,κ με έκαναν χαρούμενο.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @halkidikiotis

    Καραμελουλίνια, χαχαχα, τι γλυκός!