Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ακριβώς ό, τι λέει ο τίτλος.

    Masochist- Ποιο είναι το πιο έντονο όσον αφορά τον πόνο που έχετε λάβει; Πείτε ότι θέλετε (χωρίς ντροπές-ενοχές)

    Sadists- Ποια είναι η πιο έντονη εμπειρία πόνου που έχετε δώσει;
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πονοδοντος με διαφορα 
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πολλοί άνθρωποι απολαμβάνουν διαφορετικά είδη πόνου, για πολλούς και διάφορους λόγους.
    Μπορεί να είναι οτιδήποτε, όχι μόνο σεξουαλικό.

    Υπάρχει κάποιος/α ή πόσοι απο εσάς αρέσκονται άνδρες και γυναίκες που είναι εδώ, απολαμβάνουν να ''ξυλοκοπηθούν'' ή να ''βασανιστούν'' με ακραίες καταστάσεις/συνεδρίες, όπως γροθιές, χαστούκια, κλωτσιές, και κάθε άλλο είδος του πόνου;

    Πόσοι αγαπάνε τον πόνο;

     
  4. 1) Ο ξώφαλτσος. Από εκεί που δεν τον περιμένω και για λόγους που δεν καταλαβαίνω.

    2) Ο πόνος που προκαλώ στους άλλους με τις καλύτερες των προθέσεων.
     
  5. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    μπα ο πονος αυτιου ειναι χειροτερος!!!!!

    ο εγκεφαλικος πονος.... Αυτος που δεν περναει με τιποτα.... Που προσπαθεις να ξεχασεις κ το μυαλο σου γυριζει πισω κ συ βυθιζεσαι ολο κ πιο πολυ....
     
  6. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Πολύ γενικολογες απαντησεις δίδονται ρε παιδια.. Συγκεκριμένα πράγματα ρωτα η Magda.. Σωστα?
    Με διαφορα συνεδρια wax play.. Απο τοτε μπηκε soft limit για το συγκεκριμένο..
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σωστά, καταθέστε τις πιο διεστραμμένες, με πολύ πόνο, ιστορίες σας. :- )
     
  8. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    διορθωνω λοιπον την απαντηση μου....
    ηλεκτροσοκ μεχρι την ενταση 7.....
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ποιο συγκεκριμένα; : )
     
  10. Λέω να το αφήσω αφηρημένο...
     
  11. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Anal play, χωρίς προετοιμασία. Άσχημος πόνος και χωρίς λόγο αλλά με μπόλικη ανωριμότητα.
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Οι "305 του Εφιάλτη". Μαστίγιο. Σε 2 μόνον σημεία.
    P.s δεν είμαι μαζοχίστρια.