Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Αν ήθελα να κάνω το Υ.Γ. σου, δεν θα σου απαντούσα καν! Σιγά μην και δεν βρεις να πιαστείς! χαχαχαχα

    Συμφωνώ στο να ζυγίζεις ή όχι τα πράγματα και τις καταστάσεις πριν, απλά θεωρώ πιο βιωματικές τις εμπειρίες εκείνες που έρχονται μετά από το τσαλάκωμα της εικόνας σου, του εαυτού σου, εν τέλει γίνονται αναπόσπαστο κομμάτι σου και μετά εύκολα "βγαίνουν μπροστά" και προστατεύουν εσένα ή/και αυτόν/ην που έχεις πλάι σου .
     
  2. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Ναι,καταλαβαινω και εχει μεγαλη σημασια αυτο...Να εχεις την πληρες επιγνωση των πραξεων σου...Ειναι οι δυο οψεις του νομισματος...Με το οποιοδηποτε τιμημα τους...
    Απλα,αυτο που θελει καποιος σημερα,το ονομαζουμε φαντασια...Με την παροδο των ετων,κατα ποσο καλλιεργειται η πλαθεται?
    (Αναφερομαι παντα με αρνητικη χροια)...
     
  3. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Απάντησες μέσα στο quote μου ή μου φαίνεται?  
    Εξαρτάται πάντα από σένα, επαναλαμβάνω. Το τι και ποιος θες να είσαι. Επιμένω, γιατί έχει μεγάλη σημασία. Τότε θα πιέσεις τον εαυτό σου να μάθει, να καλλιεργηθεί και εν τέλη να τον ανα-πλάσεις (μην ξεχνάς ότι έχεις ήδη "πλαθεί" σ' αυτό που είσαι σήμερα).
     
  4. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Ναι,απαντησα μεσα απο αυτο,προφανος καταλαθος...
    Υπαρχουν δυσκολα κομματια...Πολυ πολυ δυσκολα...
     
  5. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Σίγουρα. Και γι αυτό δεν βγαίνουμε κι εκτός νήματος. Γιατί κι αυτά πονάνε  
     
  6. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    χαχα...Ενταξει!!!
    Θα ειμαι πιο προσεκτικος απο εδω και στο εξης... 
     
  7. σαρκικος ειναι ο κολυκος ουροδοχου κυστης......τυφλα να χουν οι αλλοι.....
    ψυχικα.... ειναι ο χωρισμος με αγαπημενα προσωπα.....αλλα ετσι ειναι η ζωη.. ποναμε αλλα μαθενουμε απο τα λαθη μας..
     
  8. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    ο ψυχικός πόνος..με διαφορά ο πιο αμείλικτος..
    ..ιδίως αυτός που σχετίζεται με την απογοήτευση,την αδικία,την ματαιότητα..
    και είναι τέτοια η ισχύς του,ωστε συμβαίνει να χρησιμοποιούνται δάνεια απο τις πιο σκληρές καταστάσεις σωματικού πόνου (π.χ μαχαίρι στην καρδιά) για να περιγραφεί..
    στο τέλος,μπορεί ο χρόνος να απαλύνει κάπως την ανάμνησή του..αλλα είναι ο πιο δυσβάσταχτος καθώς διαρκεί περισσότερο απο τον σωματικό..
     
  9. Οποιοσδήποτε πόνος, σωματικός και ψυχικός, μπορεί να γίνει ανεκτός όταν υπάρχει ένα "γιατί", ένα νόημα.
    Αυτό που διαχώρισε εκείνους που επέζησαν από εκείνους που κατέληξαν (εκτός κρεματορίων) στα ναζιστικά στρατόπεδα συγκέντρωσης, ήταν ότι οι πρώτοι είχαν κάτι δυνατό να περιμένουν, να προσδοκούν, να ελπίζουν. Τόσο δυνατό, ώστε να παλέψουν να κρατηθούν στη ζωή με κάθε κόστος...
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αχ καλε η πρωτη κορεκτιλα που διαβασα στο φορουμ για φετος. Με συγκινησες σκασμενο!
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    Σκιτζήδες υπάρχουν παντού. Και σε όλου τους τομείς. Ακόμα και με πληρωμένα διαπιστευτήρια. Μέχρι να δοκιμάσεις δεν ξέρεις... Ειναι που λένε μην σου λάχει να σε κυνηγούν οι βλαχοι.Αλλα απο την άλλη τι ξερω κι εγω... Ένα κακιασμενο υ είμαι που "την λέει" σε όλους....
     
  12. nineta

    nineta New Member

    απο μια φιλη μου που ειχε παρει ενα τεραστιο στραπον στα 16 μου δικιμαζαμε τα πααντα και μπηκε ασχημα μεσα.παραλληλα ο δικος μου με επαιρνε απο πισω.ενοιωθα οτι κοβοταν το κορμι στιν μεση φετες.δεν αισθανθηκα σεξ ειμαστε απειρα τοτε χαζα παιδια