Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Παρ' ότι δεν ειναι συναντηση, δεν βρισκω καταλληλότερη κατηγορία για να ξεκινήσω αυτό το ποστ. Ισως να εχει επιτυχία το παρόν thread αν γινει sticky.

    Ποιους λοιπον από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά σε meetings;
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Μμμμμ.....Vautrin, Tender_Lilly, Lara[e-p], DreamMaster, Mikra_Psemata, Labinnah, Dawn, Elfcat, Camera_Obscura και φυσικά τον ένα και μοναδικό.....CORNILIOS!!!!!
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2011
  3. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Αtasai, assasina, uther, Kostantinos (ναι, τοσα χρονια ακόμα δεν εχει τύχει!!! λολ), Cornilios, iznogood (παροτι τον εχω γνωρίσει δεν εχουμε μιλησει πανω απο 2 λεξεις),Elfcat, Syrah, Ηλιας, MasterJP (παραμαζωμα τους mods)

    επονται και αλλα ονοματα που δε θυμαμαι τωρα...
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    για θυμησου καλα, πριν 7 χρονια + που ειχαμε βρεθει καπου (δεν θυμαμαι το μερος) και ηταν και μια κοπελα μαζι (μην πεις ποια)  
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    σκρατσ σκρατσ σκρατσ.... χμμμμ... δεν ειμαι σίγουρος, αλλα δε βλαπτει να ξαναβρεθούμε σε κανα meeting, ε;
     
  6. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    όποιον και να γνωρίσω νομίζω θα έχει ενδιαφέρον και θα γελάσουμε  

    Νομίζω το κοινό χαρακτηριστικό του φόρουμ είναι το χιούμορ...διαφορετικής υφής σε κάθε έναν αλλά εξακολουθεί να Κυριαρχεί ... (θετική σκέψη είπαμε)

    θα ήθελα να μιλήσω περισσότερο με όσους δεν πρόλαβα στην προηγούμενη συνάντηση
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Αν και το 'χω πει κι αλλού, όσους δεν έχω γνωρίσει ακόμα. Αλλά την Uther ρε γαμώτο κάτω από τη μύτη μου την έχασα! Ενώ ήρθε στο τελευταίο, δεν συστηθήκαμε καν  
     
  8. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    που ήσουν?
     
  9. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Περιφερόμουν όπως και οι υπόλοιποι συνδιοργανωτές. Δεν ήμουν με κάποια παρέα σταθερά όλο το βράδυ. Ελπίζω να σε γνωρίσω στο επόμενο  
     
  10. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    I would be delighted my dear.. Θα είναι πιο εύκολο αν το μέρος που θα κανονιστεί είναι πιο ήσυχο
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Πολλούς θα ήθελα να γνωρίσω αλλά το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ότι έχω την τάση να αποφεύγω τις συναντήσεις.
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Πές μας εσύ και θα σου στείλουμε βίντεο στην ....σπηλιά σου    (και προσεξε....σπηλιά με Λ πατρινό)