Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Με τους 3 αρχοντες υποψήφιους για καλύτερη φωτογραφία . @cadpmpc @Manipulator @MindFeeder . Δάσκαλοιιιιιιι  
     
  2. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να συναντήσω την @MistressM και θα ήταν τιμή μου να την υπηρετήσω.
     
  3. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Μα είναι αυτονόητο για μένα .... Μόνον όποια θέλει πραγματικά να με γνωρίσει επίσης !
    Αμοιβαιότητα κι αντιστοιχία επιθυμιών ... και στο Bdsm απαιτείται φυσικά !
    Η απλή περιέργεια κι η άχρωμη διερεύνηση με αφήνει παγερά αδιάφορο !
    Πάθος στη στάση και την έκφραση κι όχι ουδετερότητα ζητώ ...
    αλλιώς... ακούω μουσική, το ρίχνω στο διάβασμα, ή στη περιπλάνηση μ' ένα ποτό στο χέρι στα στέκια της Αθηναϊκής νύχτας ... άγνωστος μεταξύ αγνώστων !
      
     
     
  4. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αδικη ζωη τελικά!!!! Χαχαχα! Τους ξέρω εγώ που δεν εχω καμία επαφή με τις φωτογραφίες. Καλά παιδγιά ολοι τους!  
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Κατσε βρε αγορι...μισο...τους δυο τους ξερεις...ο τριτος σου λειπει...
     
  6. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Α! Χα! Τον @I_Have_No_Idea να του πω δυο φωνήεντα απο κοντά που λεει ψέματα!
     
  7. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Αν αναφέρεσαι σε εκεινο το meeting στου Ψυρρή είχα κάτσει πολυ λίγο και δεν πρόλαβα να μιλήσω παρα με ελάχιστους   .
     
  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM


    Ααααα....κακο δικο σου... αλλα συγχωρεμενος γιατι μονοπωλουσες τα κοριτσια διπλα σου...  
     
  9. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Μαλλον με καποιον αλλο με μπερδευεις  
     
  10. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Δεεεεν.....
    Ξερεις εσυ  
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Παιδι μου τον @cadpmpc & @MindFeeder τους ειδε...τωρα αν συστηθηκαν χαιρετηθηκαν...τι να σου πω δεν ξερω. Ηταν απασχολημενο το αγορι μας   και δεν τον αδικω 
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ειμαι σε ντιφικαλ ποζισιον δεν ξερω τι θα κανω με τα φωνηεντα μου!