Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα που σας έχει απαγορεύσει να έρθετε σε οργασμό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος akalypth, στις 17 Νοεμβρίου 2015.

  1. akalypth

    akalypth New Member

    Για όσες/όσους ακολουθούν κάποιον άλλο/άλλη στη ζωή, ποιο είναι το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα που δεν σας έχει επιτρέψει να τελειώσετε με οποιονδήποτε τρόπο;
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    5 μήνες, οι πρώτοι δύο χάλια, οι επόμενοι τέλειοι  
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Ξεκούραστοι, να υποθέσω... 
     
  4. Το χρονικό διάστημα που ορίζω εγώ στους σκλάβους μου είναι παντα το ιδιο και είναι οι 6 μήνες.
    Έξι μήνες απόλυτης αφοσίωσης στην Κυρια τους .ακολουθεί ένας μήνας όπου έχουν την άδεια να τελειώνουν κάθε μέρα άν το επιθυμούν. Όσες φορές θέλουν.
    Έπειτα άλλοι 6 μήνες αποχης.
     
  5. akalypth

    akalypth New Member

    Πολύ αυστηρό. Ωστόσο η γνώστη για το πότε θα τελειώσει η περίοδος (των 6 μηνών) δεν καταστρέφει λίγο την όλη ιδέα;
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ναι
    γιατι απεβαλα την επιθυμια της ικανοποιησης μου και διοχετευσα την ενεργεια μου αλλου. (8,21)
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    ΌΤαν ακολουθείς μια τέτοια διαδικασία το μόνο που δεν πρέπει να σε απασχολεί είναι ο χρόνος.
     
  8. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Το μεγαλυτερο διαστημα χωρις οργασμο ηταν 8 μηνες
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Ωρε πού πάμε ρε...

     
  10. Elune

    Elune Priceless

    Και μετά να υποθέσω μετράει την ζωή του σε στερήσεις οργασμών. "6 μήνες στέρηση οργασμού την πρώτη φορά, έξι μήνες τη δεύτερη, έξι μήνες την τρίτη, οι άλλοι έξι που πήγαν"; Ετσι θα σκέφτεται σε δύο χρόνια   
     
  11. Τέτοιες απορίες είχε ο Τσακωνας .
    Οι δικοι μου σκλάβοι το εκλαμβάνουν ως δώρο το να υπηρετούν τυφλά την κύρια τους.
    Το μέτρημα των ημερών είναι για τους φυλακισμένους που περιμένουν να τελειώσει η ποινή. οι δικοι μου είναι ελεύθεροι και επιλέγουν να παραμένουν πιστοί σε μένα
     
  12. Elune

    Elune Priceless

    Ακριβώς. Οι ταινίες είναι άκρως διδακτικές. Εσύ σαν μεγαλύτερη - αν ισχύει η ηλικία που δηλώνεις - θα έπρεπε να το ξέρεις. Οσον αφορά στη λέξη "σκλάβος/σκλάβα" δεν με εκφράζει. Δεν έχω τίποτα με τους συγκεκριμένους ή τις συγκεκριμένες, απλά εμένα μου προκαλούν αποτροπιασμό. Και τονίζω το εμένα για να μην έχουμε παρεξηγήσεις. Εγώ προσωπικά προτιμώ τις υποτακτικές για πολλούς και διάφορους λόγους.

    2) Προφανώς για να είναι μαζί σου, έχουν συναινέσει σε όσα τους επιβάλλεις. Δεν ανέφερε πουθενά κανείς πως τους κρατάς στο μουντρούμι, δεμένους και φιμωμένους