Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απλή ερώτηση, αναρωτιέμαι ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει; Και αναφέρομαι σε άσχετες φάσεις, εκτός "κρεβατιού".
    Για παράδειγμα, περπατούσα στο δρόμο τις προάλλες, μπροστά μου ήταν ένα ωραίο ζευγαράκι, και ξαφνικά η κοπέλα γελώντας έριξε μια γερή ξυλιά στα οπίσθια του άντρα. Εκείνοι γελούσαν αστειευόμενοι. Εγώ; Ένιωσα ένα περίεργο και εντελώς απροσδόκητο κύμα επιθυμίας, εντελώς out of character.
    Δεύτερο παράδειγμα, είδα κοπέλα στο μετρό να "κρέμεται" παιχνιδιάρικα από τις χειρολαβές και αναρωτιόμουν έντονα πώς θα ήταν τελείως γυμνή, αλήθεια δεμένη από τις χειρολαβές, φιμωμένη, μέσα στο μετρό.
    Ηδονή ή κύμα επιθυμίας, ρίγη συγκίνησης σε άσχετα σημεία. Σας ακούω  
     
  2. cock rings

    cock rings New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Εγώ πάλι είχα καυλώσει με τον τρόπο που μια φίλη΄ρουφαγε το παγωτο της , το εβαζε ολο μεσα στο στόμα , έκλεινε τα μάτια και χανόταν μεσα στο ρούφηγμα
     
  3. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Σε μία προπόνηση , κάναμε ανοίγματα, έρχεται ο Δάσκαλος από πάνω μου φωνάζει: πιο χαμηλά όλοι σας τώρα!! Σκύβει σε μένα και μου λέει χαμηλόφωνα: το ξέρω πως μπορείς πιο χαμηλά. Κατέβα τελείως , τώρα.
    Περιττό να πω πως εκτέλεσα το σπλιτ αλλά και όλη την υπόλοιπη προπόνηση, αδιαφορώντας για τον πόνο.
     
  4. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    με τον χασαπη της γειτονιας μου!!!!!!!!!!!!!!
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Η φάση της απονομής δικαιοσύνης στο Festen. :S
     
  6. Η σκηνή από το Brazil με τους φοροεισπράκτορες που πνίγονται στα σκατά!
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    πριν χρόνια στο ημίχρονο αγώνα μπάσκετ μεταξύ δύο μισητών μεταξύ τους ομάδων ...
    έχουμε μαζευτεί απέναντι και βριζόμαστε κάνοντσς χειρονομίες με τους άλλους που μας χωρίζουν τα ΜΑΤ ... από τους απέναντι μια ωραία γκομενίτσα που φορούσε φόρμα έκανε μια κίνηση και έλεγε : θα μου κλάσετε τα αρχίδια .... Εγώ εκείνη τη στιγμή την φαντάστηκα μπρούμυτα πάνω στα πόδια μου...με τα χέρια δεμένα πίσω ... την φόρμα κατεβασμένη... και εμένα να της ρίχνω τη μία ξυλιά μετά την άλλη ...

    Μάνος
     
  8. Fidelio_Nasos

    Fidelio_Nasos Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    εγώ απλά με μια φωτογραφία κοπέλας-τραπεζιού και λογοτεχνικά βιβλία πάνω της...
     
  9. antonis777

    antonis777 New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Ειχα δει μια κοπέλα να φτιάχνει της μπότες της στο δρόμο εγώ καυλοσα εκείνη την στιγμή
     
  10. MasterAkis

    MasterAkis New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    otan i geitonisa mou eskipse na potisei tin glastra....einai k kormara...to potisma tis glastars mou fanike aiwnas...
     
  11. Verana

    Verana New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Την ημέρα που είχε έρθει ο Σόιμπλε στην Αθήνα, τότε που είχαν κλείσει την Βασιλίσσης Σοφίας και αναγκάστηκα με βαριά καρδιά να περάσω μέσα από ένα σμήνος αστυνομικών. Μου ήρθε λιποθυμιά...
     
  12. chaotic

    chaotic New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Να μυρισω ιδρωμενη γυναικα,να την ακουσω να κατουραει να την δω να ξυνει το μουνι της...