Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    ...αχ μια απο τα ιδια.

    Τελος παντων. Επανερχομαι του νηματος κ βαζω δικη μου εφηβικη εμπειρια.

    ...με την αρωμα Cool Water που φορουσε ενας καθηγητης μου στο γυμνασιο.
    Αυτος ηταν χαλια, σαν πλαδαρος εφηβος, αλλα το αρωμα με τρελαινε... καθομουν παντα πρωτο θρανιο κ εκλεινα τα ματια οταν περνουσε απο μπροστα μου κ εισεπνεα... Πωπω...

    Γενικοτερα υπαρχουν μυρωδιες που με φτιαχνουν τρελα....
    Αντρικες μυρωδιες βασικα, δινω τεραστια βαση κ ειναι παραγοντας του να κανω κατι ή να μην κανω με καποιον.
     
  2. Firstime

    Firstime New Member

    Θα συμφωνησω.....αντρικες μυρωδιες....δεν ξερω....ειναι...απλα υπεροχες..οχι ολες ομως
    Προσωπικα...δεν μου αρεσουν τα εντονα αρρωματα....θελω την μυρωδια της φρεσκαδας...της καθαριοτητας...του αντρα που φροντιζει τον εαυτο του...τα ρουχα του...αυτη η μυρωδια...ειναι για εμενα μεθυστικη.......
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αυτό θα μπορούσε να είναι και στο νήμα: "ποιο είναι το πιο συνηθισμένο πράγμα που σου σπάει τα νεύρα και θέλεις να σκοτώσεις τον αλλο;"
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Προσωπικά δεν μου σπάει καθόλου τα νεύρα @dina. Μπορεί κιόλας να το έχω συνηθίσει τόσο σαν εικόνα όσο και σαν ήχο. Καταλαβαίνω όμως ότι οι περισσότεροι ενοχλούνται!
     
  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Χμμμ... όχι, δε μπορώ. Ο ήχος του είναι για γερά νεύρα και δε φημίζομαι  

    @Elena_gr καταλαβαίνω ομως οτι το έχεις συνδέσει με συγκεκριμένο άτομο και για αυτό σε φτιάχνει ε;

    @dina μία από τα ίδια  

    @Firstime ναι, δε μου αρέσουν τα έντονα αρώματα. Στη μυρωδιά του σώματος αναφερόμουν μετέπειτα. Για μένα παίζει τρομερό ρόλο.
    Έχει τύχει σε club, σκοτάδια σχεδόν (όχι Ελλάδα) να ασχοληθώ με άντρες καθαρά και μόνο επειδή μυρίζουν "σωστά"...
    Μιλάμε για τρομερά ισχυρή μύτη. Το οποίο βέβαια ειναι και πρόβλημα, γιατί έχει τύχει να έχω τρελά ωραίο πλάσμα, έξυπνο κλπ κλπ να με φλερτάρει και να μου μυρίζει παντελώς "λάθος" και άσχημα, ενώ στην ουσία ο άνθρωπος ήταν πεντακάθαρος.
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Όχι δεν υπάρχει καμία σύνδεση. Απλώς από μικρή τυχαίνει συνέχεια να περιτριγυρίζομαι από άτομα τόσο στο οικογενειακό μου περιβάλλον όσο και στο φιλικό μου, που παίζουν κομπολόι. Προσωπικά ο ήχος του μου είναι πολύ συνηθισμένος...σχεδόν αδιάφορος θα έλεγα..
     
  8. jim28

    jim28 Regular Member

    ζευγαρι σε πονηρη παραλια νεαρης ηλικιας 25-27 ας πουμε. ο τυπος γυμνος η γκομενα ξωβυζη καθονται μεσα σε αυτες τις σκηνες σε σχημα μισοφεγγαρου που χρησιμοποιουν πολλοι στις παραλιες. καποια στιγμη η γκομενα ερχεται κοντα μου με τις ρογες της σε επαρση και μου ζηταει αναπτηρα....ύστερα πάει και παίζει με τον γκόμενο της.
    ..αισθανθηκα μεσα μου "πεταλουδες να πετανε στο στομαχι μου" βλέποντας το ζευγαρι, αισθανθηκα αυτο που νιωθει ο ανδρας οταν χαμουρευει
    αυτο ειναι το πιο παραξενο πραγμα με το οποιο εχω καυλωσει
     
  9. Firstime

    Firstime New Member

    Και εγω ισχυρη μυτη....καθοριστικης σημασιας...
    Τι κανεις ομως οταν σε αυτον που εχεις απεναντι σου...οτι ειναι καθοριστικης σημασιας για εσενα. ..(προσωπικα:μυρωδια...φωνη...δαχτυλα....παρουσια...μυαλο...).....ειναι τελεια...ειναι ολα οσα ηθελες...????
    Σου "γαμαει " το μυαλο...αυτο κανει.....
     
  10. Apo

    Apo ...

    Είχατε καφενείο όταν ήσουν μικρή; Γιατί για να σου είναι αδιάφορος ο ήχος και να τον έχεις συνηθίσει, πρέπει να ήσουν πάρα πολύ εκτεθειμένη σε αυτόν  
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Οχι δυστυχώς δεν είχαμε καφενείο. Ωστόσο ο μπαμπάς μου, οι παππούδες μου και το σόι μου γενικότερα παίζουν κομπολόι.
     
  12. Τωρα που λετε για μυρωδιες και αισθησεις...

    Προχθες επινα ενα καφε με μια κοπελα η οποια αν και δεν ειναι τιποτα σουπερ εχει κατι το ιδιαιτερικα θελκτικό. Ενα απο τα χαρακτηριστικα που ενισχυουν ιδιαιτερως την θελκτικοτητα αυτη ειναι και η φωνη της, η αρθρωση, γενικοτερα ο τροπος ομιλιας. Αυτο ομως ειναι κατι που το ειχα παρατηρησει απο παλια. Αυτο που με εστειλε τελειως ειναι οτι προχθες ηταν κρυωμενη και η μυτη της ειχε κλεισει.
    ΕΕεεεε δεν μπορειτε να φανταστείτε ποσο πολυ προσεθετε αυτο στον ηδη πολυ σεξυ τροπο ομιλιας. Ακουγοταν καθε λεπτομερεια. Στο πως ανοιγοκλειναν τα χειλη, στο πως ακουμπουσε η γλωσσα τον ουρανισκο....στα παντα.