Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Firstime

    Firstime New Member

    Καλα και εγω που το ξαναδιαβαζω....λιωνω....αχ αχ
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι περίεργο αλλά η συγκεκριμένη performance της Polly με καρακαυλώνει κάθε φορά.

     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Κι εμένα με τρελαίνει αυτό το αντρικό άρωμα...!αχ!
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    επ ουδενί περίεργο...
     
  7. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Όταν λέω στον πελάτη "Θέλετε να το κάνουμε ανέπαφα?" (βλ. ανέπαφες συναλλαγές στις πιστωτικές)
     
  8. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Με το ζεϊμπέκικο κάποιου
    Με το βλέμμα του
     
  9. Apo

    Apo ...

    Ένα βλέμμα πριν απο ενα χρόνο περίπου
    Ακόμα το σκέφτομαι
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

     

    Με αυτό.....έσκασε διπλα στο παραθυρο του αυτοκινητου.....πφφφφφφφφφφφφφφφφφ
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα  
     
  12. Μου ηρθε κι ενα περιστατικο το οποιο δεν το λες και περιεργο που με αναψε, αλλα σιγουρα αρκετα extreme για την δικη μου καθημερινοτητα...  

    Σε μαγαζι με ρουχα. Ψαχνω να παρω τζιν. Ερχεται η πωλητρια. Πετιτ, αλλά φωτιά πετιτ. 30+ και πολλλλλλλλυ ανετη. Χαχαχα μπουχουχου μου φορτωνει 3-4 κομματια "αυτο θα σου παει πολυ, οχι αυτο αστο δενκαλο, εκεινο θα σου στρωσει ωραια" κλπ. Παω λοιπον στο δοκιμαστηριο κι αρχιζω να δοκιμαζω. Καθε ενα που φοραω, βγαινω απο το δοκιμαστηριο και με τσεκαρει..."γυρνα λιγο να σε δω απο πισω...μπα δεν σου στρωνει καλα στον κωλο...βαλε το αλλο να σε δω"...κλπ.
    Καποια στιγμη εν παση περιπτωσει φοραω ενα το οποιο σε γενικες γραμμες καθεται καλα.
    "Για να σε δω...πολυ ωραιο...βασικα εχεις πολυ ωραια ποδια και στρωνει σουπερ....για να δω λιγο στη μεση μηπως σου ειναι φαρδυ?"
    Ερχεται προς το μερος μου, βαζει το χερι της μεσα απο το παντελονι να τσεκαρει αν αφηνει αερα και τραβαει...2 δαχτυλα για την ακριβεια. Το θεμα ειναι οτι μου το εκανε απο μπροστα...και ολως παραδοξως περα απο το παντελονι, τα δαχτυλα περασαν και μεσα απο το μποξερακι μου.... Τα ενιωσα κυριολεκτικα να περνανε ξυστα απο το πουλι μου. Ενιωσα τον αερα τους που λενε....χαχαχα. Σημειωτεον ημουν με το ετερον ημισυ...οπως καταλαβαινετε, γουρλωσε το ματι μου, ξεροκαταπια και ομολογουμενως...ζεσταθηκα λιγο. Αυτη απλως με κοιταξε με ενα βλεμμα ανετο-χαμογελαστο του στυλ....καλο ειναι...

    Δεν ξερω αν πουλαει η κοπελα περισσοτερο με αυτον τον τροπο, εγω παντως το αγορασα το τζιν....