Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. garfield83

    garfield83 Regular Member

  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

  3. Dux

    Dux Regular Member

    Το αγοράκι φώναζε Αχ, μπαμπά! κι έτρεχε κλαψουρίζοντας γύρω απ' το τραπέζι, μα εκείνος όρμησε πίσω του και τ' άδραξε απ' το σακάκι. Το αγοράκι κοίταξε ολόγυρα σαν τρελό, αλλά μη βλέποντας γλιτωμό, έπεσε στα γόνατα.
    <<Λέγε, θ' αφήσεις άλλη φορά τη φωτιά να σβήσει;>> και του κάθισε μια δυνατή με τη βέργα. <<Άρπα την παλιόσκυλο!>>
    Το αγοράκι στρίγκλισε απ' τον πόνο καθώς η βέργα του χαράκιασε το μερί. Έσμιξε τα χέρια του ψηλά, κι η φωνή του τρεμούλιασε απ' το φόβο:
    <<Αχ, μπαμπά! Μη με δείρεις, μπαμπά! Και... και θα πω ένα Χαίρε Μαρία για σένα... Θα πω ένα Χαίρε Μαρία για σένα, μπαμπά, αν δε με δείρεις... Θα πω ένα Χαίρε Μαρία...>>

    Απόσπασμα από βιβλίο του J. Joyce. Πού να διάβαζα κάποιο πορνογράφημα... Γαμώ το μυαλό μου γαμώ!
     
  4. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ιατρικό εργαλείο για την εξαγωγή σφαιρών.

     
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor


    Φαντάσου τι μπορεί να κάνει με αυτή τη γλώσσα... (~0:52)
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Βουκολικά...
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    bolivar εχτές

     

    καθώς έπαιζε αυτό:

     
  9. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Η μυρωδια της βενζινης στο πρατηριο σημερα το πρωι...
     
  10. Anais...

    Anais...

     
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Να πίναμε μια μαργαρίτα εκεί πριν μπουν τα κρύα  
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Περίεργο δεν το λες αλλά απρόσμενο σίγουρα.

    Πρωί στο αστικό για τη δουλειά. Λόγω ώρας και δρομολογίου κίνηση περιορισμένη παντού. Χαζεύω στο κινητό ειδήσεις, κεφάλι σκυμμένο και λίγο αφηρημένος.

    Κάποια στιγμή βλέπω 2 όμορφα πόδια να έρχονται αντικρυστά στα δικά μου. Διστάζω να σηκώσω τα μάτια να δω πιο πάνω. Το θεώρησα αδιακρισία και αγένεια από μέρους μου. Έτσι έμεινα να προσπαθώ να συγκεντρωθώ στο δημοσίευμα...μάταια φυσικά. Τα πόδια ήταν υπέροχα και περιποιημένα.

    Φύσηξα, ξεφύσηξα και η ανάγνωση ολοκληρώθηκε. Το φόρεμα σκέπαζε τα απαραίτητα. Χωρίς να είναι καθόλου χυδαίο "στόλιζε" ένα πολύ γλυκό κορίτσι. Μελαχρινό, χαμογελαστό, με ωραίο σώμα και εκφραστικά μάτια. Ήταν δεν ήταν 25 ετών. Ό,τι πρέπει για να σε στείλει... φυλακή η αδιάβαστο μη με ρωτάτε  

    Μου έφτιαξε τη διάθεση και μου άνοιξε τα μάτια για τα καλά το "παλιοκόριτσο".