Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό το σκούρα, πολύ στο ντεμί μου κάνει...
    Μαύρη κατ' ελάχιστον 70%...
    Μιλημένα ξηγημένα...
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Δεν παίζει ρόλο μόνο η ποσόστωση αλλά και η χώρα προέλευσης του καρπού.
    Γι αυτό σε ακριβές σοκολάτες αναφέρεται και η προέλευση.
     
  3. open_mind

    open_mind Regular Member

    Όταν με αποκάλεσε "μαλακισμένο μου".....     

    Και λίγο αργότερα... "Έλα τώρα να σε δείρω λίγο, να μ' αγκαλιάσεις και να κοιμηθούμε....."    
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Με την 6η σεζόν του homeland..με ξενυχτάει η άτιμη αλλα είναι καύλα!!  
     
  5. Dux

    Dux Regular Member

     


    Πρωινός καφές σε παιδότοπο (γιατί κάνω κάτι τέτοια στον εαυτό μου;!) και δεν φτιάχτηκα ακριβώς από την ύπαρξη των μπαλονιών όσο από τη σκέψη του να βάλω ένα μέσα της και να προσπαθώ να το φουσκώσω εκεί... (Δεν ξέρω καν αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο).  
     
  6. "Ποίο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;"
    "Πρωινός καφές σε παιδότοπο"
    That just sounds wrong buddy...yikes 
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Οι γυναίκες μου μ' αρέσουν skinny κι ωστόσο πριν από αρκετά χρόνια μόνος μου φαντασιώθηκα μια πολύ παχιά κοπέλα κι αργότερα μου χάρισε κι έναν απ' τους καλύτερους και τους πιο τρυφερούς οργασμούς όλης μου της ζωής.Τίποτα δεν απορρίπτεται και τίποτα δεν εξοστρακίζεται αν δεν έρθει η ώρα να δοκιμαστεί. Κι αυτό μας το προσφέρουν οι ίδιοι οι άνθρωποι όταν μας δίνουν την ευκαιρία να τους γνωρίσουμε πραγματικά.
     
  8. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    φιλέτο μυλοκόπι με σπαράγγια , καρότο, σος λαδολέμονο, κρέμα πράσου και....μια αγαπητή πρώην υ απέναντι 
     
  9. Galatée

    Galatée Regular Member

    Είσαι βαθιά διεστραμμένος! Chapeau!
     
  10. Dux

    Dux Regular Member

     
     
  11. Elda

    Elda New Member

    Να φοραει ο αλλος κοστούμι...
    Κατι παθαίνω...
    Δε το λες περιεργο βέβαια....