Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. chrome

    chrome New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Μπράβο σου MALISTA, τώρα μας πέθανες, είναι και πρωί πρωί, δεν θα δουλέψουμε σήμερα!
     
  2. sailing

    sailing New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Κάποτε τα είχα με μια αθλήτρια του τζουντο. Ένα πρωι ήγαμε σε κάτι αγώνες της και έτυχε να χάσει έναν αγώνα από κεφαλοκλείδωμα που της έκαναν με τα πόδια. Δεν είχα ξαναδεί κάτι παρόμοιο και ναι μεν στενοχωριόμουν που έχανε αλλά εκσπερμάτωσα και είμαι τυχερός που δεν έγινα αντιληπτός ...
     
  3. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Αυτή τη στιγμή μου έρχονται δύο περιπτώσεις στο μυαλό.

    Πρώτη περίπτωση
    Πήγαινα Β' Λυκείου και παίζαμε ποδόσφαιρο ενάντια σε άλλο σχολείο στα πλαίσια πρωταθλήματος ανάμεσα σε σχολεία της περιοχής μου. Όλο το λύκειο μας είχε έρθει στις εξέδρες και πανηγύριζε. Κερδίζουμε το παιχνίδι και μπαίνουν όλοι μέσα να πανηγυρίσουν μαζί μας. Ξαφνικά έρχεται μία συμμαθήτριά μου (η οποία δε μου άρεσε ιδιαίτερα ποτέ εμφανισιακά), μου χαϊδεύει την κοιλιά και μου λέει 'μανάρι μου!'. Όπως ήμουν κι εγώ άβγαλτο, μου έκανε ένα περίεργο κλικ όλο αυτό. Για ένα διάστημα, τις φορές που ήμουν μόνος στο σπίτι και σαν... έφηβος χαϊδευόμουν κι εγώ, είχα στο μυαλό μου εκείνη τη συμμαθήτρια!

    Δεύτερη περίπτωση
    Ομοίως με την πρώτη. Και τις δύο περιπτώσεις τις θεωρώ περίεργες γιατί οι κοπέλες δε μου άρεσαν ιδιαίτερα. Αυτή τη φορά ήμουν σε μάθημα στο πανεπιστήμιο. Πρέπει να ήμουν γύρω στα 22. Το μάθημα μάς το έκανε μια κοπέλα, η οποία πρέπει να ήταν υποψήφια διδάκτωρ ή λέκτορας. Γύρω στα 30, όχι ιδιαίτερα ωραία και με κάποια (λίγα) κιλά παραπάνω. Δεν μπορώ να πω πως ήταν η γυναίκα που θα γυρνούσε κάποιος να κοιτάξει εύκολα. Φορούσε ένα μακρύ φόρεμα και, αν θυμάμαι καλά, και μπότες. Όπως έκανε το μάθημα, άρχισα ξαφνικά να φαντασιώνομαι διάφορα. Πιο συγκεκριμένα, τη φανταζόμουν να την κολλάω στην έδρα, να τη βάζω να σκύψει, να της σηκώνω το φόρεμα με δύναμη και να της κατεβάζω το εσώρουχο και να είμαι από πίσω της και να την *ηδάω δυνατά.
     
  4. gmall

    gmall Regular Member

    Νοσοκομες, να περπατάνε με βρωμικα σκισμένα σαμπω ..
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Την πρώτη φορά που τον είδα να παίζει drums...
     
  6. maria1984sub

    maria1984sub Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Το έκανα εικόνα... <3 <3 <3



     
     
  7. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Να μου ζητάνε να μη κλείσουμε το τηλέφωνο.
     
  8. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    που να το ζησεις κιολας... αν και κατα τα αλλα δεν ηταν ενδιαφερων ανθρωπος και στη προσωπικη ζωη του αστα να πανε, οταν μας εκανε μαθημα ηταν ο Δασκαλος.. Εξω απο τη σχολη μπορει να πιναμε σφηνακια η να χορευαμε και μαζι , μεσα ομως δε σηκωνε κουβεντα ....  
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Nerd Ιάπωνας (πλεονασμος) σε οίστρο μαθηματικής μοντελοποίησης. Συνέβη χθες στο γραφείο μου.

    Προφανώς το "Ιάπωνας" είναι το περίεργο της υπόθεσης.
     
  10. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Σε λεωφορειο με κολλημενη πισω μου μια κοπελα να την νιωθω στον κωλο μου αραια και που λογω κοσμου και να σκεφτομαι οτι μου τον πιανει και λεει ειναι δικος μου ...
     
  11. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Στην τάξη που η καθηγήτρια των Αρχαίων όταν χτύπαγε το κουδούνι για το τέλος της ώρας φώναζε "ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΠΡΩΤΑ!"...
    Φτιαχνόμουν πάντα!
     
  12. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Διάφορες περιπτώσεις με τη συγκεκριμένη γυμνάστρια όταν τυχαίνει να μας προπονεί εκείνη σε ένα πρόγραμμα που κάνω εδώ και μερικούς μήνες:

    1. Όταν με βάζει μπροστά για να δείχνω ασκήσεις στους υπόλοιπους ή ασχολείται όλη την ώρα με μένα.
    2. Όταν με βλέπει να κουράζομαι και παρόλο που ξέρει ότι είναι φυσιολογικό λόγω της δυσκολίας του προγράμματος, μου κάνει παρατήρηση απλά με ένα νεύμα που με κάνει να της χαμογελάσω αμήχανα...
    3. Όταν έρχεται από πάνω μου, με αγγίζει και με ρωτάει αν με πιάνει η άσκηση...
    4. Όταν είναι ακριβώς μπροστά μου ή δίπλα μου την ώρα που κάνουμε pushups.
    5. Όταν κοντεύουμε να παραδώσουμε σώμα και πνεύμα από την κούραση και λέει ότι όποιος θέλει, μπορεί να βγει να κάνει μία τελευταία ταχύτητα... και γυρνάει επιβλητικά σε μένα και λέει 'εσύ θα την κάνεις...'.
    6. Όταν σε ένα τράβηγμα στη γάμπα, ήρθε δίπλα μου και την έπιανε...
    7. Όταν την είδα μια φορά μετά το τέλος της προπόνησης να τρέχει προς τα αποδυτήρια να ετοιμαστεί να φύγει. Ο τρόπος που έτρεχε σε συνδυασμό με την ωραία μακριά ξανθιά κοτσίδα να πηγαίνει δεξιά αριστερά, ήταν σούπερ.

    Και διάφορα άλλα που δε μου έρχονται αυτή τη στιγμή στο μυαλό.