Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Πήγαμε με τον Κύριο μου στο πολεμικό μουσείο. Με κρατούσε απο το χέρι και μου έκανε μια εξαιρετική ξενάγηση. Ήξερε τα πάντα χωρίς να έχει ύφος ξερόλα. Όταν πήγα στο μπάνιο στα Starbucks συνειδητοποίησα ότι υπήρχε ο ανάλογος εγκεφαλικός οργασμός που εκδηλώθηκε.
     
  2. no guru

    no guru New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Τυχερός ο Κύριος σου τότε... Οι εγκεφαλικοί οργασμοί και το brain fucking είναι δύσκολο να επιτευχθούν, αλλά όταν επιτυγχάνονται...
     
  3. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Είμαι πολύ εγκεφαλική και φροντίζει να το καλλιεργεί. Όλο βιβλία μου κάνει δώρο! Και φυσικά αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη!
     
  4. no guru

    no guru New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Οπότε έχετε σχηματίσει ένα υπέροχο δίδυμο. Να τον προσέχεις όσο σε προσέχει και τούμπαλιν. Τέτοιου είδους σχέσεις είναι δώρο από το Σύμπαν: τις φροντίζουμε και τις καλλιεργούμε, με κάθε κόστος.
     
  5. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Υπέροχο δεν ξέρω αν είναι. Αλλά έχουμε πολλά κοινά.
    Δώρο από το Σύμπαν το οποίο κάτι δίνει και παίρνει πολλά. Αλλά δεν αφήνεις το δώρο του Σύμπαντος.

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.
     
  6. sweet_absonant

    sweet_absonant New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Με φτιάχνει κάθε μέρα που είμαι υπεύθυνη μιας ομάδας ανδρών σε εργασιακό περιβάλλον και τους προσφέρω την θέση μου αν καταφέρουν να αποδείξουν ότι είναι καλύτεροι στην δουλειά τους από εμένα ,όλοι στο βλέμμα τους δείχνουν το ίδιο!κανείς δεν θέλει την θέση περισσότερο από το άλλο...
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Κλασσικό εργασιακό "κόλπο" προϊσταμένων (το έχω κάνει και εγώ)  
    Βέβαια εμένα δεν μου προκαλούσε "κάτι".
     
  8. Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Εννοεις πως το θελουν ολοι τοσο πολυ η` το αντιθετο?
     
  9. sweet_absonant

    sweet_absonant New Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Όχι εννοώ πως έχουν τέτοιο βλέμμα να με πιάσουν στα χέρια τους όλοι μαζί και δεν ξέρω κ γω τι να με κάνουν...!!!
     
  10. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    Καλά άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου: μερικά ποστ εδώ με φτιάξαν άλλα... άσχετα, για μένα.
    π.χ. πολεμικό μουσείο... μα καθόλου όμως,
    Εχω πολλές φορές προσέξει γυναίκα σε εικαστικό χώρο και έχω σκεφτεί το πάθος που παγιδεύει ο καλλιτέχνης στην εικόνα. Μα φυσικά να ξεσπάσουμε ο ένας στον άλλον με αφορμή τον καλλιτέχνη...
     
  11. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

    αα ναι και με αφορμή πως ξεκίνησε το νήμα:
    Είχα πάει για συμπαράσταση με φιλενάδα μου στο gay-parade των Βρυξελλών όπου βλέπουμε μια γυναίκα στα δερμάτινα να χουφτώνει ένα αντράκι στον κώλο.
    Εγώ και η φιλενάδα μου καβλώσαμε και οι δύο πολύ, προσπαθήσαμε μάλιστα να βρούμε και παρέα... αλλά κωλώσαμε
     
  12. Την μέρα που είδα την 15χρονη κορη του γείτονα με το πιο απίστευτο ξέκωλο μίνι. Και η πλάκα είναι οτι είναι και προκλητική η μικρή απο τότε. Σήμερα είναι στα 18... και συνεχίζει.