Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει κάποιον;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος yagos69, στις 1 Φεβρουαρίου 2016.

  1. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Ναι, κυρίες και κύριοι. Είπα να ανοίξω κι εγώ ένα από αυτά τα "εκ του αντιθέτου νήματα". Ποιό είναι λοιπόν το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο ΕΣΕΙΣ έχετε καυλώσει κάποιον; Ήταν κάτι που είπατε; κάτι που κάνατε; Ένας συνδυασμος; κάτι εντελώς διαφορετικό; Παρακαλώ όπως εναποθέσατε το υπέροχο σκεπτικό σας εδώ!

    Ευχαριστώ...

    Υ.Γ.: Αστείες εμπειρίες είναι More than welcome σε τούτο το θρέντ!
     
  2. Χμ.. ωραίο νήμα!! Μπορώ να θυμηθω μερικές χιλιάδες τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν θα ηθελα Να μονοπωλήσω το ενδιαφέρον.. αρκετά με ζηλευουν ηδη για την εκρηκτικη παρουσία μου..
    Ας πω στην τύχη ένα ..
    Θυμάμαι κάποια φορά μου είχε ζητήσει να κάνω κοτσιδακια ..εγώ το πήγα ένα βήμα παραπέρα εκανα πλεξίδες αριστερά και δεξιά.. το βρήκε πολύ σεξυ.. σε συνδιασμό με το πετίτ παρουσιαστικό μου.. αυτό όμως που πραγματικά τον απογείωσε ήταν όταν με είδε να παίζω με τις πλεξίδες μου δαγκώνοντας τα χειλακια μου ενώ ήταν από πάνω μου.
     
  3. Άντε ας πω άλλο ένα που μου ήρθε.. ως πετίτ κοριτσάκι υπάρχουν πολλά σημεία τα οποία με δυσκολεύουν και δεν τα φτάνω.. (το βρήκαν τώρα οι κοντές όλες πετιτ βαφτίζονται!!! ) έτσι λοιπόν έχω θέμα ακόμα και με κάποιες τουαλέτες που είναι λίγο ψηλές για το μπόι μου..
    Μετά από σεξουαλική επαφή με τον κύριο μου με πιάνει το γνωστό κατουρημα.. τα λεγόμενα τσισακια ..! Πάω τουαλέτα και αφού κάτσω (για να μην πω σκαρφαλωσω) τα ποδαράκια μου δεν μπορούν να ακουμπήσουν μέχρι το πάτωμα οπότε είμαι στις μύτες με το πόδι μου να σχηματίζει μια υπεροχη καμπυλη λες και φορά ψηλοτακουνα.. Στην θέα αυτής της στάσης ο κύριος μου (ξανά )καυλωσε ενω μόλις πριν λίγο είχε τελειώσει.. με αποτέλεσμα να τον φάω καρφί στο στόμα την ώρα που καυτά υγρά έτρεχαν προς την αποχέτευση..  
     
  4. Elune

    Elune Priceless

     
     
  5. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  6. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Η Καυλα είναι στο μυαλο.

    Σκοπος είναι να μπεις στο μυαλο του αλλου..

    Να το κανεις δικο Σου.. Να το ελεγχεις.. Να το παιζεις..

    Να το καθοδηγεις εκει που Εσυ θες ..



    Ετσι , ο,τι και να χρησιμοποιησεις ο άλλος / άλλη θα καυλωσει..

    Ακομα και από ένα απλο μηνυμα..

    « Γεια σου..»

    Δεν θελει κοπο , θελει τροπο..
     
  7. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Είναι δίκαιο πιστεύω να απαντήσει και ο νηματοθέτης.  
    Χμμμ... για να σεφτώ κάτι απλό... Α, ναι! Ο τρόπος που την κοιτάω πίσω από τα γυαλιά μου (η τύχη, τελικά, του να έχω αστιγματισμό   ).
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τα κλασικά φανελάκια που φορώ χειμώνα-καλοκαίρι  
     
  9. Elune

    Elune Priceless

  10. Elune

    Elune Priceless

    Το μποξεράκι του Ολυμπιακού και η φανέλα του Σπανούλη, τα οποία φοράω κατά τη διάρκεια των session!