Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει κάποιον;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος yagos69, στις 1 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Οι γρατσουνιές απο τα νύχια μου πάνω στο στήθος μου κατά τη διάρκεια του ντους.
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Με τα μάτια μου έπρεπε να της μιλήσω ..περίεργο δεν ειναι βεβαια αλλα το να τήν αφήσω να φύγει αυτό κ άν ήταν περίεργο..
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  4. και μετα!!!!!!!!     
     
  5. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    το περασμένο καλοκαίρι...και οι 2 στο μπαλκόνι...μιλούσα για...ουτε που θυμάμαι (φυσική ήταν; χημεία; θα σας γελάσω) αλλά θυμάμαι το χέρι της κοπελίτσας να κινείται και να χώνεται ανάμεσα στα μπούτια της,εγω μίλαγα αυτή αυνανιζόταν!
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    θα τα έλεγες ωραία  
     
  7. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    ή ίσως απλά σκέφτηκε "αμα περιμένω να σταματήσει να μιλάει για να με γαμήσει,σώθηκα!!ας ξεκινήσω μόνη μου"  
     
  8. pistols

    pistols Regular Member

    ποιο σημειο του θα ξυριζες????
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Κ μετα τον ξυρισα   ομορφα κ ωραια....  
     
  10. conner

    conner Contributor

    κόντρα?
     
  11. Valleria

    Valleria Life is nothing without passion

    Ειχα παει καποτε σε ενα μαγαζι να αγορασω γοβες.Αφου διαλεξα ποιες ηθελα, ερχεται ο πωλητης να μου τις δωσει κι οπως συνηθιζεται, μου πιανει το ποδαρακι να με βοηθησει να τις φορεσω...κοκκινες, μυτερες, δεκαποντες γοβες...Ο τροπος που μου επιασε το ποδι ηταν σαν να το λατρευε, το βλεμμα του εκεινη τη στιγμη συναντησε το δικο μου και η αμηχανια του ηταν τοσο εμφανης. Δεν ηξερα τοτε ακομη τι εστί ποδολαγνεια...Το συζητησα με εναν φιλο μου, του χωρου και μου λεει την επομενη φορα που θα πας να δοκιμασεις γοβες στο ιδιο μαγαζι, επιδιωξε να βρεις τον ιδιο πωλητη κι οπως θα σου φοραει τη γοβα, δοκιμασε να τον πατησεις ελαχιστα, δηθεν κατα λαθος.Το εκανα...η αντιδραση του αμεση...κοκκινησε ,ομως εμεινε εκει, χαμηλα και μου εδωσε και την αλλη γοβα, βοηθωντας με να τη φορεσω.
    Εκτοτε αρχισα να παρατηρω παρομοιες αντιδρασεις οταν εβγαινα εξω κι επαιζα με τις γοβες μου κανοντας το γνωστο dangling...στην αρχη μου εκανε τοσο μεγαλη εντυπωση πως γινεται να ερεθιζεται καποιος με αυτη την κινηση...αργοτερα καταλαβα  .
     
  12. Irresistible

    Irresistible New Member

    Με τα χέρια μου