Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Ποιό θεωρείτε το πιό δυνατό - καυλωτικό ερωτικό σημείο στο σώμα του/της ? .Το σημείο εκείνο που όταν
    πέσει το μάτι ή όταν απλά περάσει απο το μυαλό μας δημιουργεί αισθήματα αγαλίασης και καύλα.
    Εμένα προσωπικά με διαγείρει το βλέμμα. Τα μάτια και προπαντός η ματιά. Είναι φορές που βλέπω
    κάποια κοπέλα στο δρόμο που το σώμα της να μην μου προκαλεί το ενδιαφέρον,αλλά μόλις διασταυρω-
    θουν οι ματιές μας νοιώθω να θέλω να κάνουμε έρωτα εκείνη τη στιγμή. Δεν λέω, ένα όμορφο κορμί πάντα το προσέχεις , αλλά κοιτώντας κάποιον στα μάτια επικοινωνείς μαζί του. Ειδικά όταν ξέρεις τον
    άλλον καλά, με ένα βλέμμα εκφράζεις όσα δεν μπορείς να πεις καμμιά φορά με λόγια.

    Άσε που ένα στητό βυζί σήμερα είναι και αύριο δεν είναι.( Ενας φίλος έλεγε επι του θέματος ; της
    αδελφής μου είναι στάρ, της μάνας μου μαστάρ, και της γιαγιάς μου κρεμαστάρ).Ενώ το βλέμμα παραμένει αναλοίωτο στο χρόνο. Όπως λέει και ο ποιητής ' Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια, μόνο
    τρόπο να κοιτάνε"

    Περιμένω τις απόψεις σας
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Για μένα ο κώλος  
     
  3. SadisticUsage

    SadisticUsage Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Συμφωνώ απόλυτα !
     
  4. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Τα χειλη-γλωσσα του στη σκεψη οτι μπλεκονται με τα δικα μου και το πεος του στη σκεψη οτι μπαινει στο στομα μου..
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Θέλει και ρώτημα? Τα πόδια Της!!!!
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Τα ματια του και τα χερια του......
     
  7. marianda_cd

    marianda_cd New Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Τα πόδια και τα δάχτυλα των χερίων...
     
  8. deeper

    deeper Happiness is the road……….

    Δεν υπάρχει πιο ερωτικό σημείο από το μυαλό και τον τρόπο που αυτό καθρεπτίζεται στο βλέμμα, στις κινήσεις στις φράσεις στο πνεύμα και γενικότερα στην αύρα μιας γυναίκας.
    Sorry αλλά προσωπικά, όσες ώρες και να έχει δουλευτεί σε γυμναστήρια ένα σώμα, αν είναι ακατοίκητο δεν μπορώ να λειτουργήσω.
     
  9. stratos

    stratos New Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Τα χείλη και η γλώσσα.. εφόσον ξέρει να τα χρησιμοποιεί
     
  10. Allexis

    Allexis Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Ο κώλος αλλά όπως είπε και ο deeper να μην είναι κανα ντουβάρι   .
     
  11. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    συμφωνω και επαυξανω    
     
  12. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    το περπάτημά και φυσικά το χαμόγελό του, που κρύβει πρόστυχες σκέψεις και υποσχέσεις!