Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολλαπλοί Οργασμοί Θηλυκών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Απριλίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Πολλαπλοι οργασμοι θηλυκων.
    Ονειρο δυσκολα πραγματοποιησιμο για ολες, αλλα οχι εντελως ανεφικτο.
    Οσα θηλυκα καθε στατους το εχουν επιτυχει ας μας γραψουν, και αν δυνατον να μειραστουν μαζι μας τα μυστικα και τους τροπους που τις φερνουν σε πολλαπλους οργασμους.
    Γραψτε ελευθερα δεν υπαρχει ουτε τυρι.... ουτε φακα....στο θεμα μου.....

    Και μια ερωτηση προς ολους/ες.

    Ο οργασμος των "υ" θηλυκων διαφερει απο των αλλων στατους θηλυκων, (ενταση, χρονικη διαρκεια, υγρα,κ.λ.π.) και αν ναι, γιατι?
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μπα,δεν νομίζω οτι διαφέρει απο στάτους σε στάτους.Διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα
     
  3. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    Εγώ το έχω βιώσει μερικές φορές μόνο ύστερα από συνεχή διέγερση καθώς ήμουν δεμένη και ακινητοποιημένη. Σε normal καταστάσεις φτάνω μόνο σε ένα οργασμό.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    @Georgia.Θα σου θεσω την ερωτηση λιγο διαφορετικα, αν κανεις ερωτα με εναν βανιλλα εχεις τους ιδιους οργασμους, και ειναι ιδια η ενταση, εγκριση υγρων, χρονικη διαρκεια των οργασμων σου, με το οταν κανεις session με ενα Κυριαρχο Σαδιστη? Η με τον βανιλλα μπορει και να μην εχεις και καθολου οργασμο, η να εχεις λιγες φορες μονο?
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    ..
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    πολλαπλοι οργασμοι?χμ....τι ειναι ακριβως αυτο?
    προσωπικα εν ωρα μιας σεξουαλικης πραξης φτανω μια φορα σε οργασμο.....
    αν παμε δευτερο γυρο αμεσως δε φτανω ουτε που να με πληρωσεις.πρεπει να περασει αρκετη ωρα να χαλαρωσω να ηρεμησω και μετα ισως ξαναφτασω....
    βεβαια εκανα και ενα θεικο ρεκορ μια φορα και ενα καιρο στα τρελα μου χρονια....μα πιστευω οφειλονταν στις καταχρησεις.... 
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    Αρα Georgia οι οργασμοι δεν διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα αλλα ο τροπος με τον οποιον ερχεται σε οργασμο.
    Αρα παιζει ρολο το στατους της γυναικας αλλα και το στατους του Αντρα με τον οποιον την κανει να ερθει σε οργασμο.

    Εχω φερει σε οργασμο αρκετες βανιλες, αλλα ο οργαμος που εχει η σκλαβα μου οταν τις επιτρεπω να ερθει σε οργασμο ειναι κατι το φανταστικο, 9,9 ριχτερ...., σπασμοι μεχρι να σπασουν οι αλυσιδες της που ειναι δεμενη.... και πολλα τσουναμια...... 
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    @kali srow. Πιο ηταν το ρεκορ σου?
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ναι.αυτό εννοούσα.τον τρόπο και τα συμπτώματα 

    το στάτους του εραστή συμφωνώ οτι παίζει ρόλο.αλλά οχι το στάτους της γυναίκας.πχ, μια Κ με εναν Κ ίσως να μην έχει "πλήρη" οργασμό όπως θα είχε παίζοντας με ενα υ. το αντίστοιχο και μια υ.

    στην ουσία παίζει ρόλο το πόσο απολαμβάνουν το σεξ.και η μέγιστη απόλαυση έρχεται όταν είσαι με κάποιον που σε συμπληρώνει.
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    Ευγε Θεικέ MasterPerris, οι σκλαβες σας θα σας εχουν στησει αγαλμα, διπλα στο Αστεροσκοπειο Αθηνων..  
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    14 οργασμοι απο τις 11 το βραδυ ως τις 7 το πρωι.....
    την επομενη μερα ειχα αφυδατωθει σε τετοιο βαθμο που κοντεψα να λυποθυμησω.....ατιμη ζωη....
     
  12. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    πολλαπλο οργασμο until today.... μπααα.....

    εδω να πετυχουμε δευτερο κανονικο κ θελουμε προσπαθεια...